Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Wypchaj sie SS :eviltong: Wole JD :eviltong: a wlasciwie jego jako k.JS :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Chciwa Krowa!!!!! :mad: Nie pcham sie bez zaproszenia :shake: :multi: :multi: :multi: Najpierw trza sobie kupic walek, ale co tam buhaha Zoe? :cool3: OOo... Hah to udanego szalenstwa życzę :p Masz fotografów!! :evil_lol:[/quote]]Ja kofam ich obu :loveu::loveu: Nie Nie kupuj go! Obejdzie sie naprawde :lol: Zoe :loveu: A co mieliby niby fotografować? :shake::shake: [quote name='agaciaaa']a czyje to tam łapy biale na zdjęciu widać? Duecika? :) [URL]http://img236.imageshack.us/img236/3286/obraz130so2.jpg[/URL] jaki szeroki uśmiech :loveu: holywoodzki :evil_lol:[/quote]ak to łapa Dueta ;) Buhahah mam w domu gwiazdę :D
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Pff piszesz tak jakby za Figą nie mozna bylo tesknic, ale goopoty :shake: Buhahaha :roflt:Moze wyolbrzymiam czesciowo fakt, ale nic podobnego nie robie zebys Ty mogla tak myslec hahah :evil_lol: A zreszta nie stresuj. :shake: Jak sie tłumaczy :shake: Powiem mu, ze go juz nie kofasz:shake: Nie powiem. :shake: Boża Krówka to moja miłość, która na szczescie jedzie do domku. :loveu: :loveu: :loveu: BOŻA KRÓWKA łaaaaaaaa:loveu: :loveu:[/quote]I to własnie mam na mysli :eviltong: Nic? :cool3: Jesteś pewna że nic :cool3: A ja coś robie? :shake: na pw prosze odp, coby pozniej złosci i łez nie było :diabloti: A to se mów :shake: On i tak Ci nie uwierzy, nasza 2letnia miłość nie może tak po prostu się rozpaść po słowach jakiejś napalonej fanki :shake:
  3. Chciałabym tak kiedyś sama w kinie na horrorze byc :loveu:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Buhah bedzie niezle nazwisko. Widze, ze ja sobie moge wziasc JD o :eviltong: MD buhahah Nie zamierzam :shake: Przynajmniej jak nie mam nic ciekawego do roboty to czytam i czytam. ;) :placz: :placz: :placz: Emm?? :shake: Zanim bym użyła wałek Ty juz dawno bys mi dala w leb :shake: Zreszta wałek uzywa sie w specjalnych okolicznosciach. Widze, ze rolkowa miłość kwitnie uuuaaa :loveu:[/quote]Nieeeeeeeeeeeee!! :placz::placz::placz: Wczoraj oglądałam piratów, część 3 :loveu::loveu: Znowu... :loveu: Jestem gotowa oddać SS za niego! Choc powiem szczerze że wolałabym mieć ich dwóch :loveu::loveu::evil_lol::evil_lol: NIe to nie :shake: Dobra dobra :eviltong::eviltong: Ale co ma moje dawanie w łeb do Twojego wałka? :placz: Toż to mrówka przy słoniu :placz: Ojjjjaaaaa kwitnie :loveu::loveu: Coraz bardziej się z Zoe lubimy :loveu::loveu: O 20 idziemy z Jadzikową i moją kuzynką na rolki, a ja już się nie moge doczekać, omże własnie dziś zalicze po raz pierwszy glebe na Zoe i będę ochrzczona? :lol:
  5. Jakiś cichy wielbiciel Fredka :loveu:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Tęsko mi za nią o :shake: Za kimś musi. Ja koloruje? Czoś tam z mojej strony? Buhahah ale dowcip:roflt: Epoka JD minęła? Szok :mdleje: Melduje sie, ze podbudowalam sobie humorek pobytem w schronisku (Masuś :loveu: Dolores :loveu: Groszek:loveu: Owczarki:loveu: Boża Krówka:loveu: i Reszta Wspanialych Pędzli :loveu: :loveu: :loveu:), Mati mnie nie zjadła:diabloti: i wrocilam do domu przysmazona przez slonce buhah.[/quote]Mi za Azą tęskno, bo jest za czym o :loveu: Tak, ty kolorujesz i wyolbrzymiasz niektóre fakty o! Nie minęła! Nie nie! Raczej chodziło mi o JD'owy szał jaki wybuchnął po premierze PzK :eviltong: Bo miłość do JD i jego dżinsów [:roflt:] pozostała :loveu: A cóz to za Boża Krówka hmm?? :cool3:
  7. [quote name='Guffi']Nie zapominaj, że na tym forum grasują kosmici0X, więc może być kilka rozwiązań:siara:[/quote]Kosmici? :-o Dlaczego ja nic o tym nie wiem? :-o
  8. O kurcze to nieciekawie:shake: A nie macie tam jeszcze innego weta? Ktogoś dobrego? W naszym małym wypierdku Leżajsku mamy 5 lecznic, nie wierze że we Włocławku jest tylko jedna...
  9. [quote name='Guffi']Dobrze, że nie Rudolf Czerwononosy:crazyeye:[/quote]To by tłumaczyło jej niewyjasnione zniknięcie 6 grudnia :hmmmm:
  10. [quote name='Guffi']Dopiero teraz widzę, jaki Ona ma duży nos:crazyeye::evil_lol:[/quote]Taki clown :evil_lol:
  11. Futruś :loveu:
  12. [quote name='agaciaaa']a ja chce fotki Figowej!! :D[/quote]Proszę bardzo :diabloti: Fizgul ;) [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1227/obraz128zm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3286/obraz130so2.jpg[/IMG]
  13. Buhaha jeszcze sia załapałam na 200 :evil_lol: Napije sie bom spragniona :pepsi: Upał okropny :pepsi: [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010071-1.jpg[/URL] Zaje2biste :klacz: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010051-1.jpg[/url] a to... jaaaaaaaaaaacie :loveu:
  14. A fotki z Londynu też będą? ;) Jak Ci się tam podobało? LP :loveu:
  15. Ritka jest piekna :loveu:
  16. Ta ostatnia jest boska :loveu:
  17. Faaaaaaaaajne :loveu:
  18. Przegladam sobie własnie strone tej hodowli :loveu: [url]http://www.zgangugoldena.yoyo.pl/szczeniaczki/zdjecia/110.jpg[/url] Nie mam słów :loveu:
  19. Świetne zdjęcia :loveu: Miłego wakacjowania :cool3:
  20. Motylas ewelacja :mdleje: Bryyy :multi: ALe duchota :shake:
  21. o Kurcze Kessikus bedzie miała koleżanke przez 2 tyg no no :cool3:
  22. Cóz trzymamy za słowo :diabloti:
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Publicznie przyznajesz sie do pokrewieśtwa - uuaaa :loveu: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]eee... my sie znamy? :razz: Edytko.. tfu mielonko gdzie jestes?
×
×
  • Create New...