-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Młody Labrador z rodowodem - juz w nowym domu!
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Wow szybko :multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Moge Ci podać linka do tego watku na forum. :eviltong:[/quote] Buhahah nie tłumacz się :eviltong::eviltong::eviltong: -
[url]http://i8.tinypic.com/5xnegy8.jpg[/url] Mokry nosek :loveu:
-
Guffi :placz: Dlaczego mi to robisz :placz: NIE ZNOSZE PAJĄKOW!!!!! :placz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Miłego wakacjowania :calus: :multi: -
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
W takim razie czekamy na duże porcje :cool3: Miłego wakacjowania :cool3: -
Cześć :cool3: Co u Was?
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Boszzzz czytałam o B27 dość dowcipna wersje ich trasy koncertowej, gdzież bym w ogole czytała cokolwiek z jej zajebistego życia - tak nisko to faktycznie nie upadłam. :eviltong:[/quote]Taaaaa, jasne :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Bryyy!! :multi: A jednak!! :multi: :multi: Ty żyjesz!! :multi: :multi: :multi: :loveu: Jak dla mnie moze byc :eviltong: Tak sklepik z przysmaczkami wyłącznie z jednego kota buhah :evil_lol: Bosssski cytat :evil_lol: :evil_lol: :loveu: Z jakiego to opowiadania? :cool3: Łii burza :loveu: :loveu: [URL]http://img177.imageshack.us/img177/4076/burza19pb0.jpg[/URL][/quote]Nie chce mi się prowadzić tego fb :eviltong: Dlatego nie zaglądałam tu 2 dni. Ruda ma rodzeństwo :cool3::cool3: Wysłałam Ci link do niego krowo :mad: -
I gdzie te foty? :niewiem:
-
[quote name='psiulka'][I]Pamiętasz? :-o Na Twój wiek, i pamietasz? Co bierzesz? :razz: [/I] [I]A myślisz, że taki gość jak brat (nie znam imienia :evil_lol: ) będzie na Ciebie leciał? :-o No kit, kit jak się patrzy :shake: [/I][/quote]Co biorę to moja prywatna sprawa :mad::mad::mad: Pfff wiem że jestem paszczur, ale nie musisz tego publicznie nagłaśniać :eviltong::diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Chciałam się z Wami podzielić wiadomością, która jako jedyna w dniu dzisiejszym na moim pyszczku wywołała wielkiego banana. [B]MOJA KOCHANA ŻABEŃKA - DOLORES - DZIŚ POJECHALA DO NOWEGO DOMKU![/B] [/quote]Jak się o tym dowiedziałam to bardzo się ucieszyłam, ona zasługuje na dobry domek :loveu: jak każdy pies zresztą ;) Gonia czytałas o B27? :roflt: Nawet ja tak nisko nie upadłam :eviltong: Ilonka, ja Cię czegos nauczyłam? :lol: Zdjęcia kociamberków cuuuudne :loveu: Nie bedę cytowac bo za duzo tego bedzie, a ten czający się Edzio.. :loveu: Gonia OSOBA postara sie by nic się nie psuło, wierz mi :calus: -
Hihihi zabawa udana :evil_lol:
-
Galeria Blue: mojej malutkiej, nierozlacznej chi :-)
:: FiGa :: replied to Bozzka's topic in Galeria
[url]http://www.100business.com/BLUE/IMG_7526.jpg[/url] Ach te jej plamki :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A wczoraj była burza :multi: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4076/burza19pb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5224/burza13cx0.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Figa ! Jeny jak ja dawno tutaj niebylam- duzo stron i duzo sie zmienilo... Dobry Dzionek :loveu:[/quote]Aneta! :crazyeye: :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Rinuś'][I][B]teraz tak patrze i mogę Ci powiedzieć że Figa jest pięknie umaszczona te dalmatyńczyki co są u mnie na osiedlu to chowają się przy niej :p:p[/B][/I][/quote]Łaaa mi się najbardziej ta plamka na oku podoba :loveu: Jakby jej się coś z niego wylewało :evil_lol: Buhah :evil_lol: Tylko że ona to kundelek :eviltong: [quote name='agaciaaa']ale fajne fotki Rudej z Figą :loveu: uwielbiam patrzeć na koty z psami :)[/quote]Ja równiez lubię takie zdjęcia :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Buhah :evil_lol: Ale zrobił :multi: A nie przyjade bo balabym sie konsekwencji mojej niezapowiedzianej wizyty. :placz: Figowa przerzucila sie na cos lepszego niz marchewka [URL]http://img73.imageshack.us/img73/6329/obraz309na3.jpg[/URL] Miłego dnia[/quote]Zrobił, przecudnie... :shake: hot-kot :hmmmm: To by było nawet dobre :lol: Otwieramy sklep z przysmaczkami dla psów.. z kota. [quote name='Samturia']Figa powinna wnieść sprawę do sądu przeciwko kotu-bo ją maltretuje! xD[/quote]Ale ona nie jest bierna :lol: To raczej kot powinien sprawe wnieść :diabloti: [quote name='psiulka'][I][COLOR=magenta]Dziekjecie? A co to znaczy? [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]To czemu nie piszesz na różowo? [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Taa, pff. Zdecyduj się wreszcie kto Ci się podoba [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]A nie? [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No to będą [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Bleee No wyobraź to sobie takie tłuste, piękne włosy, opadające mu na ramię [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Będą! Dawaj!![/COLOR][/I][/quote]:mad: Dziekjemy. Proste słowo :shake: :eviltong: Bo nie cche małpowac od CIebie :shake: SS, JD, LP.... :loveu::loveu: NO bardzo dizekuję :obrazic: W takim razie trzymam za słowo i czekam na fotki :diabloti: Buhahah... [COLOR=DarkRed] [/COLOR][COLOR=Black][I] "– Jestem Śmierciożercą. Nie zasługuję na życie. Zabiłem i torturowałem setki ludzi i jednego kota. Zasługuję na cokolwiek, co będziesz chciał ze mną zrobić – zawiesił głowę pozwalając, by jego tłuste włosy opadły mu na twarz. Albus poczuł gwałtowny przypływ złości na to, jak kiepsko Severus dbał o swoje włosy. Może powinien po prostu zażądać, by Snape mył włosy codziennie, jako pokutę za jego złe zachowanie? Ale z drugiej strony, jeśli narzuci tak ciężką karę, Severus może wrócić do Voldemorta. – Powinienem skierować cię do Ministerstwa – powiedział Dumbledore. [I] Do Departamentu Niewłaściwego Użycia Środków Do Mycia Włosów[/I]." [/I][/COLOR] [quote name='Tina.Sara'] swoje foty też daj :eviltong:[/quote]PO CO? :p [quote name='agaciaaa']a wy gdzie sie podziewacie??[/quote]Myy? :hmmmm: [quote name='Ola&Kora']Hmmm.... czy mi się wydaje, czy tutaj jakoś tak pusto się zrobiło.... Sylwia, gdzie jesteś? :eviltong:[/quote]Pusto? A komu to przeszkadza :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Dzień dobry... [/COLOR]:oops:[/SIZE] -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
:: FiGa :: replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
A Ulu Ty jesteś wspaniałą osobą dzieki której to szczęscie go spotkało :loveu: -
Młody Labrador z rodowodem - juz w nowym domu!
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18'] Chyba rzadko trafiaja sie w schroniskach psy z rodowodem :question:[/quote]Niestety nie rzadko :shake: ASTów z rodem nie brakuje:-(:-( Piękny psiak, szybko znajdzie dom :multi::multi: -
Jak narazie nie moge pomóc :( Moge tylko podnieść :(
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hops piekna :loveu: Może tam na pierwszej stronce znajdziesz szczęscie? -
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
:: FiGa :: replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
:loveu: :loveu: :loveu: -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
:: FiGa :: replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: I pomyslec że dopiero co martwilismy się o to czy mały wyjdzie z choróbska, a tu już pięky i zdrowy pojechał do SWOJEGO domu :loveu: :multi: