-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Ilooooooooooooooooooona :mdleje: Bry ;) Duzo duzo pięknych fotek :klacz: A te makro.... padam! :modla: Postawię Ci ołtarz, tuz obok ołtarza SS,JS,LM,LP,PR... :modla: Proszę o więcej :loveu: Balsam dla oka :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']no to dobrze, że u was dobrze. ale do końca dobrze ma być! Mam nadzieje, że Kuba sie znajdzie... [URL]http://img45.imageshack.us/img45/5577/obraz430ry8.jpg[/URL] fajne foto :loveu: Ps. nie przemęczajcie sie, bo te nicnierobienie was wykończy! :P[/quote] Będzie dobrze, musi być :multi: Choc zdaję sobie sprawę, że jeszcze troche bedzie boleć... przestanie ;) A Kubuś musi sie znaleść, innej opcji nie ma :shake: Nie wiem co ja zrobie gdy w najbliższym czasie sie nie pojawi :-( Ja już jestem wykończona :eviltong: Witaj Justa :multi: Widzę że już się wywakacjowałaś :cool3: I jeszcze cos dla mojej kuzyneczki za to, że była przy mnie przez te ostatnie 2 dni :loveu: Za to że tak dzielnie znosiła moje humory, wspólnie ryczała ze mną po pewnej przykrej sytuacji w domu, pomogła mi wstać na nogi, choć myslałam że to będzie trudne.. nie było :) i mimo że przed chwilką pojechała do domu to już zdążyła dopaść mnie na gg by utrzymac mój dobry humor.. i doskonale sobie radzi :loveu: Te dwa dni zostaną mi w pamieci na baaaardzo długo, taka miła odmiana w moim ostatnimi czasy szarym zyciu.. Ciagle wracam do TYCH sytuacji i nie moge powstrzymac banana pojawiającego się na mojej twarzy :multi: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/300/obraz610lr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3263/obraz613ad4.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1830/obraz452bc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6302/obraz456gz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/6808/obraz468hp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1493/obraz460ub3.jpg[/IMG] Zmęczona kropa ;) [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/8959/obraz472bq4.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I jeszcze kilka fotek [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5577/obraz430ry8.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/5892/obraz434zj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/429/obraz438fw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8458/obraz445do7.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie chce mi się prowadzic tego fb :lol::lol::lol: [quote name='psiulka'][I]Teletubiś!! :roflt:[/I][/quote]Gumiś :shake: Masz coś do teletubisiów? :mad: [quote name='Cambel'] Mmmm :loveu:[/quote]Lubisz Linkinów?:cool3: [quote name='agaciaaa'] Wygląda tak jakby oboje to lubili :) Figa wredna że za koteczkiem nie przepada ;)[/quote]Dobrze powiedziane - WYGLĄDA:evil_lol: nic więcej :evil_lol: [quote name='wiq']cześć warzywno-bajkowe :roflt: [URL]http://img340.imageshack.us/img340/4839/obraz329zi8.jpg[/URL] łał[/quote]Chcesz zobaczyć łał to kliknij na banner w swoim podpisie :eviltong: U Was zawsze jest co oglądać :loveu: [quote name='agaciaaa']Ja sie stanowczo domagam jakiegoś znaku życia!! A może koty Cie rozszarpały? :evil_lol:[/quote]Żyjemy! I wszystko u nas w najlepszym porządku.... no może nie do końca, ale co tam.... do przodu, nie oglądamy sie w tył, w przeszłość, nie ma co się załamywać, to już nie wróci... ;) No i w ciągu ostatnich kilku dni dowiedziałam się na swój temat ciekawych rzeczy... hmmmmm [quote name='fidelek2']Hej! Gdzie sie gospodarze podziewają...? ;)[/quote] Gospodarze są bardzo ale to bardzo zajęci nicnierobieniem, a jakie to męczące jest :eviltong: [quote name='Dalmatynkaa']A pewnie opalają się gdzieś na Karaibach:evil_lol:[/quote]OOOOOOOOO :crazyeye: Kogóż to moje oczy widzą :eviltong: Ach, Karaiby... może kiedyś :eviltong: A ogólnie to... sielanka :) Popsułam komputer, sama go naprawiłam i teraz tylko czekam dnia aż znowu sie zepsuje.. Jest jeszcze smutna wiadomość - od 5 dni nie widziałam Kuby :( Poczwara [wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi ;)] mówiła że widziała u niego kleszcza, nie rozumiem tylko dlaczego od razu mnie nie zawołała tylko pozwoliła mu wyjśc z domu z tym kleszczem :roll: [chyba że ten kleszcz był wytworem wyobrazni tej kretynki, co wcale by mnie nie zdziwiło, ta osoba widzi wiele różnych i co ciekawe dziwnych rzeczy w ostatnim czasie:angryy:] mimo wszystko ja się zaczynam martwić... :shake: To się nigdy jeszcze nie zdarzało, Kuba codziennie przychodził do mojego pokoju wyjadać karme kupioną dla pędzli [wskakiwał na biurko, otwierał sobie szafeczkę i rozrywał worek, bezczelne stworzenie:loveu:]. Łaziłam po jego ulubionych miejscach, nigdzie go nie znalazłam... -
Jasne że cudna :multi: :loveu: Wspaniale się usmiecha :loveu:
-
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
:: FiGa :: replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Mogę tylko podnieść i trzymać mocno kciuki! -
ZREDA ZADZIORA - amstaffka z rodowodem - MA DOM :)
:: FiGa :: replied to doddy's topic in Już w nowym domu
i jak? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]No to co, a ja sobie powtarzam :eviltong: [/I] [I]Smerf :diabloti: [/I][/quote]Muminek :diabloti: -
Pokaż Helge :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]Buraczysko!! [/I][/quote]To już dzis słyszałam :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Na rolkach z Figową ;) [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1053/obraz397ga0.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1631/obraz400yi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3812/obraz404ru9.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7646/obraz438fb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3586/obraz410wf5.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka']:-x [I]Ja Ci dam szpinakową![/I][/quote]:turn-l: ha ha ha -
[url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/17406951ad.jpg[/url] Wooooooooooow :klacz: :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']tak też myślałam, że pewnie pozowejszyn :p[/quote]Jakie prowizejszyn, one często razem spią, Rudzik bardzo polubił łaciątą. Gorzej jak ona się obudzi i skapczy że młotek spi obok, wtedy zmienia miejsce snu :p -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Cóż my z Groniem się nie polubilismy i nie polubimy juz raczej :evil_lol: Co nie znaczy że nie życze mu dobrego domku, bo jak najbardziej przystojniak na niego zasługuje :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2'][URL]http://img225.imageshack.us/img225/8614/obraz326fg5.jpg[/URL] One tak same od siebie sie wtulają w siebie? :loveu: :loveu:[/quote]Figowa nigdy w życiu :evil_lol: Nawet nie zauważyła że sie kotuch wepchnął jej pod łapy:evil_lol: A Rudzik to taki dziwny typ, że za Figą bardzo przepada :cool3: [quote name='psiulka'][I]Kalafiory! :turn-l:[/I][/quote]Szpinakowa :shake: Gonia kanalia!:mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Szczekać tak, ale warczeć? Pff on tylko tak sobie warkota, ale kreci dupencja z radosci. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Moje słoneczko hihi :loveu:[/quote]Z radości że mnie widzi :roflt: To dziwnie tę radośc okazuje, chciał mnie pożreć :evil_lol::eviltong: Też chciałabym mieć takie słoneczko ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Sama sie chowaj![/quote]Schowaj sie ćwikło :shake: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No ja mysle, gdziez bys smiala miec cos do mojego Skarbeczka:mad: Spokojne, cudowne, grzeczne, kochane, slodkie, milusie.... w ogole cudne :loveu: Jak i reszta Pędzli :loveu: Bez znaczenia? Łaaa jutro sie zobacze z Łobuzami hihi :multi: :multi: :multi:[/quote]Nie szczeka, nie warczy... oaza spokoju :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Pf ani myslalam przylaczac sie do Twojej działalnosci gospodarczej :shake: Nieoplacalny interes hahah Ło matko :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img225.imageshack.us/img225/8614/obraz326fg5.jpg[/URL] [URL]http://img340.imageshack.us/img340/4839/obraz329zi8.jpg[/URL][/quote]Schowaj się o -
Jesteście :multi: Świetne zdjęcia :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Odczep sie od Gronislawa Młotku :mad: :mad: Toż to takie spokojne i slodkie stworzonko, a tu tutaj jakies goopoty wpisujesz! :shake: :niedowia: Dzieci schroniskowych nie angażuje w sprawy prywatne, ze tak powiem. :???:[/quote] Ależ ja do Gronia nic nie mam, gdziez bym smiała :lol::cool3: Choc w sumie teraz i tak jest to bez znaczenia :-( No jasssssne spokojne stworzonko :placz::placz: -
[url]http://images30.fotosik.pl/25/208e9b1fa6d448cd.jpg[/url] Ach ten jej pysio :loveu: