Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Znowu dzień dobry :multi: A co tu takie puski? :razz:
  2. [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/DSC04025.jpg[/url] Woooooooooow :multi:
  3. Nooo pogoda sie wam udała jeżeli tam jest tak goraco jak u nas ;)
  4. Super że robicie postepy z Korunią :multi: Czekamy na fotki ;)
  5. Znowu piekne fotki :multi: [url]http://img244.imageshack.us/img244/646/s070707119us7.jpg[/url] Łaaa :loveu: [url]http://img176.imageshack.us/img176/4117/s070707160il1.jpg[/url] Piekne!!
  6. Dzień dobry ;)
  7. Tak i zaraz je tu wstawi :D EDIT W takim razie własnie zbiera sie na spacer by je zrobić :D
  8. [quote name='Ola&Kora']Cześć Sylwuś, co tam u was w wielkim świecie? :eviltong: U mnie piękna pogoda, mam cały dzień wolną chatę i samowolka rządzi! :evil_lol: Może jakieś fotki byś dała? :cool3:[/quote]U nas w wielkim swiecie nuda, gorąco jak cholera, z chłodnego domu nie chce się nawet wyłazić :shake: Moja mam dziś wróciła :multi: Na 6 tygodni :mdleje: Pierwszy raz od 6 lat będzie z nami dłużej niż 2 tygodnie :roll: Choć w sumie to ja i tak jej nie widze, siedze cały czas w swoim pokoju albo za domem z łaciatą. Mamcia przywitała mnie słowami "Mam coś dla ciebie" :cool3: Tym czymś okazały się rolki :multi: [COLOR=Magenta]RÓŻOWE[/COLOR] rolki :evil_lol::evil_lol: Jak je zobaczyłam to nogi sie podemna ugięły buhahaha :diabloti: A fotki pewnie jakies dam, jak lenia przegonię ;)
  9. Ale dużo pieknych fotek :loveu: [url]http://img174.imageshack.us/img174/3017/33843383fy9.jpg[/url] Po takich chaszczach sie łazi swietnie :eviltong: Szczególnie zaraz po deszczu :evil_lol: z psem wariatem na smyczy :mdleje: [url]http://img207.imageshack.us/img207/2403/16734059qh8.jpg[/url] :loveu: Też mam takie w Grodzisku :loveu: [url]http://img257.imageshack.us/img257/9194/66105035yb5.jpg[/url] :crazyeye: Ja bym tam nie lazła :shake: [url]http://img529.imageshack.us/img529/2700/14059137fr2.jpg[/url] Azutka tupta do ciotki :buzi: [url]http://img529.imageshack.us/img529/4955/99982486xy2.jpg[/url] Buhahah jaka mina :roflt: [url]http://img295.imageshack.us/img295/4231/52091281ad1.jpg[/url] Łaaaa :loveu: [url]http://img49.imageshack.us/img49/3632/74117397ya7.jpg[/url] Takie coś UWIELBIAM :loveu: [url]http://img227.imageshack.us/img227/4084/78724081kd0.jpg[/url] Gonia trzebabyło wpaść do mnie na kawe :multi: [url]http://img243.imageshack.us/img243/6071/38834233xp4.jpg[/url] "Pancia nie mam sił, z powrotem niesiesz mnie na rękach" :evil_lol: [url]http://img59.imageshack.us/img59/4553/78366993yd1.jpg[/url] Uśmieeeeeeeech :loveu: [url]http://img222.imageshack.us/img222/1487/79300170ny8.jpg[/url] brudas :turn-l: [url]http://img223.imageshack.us/img223/302/81062659vu5.jpg[/url] :loveu:
  10. [url]http://img525.imageshack.us/img525/700/15dw6.jpg[/url] Ach ta Zuza i jej usmiech :loveu: Filmiki świetne :klacz: Mały próbował się pod Zuze podkopać :evil_lol:
  11. OMATKOMOJA... :-o Ile nadrabiania :-o [quote name='g_o_n_i_a']To ja cekom!! :cool3: Cichaj!! :placz: OOops :oops: Wybacz Babciu Buraczanko :oops: :evil_lol: No to BA :shake: W ogole jak mozna sie interesowac smierdlawymi psiskami? Błeee :shake: Burak sie smieje do goni łaaa!!!! :multi: Najlepsze w tym aparacie (z innych nie mam okazji tak sobie focić zdjęcia) jest to, że w zależności jak da się go pod światło tak uchwyci na zdjęciu (podobnie z ostrością na zoomie, łapie to co chce buhaha). To jedno, które cytowałaś, że rzekomo ja Azulkowa strasze(JA STRASZĘ?!:placz: ) to było od dołu w gore robione zdjęcie i wyszło jasne. :eviltong: Natomiast to drugie ciemniejsze to było że tak powiem na rowno, a moze nawet bardziej w dół hihi :evil_lol: I takie ciemniejsze z klimacikiem mi sie podobają o (mam takie zdjęcie kwiatuska jeszcze) Tylko łocko się wyróżnia [/quote]:siara: Nie zrobiłysmy :siara: Nie mam fotografa :eviltong: Buhahah i co nie miałam racji hmmm? :cool3::eviltong: Cwikła :mad: Sama nie wiem jak można :shake: Toż to krwiożercze bestie som :shake: :loveu::loveu::loveu::loveu: ale jak juz pisałam - nie przyzwyczajaj sie :eviltong: Gonia jak się zamienimy aparatami to zobaczysz jaki mój jest złom :lol::diabloti: Będe musiała pokazac Ci gdzie puknąć by się włączył :evil_lol::evil_lol:
  12. Fotki :loveu: znudzony Misio :loveu: :evil_lol:
  13. [quote name='Rinuś']a gdzie ja??:placz::placz::placz::placz:[/quote]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Rinuś']częśc Figuśna:multi::multi: postanowiłam sobie zajrzeć do Ciebie :) mam pytanie,ma pewno już o tym pisałaś ale nie sposób teraz to odnaleźć w tWojej galerii:eviltong: dlaczego w avku masz świeczkę??i co to za piesek bo ja chyba się pogubiłam :shake::shake:[/quote]Kasia :multi: Widze że woli wracasz na dogo :multi: Piesek w avku to Hugo [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73902&page=15[/url] moje maleństwo :-(:-(:-(
  15. Cześc wszystkim :multi: Wczoraj nie miałam czasu na dogo, a teraz zapewne będę nadrabiać cały dzień, począwszy od Azulkowego fb w którym sie tego uzbierało że ho ho :mad: [quote name='fidelek2']Następnym razem musisz Go zabrać ze sobą ;) Cześć Kropki i reszta bandy!!! Dziś ma być ponoć ponad 30 stopni...ciekawe to bardzo bo póki co to zimno i pochmurnie jest :diabloti:[/quote]Tylko gdzie ja go mam schowac? :hmmmm: U nas nie było aż tak gorąco, ale cos mi mówi że dzis będzie :placz: [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Pani Ogorkowa Jestes chętna na... zakopki? Babcia :modla: Śliczne pola [URL]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/URL] Cieżko sie pogodzić z takim widokiem uch [URL]http://img524.imageshack.us/img524/2130/obraz395ha4.jpg[/URL][/quote]:angryy: Czy mówiłam Ci już jak bardzo Cię nienawidze? :diabloti: Za wszystyko! :placz::placz: A za SS najbardziej :placz: Wczoraj myślałam że mnie trafi jak dostałam tego smsa :mad: Masz w łeb jak nic :cool3: Buhah ale żeby było tradycyjnie, jak zawsze - ty przynosisz sprzęt :evil_lol: Gdzie bedziemy kopac? :hmmmm: [quote name='Atena'][URL]http://img466.imageshack.us/img466/4806/obraz359ah4.jpg[/URL] Skąd ja znam tę wodę na środku drogi. Zazdrosze Ci, ze możesz dwa psy brać na raz.[/quote]A Ty nie możesz? Do miśka nie mam zaufania, więc spuścić go nie moge, ale z Figową nie ma problemu. Ty wychodzisz z nimi na smyczy? :hmmmm: [quote name='psiulka'][I]Dobra noc, lub dzień dobry [/I] [I]Czy SS to KP? Bo chyba tak się domyślam No wiesz KP z 6HP taak? [/I] [I]Biedny Misiasty On daleko od Ciebie mieszka? [/I] [I]Buziaczki dla Czabulka mojego [/I] [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg"][I]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/I][/URL] - [I]żeby tak u nas było takie pustkowie... [/I][/quote]Dzięń dobry :eviltong: Tak tak! TAK!! :sweetCyb: Ten SS :loveu: Pewnie domysliłas się z opisów :lol: Misko mieszka ze 200m ode mnie :p Czabul dziekuje i również przesyła cmokasy :buzi: [quote name='wiq'][URL]http://img524.imageshack.us/img524/346/obraz372qc0.jpg[/URL] film drogi;)[/quote]Łaciata i jej inteligentna minka :eviltong:
  16. Drogi Cerberku pragniemy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin :buzi: [IMG]http://www.fromtheheartpostcards.com/images/party_dog2a.gif[/IMG] Rośnij nam duży, zdrowy i silny.. Kochaj mocno pancie bo to najwieksze szczęście jakie posiadasz :calus: I w ogóle wygraj zawody agility :multi: Pokaż Cerbuś że jesteś gość :cool3: Wszystkiego najlepszego :calus:
  17. [url]http://images23.fotosik.pl/25/e909ed3ec1e8b547.jpg[/url] Maleństwo :loveu:
  18. :: FiGa ::

    bzik

    Witajcie :multi: Widze że w koncu Bezik ma tu swoją galerią, super :multi: Obejrzałam filmiki i jest swietnie :multi: Świetne zdjęcia, bede wpadac często :loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/bzikkurczak.jpg[/url] Cudo :loveu:
  19. O TAK! W koncu nie jestem sama! Co dwie baby to nie jedna Kuba także lepiej cos zrób :evil_lol:
  20. Dam Wam teraz ostatnie fotki z dziś [z wczoraj? :hmmmm:], a jutro [dziś :hmmmm: :D] na nic nie liczcie :evil_lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/346/obraz372qc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4794/obraz371bs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3716/obraz394sw2.jpg[/IMG] Ciotka nie idz! :placz: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2130/obraz395ha4.jpg[/IMG] Nie moge patrzec na to jak on skomle i szczeka gdy odchodze :oops::-( [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/IMG]
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Buuu :placz: Zonka zlapie dola i co bedzie? Pff wiadomo hihi :p Przyjdzie Babcia Burak i przytuli swoją cwilke buhaha :evil_lol: Przestaaaaaan :oops: :placz: :loveu: Figulkowa jak drepta zgrabnie :loveu: [URL]http://img525.imageshack.us/img525/7724/obraz361ts5.jpg[/URL][/quote]Jak to co bedzie? Złapiemy łopaty i doła zakopiemy, jak zawsze :cool3: Babcia :scared: :cool3::cool3::cool3:
  22. [quote name='g_o_n_i_a']Poprosze o zdjęcia :cool3: Słucham, oj słucham :loveu: Babciuuuu :buzi: Bo my ludzie psiego swiata jestesmy be, nie wiesz o tym? :shake:[/quote]Jutro [jeśli bedzie pogoda] postaramy się coś wykombinować :cool3: Tak, jasne :watpliwy: Własnie widzę. :crazyeye: Nie mów tak do mnie w miejscach publicznych, zwariowałaś? :-o No taaa i takich to się w psychiatrykach zamykac powinno :shake: [quote name='g_o_n_i_a']Listeczki To specjalne z dedykacja dla mojego Buraka - co by sie troche usmiechnal do mnie o :cool3: [url]http://img215.imageshack.us/img215/9114/41181172fs4.jpg[/url] [/quote]:placz::placz::placz: Dziekuję!:Rose: :placz::placz::placz: :grins::grins::grins: [url]http://img215.imageshack.us/img215/5259/17122710jq1.jpg[/url] Znowu straszyłaś Azulke ciotką z Grodziska? :mad: [url]http://img177.imageshack.us/img177/9365/75873539ys2.jpg[/url] O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie :mdleje: Jaki klimacik :loveu: Motylek piekny :loveu::cool2: Żywy? :lol: Dobranoc :buzi:
  23. Buhah było dzień dobry to teraz dobranoc wypada powiedzieć :evil_lol: DOBRANOC!!
×
×
  • Create New...