-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='Ola&Kora']A kto powiedział, że wstawię je wszystkie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :obrazic: Cerberka już widziałam :evil_lol: Brudas niemozliwy :evil_lol: Na Korze mało widać, ale to wina jej umaszczenia :lol: Mimo wszystko - fuuuuj :diabloti:
-
[quote name='Cerber']hehehe oj tak, wtedy to sama nie byłabym szczęśliwa zapewne, no al cóż... :) czego sie nie robi dla psów :) ehhh te ciacha piekłam prawie 2 godziny, a jutro w ciagu kilkunastu minut ich już nie będzie :D[/quote]Lui powiesz jutro jak smakowały ciasteczka czworonogom, może zdradziasz sekretny przepis :cool3: W MP ostatnio sa przepisy, tez bede musiała spróbowac kiedys upiec cos dla łaciatej i gromadki :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']ooo nowe fotki :) i nowa czarna mordka, tej jeszcze nie widziałam :) dobranoc.[/quote]Czarna mordka wystepuje w tym fb dosc czesto ;) Dobranoc :bye: -
[quote name='Sznaucerka-Balbina']No zdradza, zdradza.... Drań! Przez 8 miesiecy o tym nie wiedziałas...Przez 8 miesięcy Cię zdradzał... Mam mu powiedzieć że z nim zrywasz:razz:?[/quote]buhahahah tak powiedz mu. Odchodzę! A toster zabieram ze sobą! :diabloti: Jak to za 2 tyg? :-o
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ola&Kora']Ale sądząc po zanurzeniu Figi tam dość głęboko było :razz: Dobrze, że nie miałaś nastroju na wskoczenie do kałuży i rozchlapnięcie jej... bo ja tak czasem mam :evil_lol:[/quote]Miałam sandały, a w nich pełno błota, spodnie mokre po kolana... wiec było mi wszystko jedno - łaziłam razem z psami po tym 'morzu' :diabloti: -
Kuba... :razz:
-
[quote name='Ola&Kora']Zmniejszam fotki... :cool3: Kurde, trochę dużo ich narobiłam - 105 :eviltong: Ale wszystkim nie dam, za dobrze byście ze mną mieli :evil_lol:[/quote] 105 :multi: rozpieszczasz nas :evil_lol:
-
[quote name='Cerber']a jak wspomniałam, byłam szczęścliwa... bo po raz pierwszy w życiu Cer sie wybrudził na maksa :) po raz pierwszy tez mam wielki powód, zeby go wykąpać i dlatego jestem zadowlona... z resztą jak Cerber był szcęśliwy biegając cały czarny to ja tym bardziej :)[/quote]Sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu :evil_lol::evil_lol::lol: Ale przewaznie jak łaciata sie wybrudzi tak fest to również się cieszę, gorzej jak wybrudzi sie dzien po kąpaniu :mad: Ciasteczka super! :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Czyli normalne zachowanie w takiej nieciekawej sytuacji echh :-( Ale mi to tam nie przeszkadza, skoro mozna sprawić tyle radosci psu.[/quote]Ostatnio są problemy z sąsiadka Miska. Skacze do mnie z pyskiem że psa męczę :shake: [URL]http://img463.imageshack.us/img463/6125/56242300xg0.jpg[/URL] Jezorek na boku :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Hah :eviltong: Dumnie. :shake: A co mowilas? Nie wiem, juz nie wiem co Ty do mnie gadasz :placz: Wiesz co? Nadal potwierdzasz ze mamy cos wspolnego - Ty Burak, a ja pochodna od Ciebie ćwikła :evil_lol: [/quote] Idz ty nie widziąłas jak Figowa stoi :shake: Bo mnie nie słuchasz o :obrazic: Rodzinka :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ola&Kora'][URL]http://img466.imageshack.us/img466/4806/obraz359ah4.jpg[/URL] Figa: "Czy to już morze...?" :evil_lol:[/quote]Taaaak :multi: To było morze na srodku drogi :multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Do ludzi nie mam pojecia jak Dzekus sie zachowuje, wiem, ze do mnie ma przyjazny stosunek bo juz nie raz dawalam mu żarełka. Cieszy mordke, doopskiem kręci i jest przeszczęsliwy. Co zwierząt - jest agresywny, na Azę się rzucił z pyskiem. :-( Zero socjalizacji, od samego poczatku stal na lancuchu. Teraz to nawet sasiedzi boja sie go spuszczac, bo jak mowilam konczy sie to obsikaniem z radosci i wydrapaniem nog i rak.[/quote]Ja od miska zawsze wracam odrapana i obsikana od góry do dołu, tego się uniknąć nie da przy nim :lol: A jedynym psem jakiego Misko toleruje jest Figa, na nią ma ochote :roll: -
Brrrr ja to bym krope wypatroszyła chyba za taki numer :D:D:D
-
Uwielbiam takie zbliżenia na pyszczek :loveu: Dobranoc :bye:
-
Witaj Olu :multi: Mi piatek 13 nie zaszkodził, miałam dzień jak wszystkie inne :lol: Czekamy na fotki :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Cudne ma pyszczydło :loveu: Nie mam pojecia jak psa mozna trzymac na łancuchu. :-( A najgorsze jest to, ze on nawet nie jest z niego spuszczany, tylko tyle co ja do niego przyjde, bo wlasciciele ograniczaja sie do napelniania miski, a dzieci maja zakaz do niego zblizania sie, bo od niego wychodzi sie wydrapanym i osikanym od głowy do nog. Wariat. [/quote]To samo co miśko :-( Tyle że miśko przez to że stoi na łańcuchu jest bardzo agresywny do ludzi i zwierząt :-(:-( -
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Teraz się dziewczyną zajmuje:eviltong: :evil_lol:Nie ma czasu:razz:[/quote]Zdradza mnie :mad::mad: [url]http://img208.imageshack.us/img208/6615/93356756vr2.jpg[/url] Cuuuudo :loveu:
-
Fotki :multi: Świetne fotki :klacz:
-
[url]http://images30.fotosik.pl/26/2d78671fa11dadb8.jpg[/url] Buhahahaha :roflt: Cerbuś jestes niemozliwy :multi: Lui Ty jesteś pewna że on do rzeki wlazł a nie do wanny pełnej farby przypadkiem? :evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img63.imageshack.us/img63/8542/92869553hd6.jpg[/url] On jest cudny :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img466.imageshack.us/img466/4806/obraz359ah4.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3713/obraz360aw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7724/obraz361ts5.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6968/obraz367qo3.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Wiem, ze nie powinien byc trzymany, ew tylko podtrzymywany. ;-) I to mialam wlasnie na myśli. Ona jest prawie zawsze niegrzeczna, a ja kofam tą jej niegrzeczność. A ciocia Sylwia i tak nie chce przyjechac :shake: Burak!! :placz:[/quote]Azulkowa to i tak dumnie stoi, nie to co Fizgul :shake::shake: Co ja mówiłam na temat tego 'nie chce przyjechac'? :mad: Ćwikła :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ola&Kora']Cześć Sylwuś! :* Nie no, nie przesadzaj, coś tam na tych fotkach widać :eviltong: No i w tej czarnej plamie można odróżnić głowę i ogon, a to już jest dobrze :D[/quote]Czesc Ola :multi: Hah alez mnie pocieszyłaś :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Misko nie ma żadnego schronienia, że taki mokry czy może po prostu lubi deszczyk...? :p[/quote]Jak go odpinałam z łańcucha to był suchutki :diabloti: Zanim wyjdziemy na naszą drogę spacerkową musimy przedzierać się chaszczami, moje spodnie po spacerze mówią za siebie :evil_lol: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1388/obraz393aq0.jpg[/IMG] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Piękne te czarne plamki:loveu::loveu:[/quote]Dziekujemy ;) [quote name='g_o_n_i_a']No tak buheh zapisze sobie tę datę w kalendarzu jako dzień dobroci dla zonki :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: Boszz to moze ja się wycofam z czytania póki jeszcze Go nie poznałam dobrze. :eviltong: Ale boska Czarna Plama :loveu: :loveu: :evil_lol: [URL]http://img54.imageshack.us/img54/4932/obraz342bv1.jpg[/URL][/quote]A zapisz zapisz :razz: I nie przyzwyczajaj się :diabloti: Rób jak chcesz :diabloti: ALe żebys pozniej nie zalowalaa :diabloti: