-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Dalmatyńczyk Laluś. Ze stresu gryzie łapki. Sochaczew.
:: FiGa :: replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to że tel jest wyłączony, spróbujemy jutro ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Łaciata i kot ;) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8614/obraz326fg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/1926/obraz324cc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4839/obraz329zi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8971/obraz338hj3.jpg[/IMG] Pźniej fotki z rolek [Figi, nie moje :eviltong:] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']No tak, zagolopowałam się, sorki. A ja nic nie dostałam :mad: Przepisze se, zebys wiedziala ino tylko dostane w lapki mojego kompa. :loveu:[/quote]Taaa juz mialas nadzieje w związku z tym interesem :mad: O nie nie, Ty rób sobie psie przysmaki z Edka o :eviltong: [quote name='Pianka']Jakie fajne zdjęcia, kocham burze[/quote]Dziekjemy ;) [quote name='psiulka'][I][COLOR=magenta]Ale co oznacza? :-o [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Co to za LP? :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie ma za co :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Oj dużo ich, dużo :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Sylwia :roflt: :roflt:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Śliczna burza :loveu: [/COLOR][/I][/quote]Nie wiesz? :shake: LP - Linkin Park :loveu: Masz juz te zdjecia? :eviltong: No cooooooooooo :eviltong: takich cytatow moge przytoczyc wiele, ojj wiele :evil_lol: I Dziekjemy :eviltong: [quote name='agaciaaa']no WY - Ty, Figa, koty i kto tam jeszcze ;) obrzydziłaś mnie tymi tłustymi włosami :evil_lol: czekam na nowe foty i ani mi sie waż opuścić tego fb!! ;)[/quote]Hieh hieh :evil_lol::evil_lol: Nowe foty niebawem, o ile żaba nie odmówi współpracy. -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Wow 700 :multi: :pepsi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Jako iż nie dysponuje fotkami wlasnego zwierzyńca, pokażę Wam mojego schroniskowego ulubienca (tak, tak, ich liczba z czasem wzrosła :D) Moj Gronisław :loveu: :loveu: [url]http://img151.imageshack.us/img151/5760/99964774lq1.jpg[/url][/quote] Groniu :mad: Jak ja go nie mogę... :mad: Za kazdym razem chce mnie zjeść :mad: Bezczelne stworzenie :placz::placz::placz: Gonia ja wszystko wiem, ktoś mu powiedział że niedobra ciotkę z Grodziska trzeba straszyć, tylko kto hmmm? :cool3: -
Dalmatyńczyk Laluś. Ze stresu gryzie łapki. Sochaczew.
:: FiGa :: replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Są osoby zainteresowane nim, nie można dopuścić by ta szansa na domek uciekła. Próbowałam dzwonić do schroniska, niestety nie dałam rady się dodzwonić, lub też mam zły nr :roll: -
[url]http://img118.imageshack.us/img118/9577/103b7410jq0.jpg[/url] Mokre pychole :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Lece na rolki :bye: Póxniej dam jakies zdjecia :bye: -
A ja jak zwykle filmiku nie obejrzę :placz:
-
ZREDA ZADZIORA - amstaffka z rodowodem - MA DOM :)
:: FiGa :: replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I co i co :cool3: -
Dzieeeeeeeeeen dobry :cool3:
-
[url]http://images30.fotosik.pl/31/07b2576b000ce464.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/31/0d43addd30e25685.jpg[/url] te dwa zdjecia sa niesamowite :loveu:
-
[url]http://img529.imageshack.us/img529/7614/p7140058cr9.jpg[/url] Padam :loveu: Iguś gratulacje :klacz: Figowa przez 4 lata nie chciała nawet widziec wody a teraz sama wchodzi :evil_lol:
-
Cudnie spi :loveu:
-
Galeria Blue: mojej malutkiej, nierozlacznej chi :-)
:: FiGa :: replied to Bozzka's topic in Galeria
[quote name='Bozzka'][B]::FiGa ::[/B] dzieki, milo mi ze wpadasz :lol: prosze napisz co z Karunia (teraz widze ze masz nowy link do Mozarta) i w ogole jak sobie radzicie tam gdzie one sa... w razie czego napisz na pvt moze bede mogla w czyms pomoc pa[/quote]Rzeszowskie schronisko to świetne schronisko, Karunia ma tam naprawdę dobrze, miała wielkie szczęscie że trafiła własnie na nie, w innym zapewne zostałaby uspiona. Jednak najlepsze schronisko nie zastapi Karze domu i tego teraz najbardziej brakuje. Ostatnio pojawiły się u niej problemy z łapkami, jej skóra jest bardzo wrazliwa i pęka, Karunia kuleje :-( Mozart jest wspaniałym psem, uwielbia ludzi i ich obecność, nie moge uwierzyć ze jeszcze nie ma domu, jest piękny :loveu: [url]http://img412.imageshack.us/img412/9788/mozart265rt5.jpg[/url] A schronisko jest przepełnione, pełno psów i kotów :-( Adopcji mało... :-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']OO :evil_lol: To interes owtwieramy. Nic nie dostałam... :-([/quote]JA otwieram interes :diabloti: To patrz [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5215/11111xd3.jpg[/IMG] buhah przepisz sobie :evil_lol: [quote name='wiq']łaaa.. jak Ci się udało złapać te błyskawice?..:-o:loveu:[/quote]Nigdy nie próbowałaś? :eviltong: Trzeba się cholernie naklikać by złapać choć jedną, ale wczoraj było tak kolorowo że nie było z tym problemu :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Link ->[URL="http://www.tokiohot3l.fora.pl/blog27-i-tokio-hotel-t19.html"] KLIK[/URL][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A mówiłam że nie musisz :eviltong: Gdyby to było o.. czymś innym to pewnie bym przeczytała :p -
Witaj Lui :multi: Czytam sobie tę wymianę zdań dotyczaca Twojego przyszłego psa i uważam że nikt nie pownien decydować za Ciebie, zrobisz to co uważasz za słuszne, to Ty będziesz ponosić konsekwencje swoich czynów, nikt inny. A Olkiem sie nie przejmuj, on lubi wpadac tak i nabluzgać komu popadnie :eviltong: [URL]http://images26.fotosik.pl/32/e0e642698b495b0e.jpg[/URL] :loveu: Cerbuś się nalatał na tej wsi :multi:
-
[url]http://img53.imageshack.us/img53/948/tnimg1292bt1.jpg[/url] Fidlaczku :loveu: Dlaczego Ty mi to robisz i patrzysz takim maślanym wzrokiem :loveu: Wiesz że się rozpływam gdy to robisz :loveu:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
:: FiGa :: replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
http://img464.imageshack.us/img464/4761/harnas19uh3.jpg :loveu: :loveu: -
Trzymamy kciuki i życzymy zdrówka :calus:
-
Coś się stało?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']No łądnie :shake: :shake: Ma, ale czy pozwola przerobic na psie chrupki? :evil_lol: Hmm... Z trzech czytalam jedno, tzn. ze to ze Skrzydlatych?! :-o Albo oślepłam juz zupełnie.[/quote]Pozwolą :diabloti::mad: Wczoraj Ci wysłałam :mad: [o 19:17 :eviltong:] -
[quote name='psiulka'][I][COLOR=magenta]A wybywam sobie do Binarowej, a potem [URL="http://www.cyziowka.pl"]tu[/URL][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Weź przestań, jak Ci się coś nie podoba to do Sylwii, to jej robota :mad: Hahah :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Megulcowa łiiii :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/I][/quote]Wow zajefajny osrodek :loveu: Nie zwalaj na mnie :mad: Kamila - znam ten ból, nie lubie dzieci :mad: Cieczka? Nie zazdroszczę :eviltong: