Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ja się z wypychaniem nie bawię, watę z pluszaków wpycham do butelek po mineralnej i zabawa zaczyna sie od nowa :evil_lol:
  2. No więc sama widzisz jak trudno cokolwiek uzbierać, a co dopiero na coś tak kosztownego jak aparat :-P Hahah jakie Bystra ma miny :roflt:
  3. Hahah :diabloti: Na niektórych zdjęciach własnie tak wygląda :eviltong:
  4. [quote name='wiq'] hmm.. ja jak zbieram kasę wyprzedaję, co mi wpadnie w ręce:evil_lol: np. książki;)[/quote]A ja jak zbieram kasę to szybciej sie jej pozbywam niż gromadzę :eviltong: Miałam już 500zł na aparat to... i już nie mam ani grosza :evil_lol:
  5. Działać? :lol: Ale jak? :lol:
  6. Śmigiełko może to właśnie TEN człowiek? :razz:
  7. Doloreska:loveu: [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/6630/obraz317mf7.jpg[/IMG]
  8. ALeż on jest wniebowzięty gryząc tego pluszaka :evil_lol:
  9. Marulka tak smutno wyglada za kratami, nie ten pies :(
  10. [quote name='wiq']no zakup był w domyśle:lol::evil_lol:[/quote] Wiedziałam :diabloti::diabloti: 1 fotka :loveu: :mdleje:
  11. Wspaniale Rybciu że udało Ci się kogoś znalesc :multi: Czyli [B]szukamy DT dla psinki![/B]
  12. Wow niesamowite fotki :klacz: Ten mały jak zajączek wygląda :loveu:
  13. To się nazywa szczęscie :lol:
  14. Zdziałać? Chyba raczej kupic nowy :lol:
  15. U nas tez pogoda nie jest najlepsza :angryy: Ale pies leniwy nie jest, na mnie rozładowuje swoją energię, ciagle mnie podszczypuje wredota :mad: A ja nie mam ochoty na zabawę :(
  16. Więc już za 2 tygodnie bedziesz mieć gościa :loveu:
  17. [quote name='Pegaza']Cze Kasik:loveu: to mam nadzieje że fotka będzie prosto od fryzjera:eviltong: pozdrawiam:p[/quote]Ja także mam taką nadzieję :cool3:
  18. U nas pogoda też nie jest rewelacyjna :angryy: Zaje2biste wakacje :shake:
  19. [quote name='Cambel']Figowa się znalazła...Tobie to chyba teraz najtrudniej.... :( Ale dziękuję za miłe słowa...[/quote]Jest trudno, bardzo trudno :-( Ciągle dopada mnie myśl, dlaczego własnie on, pies którego tak mocno pokochałam, dzięki któremu zaczęłam mysleć o wolontariacie... :-( Dlaczego..? Małej życzymy dużo zdrówka :calus:
  20. Czikulec :loveu: Ta pierwsza fotka mnie rozczuliła :loveu:
  21. [url]http://img58.imageshack.us/img58/2761/12259119xs4.jpg[/url] :loveu: Goniu, Ty to chyba robisz specjalnie, żebym w końcu pękła i przyjechała Edzia wymiziać. Bezczelna istoto :shake:
  22. Gosciu który zrobił to Czabikowi powiedział Jadzikowej że 'sytuacja się poprawiła' bo psa nie widział juz od tygodnia i 'lepiej dla niego żeby tak zostało' :( [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5854/68354235zt6.jpg[/IMG]
  23. Dzięki Wam za wszystko :( Nie mogłam zasnąć, ale pewna osóbka mi pomogła, bardzo jej za to dziękuję :calus: Dziś wstałam ok 12, przynajmniej juz nie płaczę.. cały czas. Nie wytrzymałam tylko po wejściu na jego wątek, ja już chyba całkiem wariuje :( Chciałam zwiać do kuznki, a nie mam ani grosza na autobus, świetnie :( Co jeszcze będzie nie tak??? [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6417/clouds3724cn4.jpg[/IMG] Moje słoneczko :(
  24. Może nie do końca nie miał :-( Był bardzo flegmatyczny, spokojny. Na wybiegu połaził trochę, siadał na doopce i dyszał.. Nie skojarzyłyśmy tego z chorobą, a może powinnysmy na to zwrócić większą uwagę? :-(
  25. Hugoś, ja tęsknie... :-( Mam nadzieję że jest Ci tam dobrze, że dobrze się Toba opiekują i że jesteś szczęsliwy.. :-(
×
×
  • Create New...