-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
:: FiGa :: replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Sie nie dowiemy :lol: -
[quote name='psiulka'][QUOTE] A wiecie co ja wam powiem? :diabloti: [SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Nie znacie dnia ani godziny...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/QUOTE][I][COLOR=royalblue] Nie znamy, ale zawsze możemy pomóc... Ja mogę (tylko za pozwoleniem Gosi) troszkę zmienić pierwszy post w temacie u Karulki... Mogę?[/COLOR][/I][/quote]Ale mnie chodziło o to: [QUOTE][COLOR=Black]Bardzo w to wątpię...[/COLOR][/QUOTE]:eviltong::eviltong:
-
Piękna psinka :loveu: Izabelko, usuń jeden obrazek z podpisu, bo Ci go mod skonfiskuje, dobrze Ci radze ;) Ale czy nie lepiej by ten temat był w Foto-blogach? :razz:
-
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Jak można się cieszyć tym co mamy skoro tego nie mamy?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dlatego powinniśmy robić wątki za przykładem [B]Pianki[/B]. W pierwszym pości umieszczać wszystkie ważne wydarzenia, daty, zdjęcia...[/COLOR][/I][/quote]A czy musicie martwic se tym czego nie macie? Rozejrzyjcie się! Ilonko spojrz w oczy Czikulca i ciesz się że masz ją obok, że jest zdrowa i kochana. Ciesz sie tym że Twoja księżniczka Karunia jest coraz piękniejsza, po co sie zamartwiać jakimiś głupotami? Zauważyć trzeba że wszystkich zdjęc/informacji w 1 poście nie umieścisz ponieważ jest ustalona granica znaków na post.
-
[quote name='Cambel']Hę ? Przecież ja nie mogę usuwać, to czemu Ty mozesz?! [COLOR=Black]Bardzo w to wątpię...[/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][/quote]Na PwP można usuwac posty :diabloti::diabloti: :turn-l: A wiecie co ja wam powiem? :diabloti: [SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Nie znacie dnia ani godziny... [/B][/I][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Ech... Co się stało, to się nie odstanie... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Po co usuwasz? Że tez Ci się chce...[/COLOR][/I][/quote]To nieprawda, wiele rzeczy można zmienić, postarac sie by były lepsze, lub też.. zapomnieć. I cieszyć się tym co mamy. Wątki sa zagracone przez hopki, potancjalny domek szukający jakichś konkretnych inf o psie widzi same bezsensowne "hop piesku". Usunięcie hopka zajmuje 30sek, a wątek jest przejrzyściejszy. Z wątku Saruni, która była na DT u Neris pousuwałysmy swoje hopki i z ponad 120 stron zrobiło się 80 [mimo to i tak zostało duzo hopek :shake:]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Goniu gdzie się podziewacie? ;) -
Kasiu, może Ci się ręka trzesła :evil_lol:
-
[quote name='Cambel'][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Niestety... I wątpię, żeby powróciło..U mnie też się jakoś psuje... Wszystko się pie*rzy....W*lić to życie. [SIZE=1][COLOR=DeepSkyBlue] Przepraszam za słowa. [/COLOR][/SIZE][/COLOR] Ja też mam 4 :cool: Iloś, a Ty masz 3. Też fajno. ;)[I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I][/quote] Dziewczyny co się stało? :-( Ale moje 4 będa już na zawsze :diabloti: Ja piszę tylko w FB i PwP. Na FB posty nie są naliczane a w PwP hopki cały czas usuwam :evil_lol::evil_lol:
-
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
W takim razie czekamy na fotki ;) [taaa juz się mnie nie pozbędziecie :evilbat:] -
Złudna Twa nadzieja :eviltong: CHociaż od wtorku ma być lepiej, mocno w to wierzę :mad:
-
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
:: FiGa :: replied to Frytela's topic in Welsh corgi
Witaj Frytela, bardzo się ciesze że znalazłam Wasza galerię :multi: Kojarzysz mnie? :razz: Świetne zdjęcia, powiem szczerze że nie wiedziałam że masz jeszcze Etnę :oops: Ależ Kokosik urósł od czasu gdy go ostatni raz widziałam :multi: Pozdrawiamy ;) -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Piękny Orient :multi: To się amstaffkom udało ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A, i mam jeszcze robaka :lol: [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/7370/380yciefb7.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Gotki Miśka mam 3 ;) [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2227/obraz105sn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/7843/obraz109pv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/939/obraz110xc1.jpg[/IMG] Pogoda jest do du*y i się wszystkie zdjęcia porozmazywały :shake: -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Rzeszowskie poczwarki hop!! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Sylwia, wiesz co Ci powiem? Głupiejesz na starość. :evil_lol:[/quote]Ja zgłupiałam juz dawno :p -
[url]http://img224.imageshack.us/img224/1337/tnimg1037kq0.jpg[/url] Wisz co Kasiu? Fidlaczkowi misia zabierać? :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel'][URL]http://img529.imageshack.us/img529/1695/obraz050wy6.jpg[/URL] A mnie się tam podoba :loveu: Utalentowany! Latający pies! Super zdjęcia Sylwia. Że Ci sie chce linkować... :P[/quote]Zalinkowałam wszsystkie nowe kiedy mi się nudziło, a teraz tylko dodaję :diabloti: Czysta przyjemność :diabloti: -
Galeria Blue: mojej malutkiej, nierozlacznej chi :-)
:: FiGa :: replied to Bozzka's topic in Galeria
[url]http://www.100business.com/BLUE/a-IMG_6750.jpg[/url] Boooooże co za potwór :evil_lol::evil_lol: Ludzie to pewnie boją się Was na ulicy :diabloti: [url]http://www.100business.com/BLUE/IMG_7265.jpg[/url] [I]Mamoooo! To jest moookre..[/I] :loveu::loveu: Cudna sunia o cudnym charakterku :loveu::loveu: -
Gratki z 3 łapki ;) A moje 4 cały czas stoją w miejscu :lol:
-
Szczerze Cie rozumiem :lol: Ale mi się tak strasznie nudziło że zalinkowałam sobie wszystkie zdjęcia jakie miałam nowe, a teraz juz tylko po 5 co jakis czas dodawac będę :evil_lol:
-
Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)
:: FiGa :: replied to maciaszek's topic in Galeria
Błeeeeeeee :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale jesteście niedobre :shake: Kosmita? Pokraka? Ja Duetkowi wszystko powiem :x -
No bardzo nam miło że w końcu się odezwałyście :multi: ooooł frisbowe fotki będą z Negrą, juz się nie mogę doczekać :evil_lol: