-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
I my także za Tobą i Brutusem ;) Więc trzymamy za słowo i czekamy na jakies wieści od Brutuska ;)
-
O kurcze :crazyeye: Ale Oliv jest maleńki przy tym potworze :evil_lol: Roxy jak się turla, bosko :loveu: Buhahah przylazł smętnie Igor i od razu porządek zapanował :lol: On uwielbia zabawe w 'duszenie' :evil_lol: Roxy :evil_lol:
-
Nooooo a co tu taki zastój? Fotki jakie by się przydały :lol:
-
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
:: FiGa :: replied to Frytela's topic in Welsh corgi
Buhah on mnie zmaltretuje na wystawie? :D:D -
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Halo halo :cool3: -
Patusia juz znalazła swój dom i swoich ludzi !!!!:)
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A co to za dziury w siersci na boczkach Patusi? Czyżby ją inne psiaki podszczypywały? Czy to tylko na filmikach tak wygląda? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img59.imageshack.us/img59/8308/14192666pz7.jpg[/url] Jaaaaaaaaaaaaa :loveu: [url]http://img235.imageshack.us/img235/1864/97176526ra4.jpg[/url] Motylek :loveu: [url]http://img366.imageshack.us/img366/6391/52047868sq5.jpg[/url] buhahaha :roflt: To jest genialne :D [url]http://img211.imageshack.us/img211/3802/57482425hv5.jpg[/url] Azulasta :loveu: Spiewa :loveu: Ten języczek tez jest boski :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Raz? Aachh to zmienia sprawę. A Leżańsk? No dobra wproszę się do tego Grodziska i Figowa nie bedzie musiala stresowac :eviltong: :turn-l: Wypchaj się sama Tereskami. Ja jestem przeciwinikem Teresek z pewnych wzlędów osobistych (razem z Sis :loveu:). Nie knuje z nimi. A Ty? Pff :shake: Udaje, ze ich nie kofa a tu prosze - jakies sekrety a błeee!! Chcesz sie przekonać?! :evil_lol: :turn-l: Poirytowana buhahaha :evil_lol: Za duzo SS :razz:[/quote]W Leżajsku była... nigdy nie była poza wetem i ogródkiem Dueta :eviltong: Gonia nie wciskaj mi na siłe słów i zachowan których nigdy nie wypowiedziałam :shake: Buhahah tylko najpierw uprzedź :cool3::cool3: Za mało SS :loveu::loveu: Chyba zacznę znowu czytac Wybór [3 raz :eviltong:] -
Serdeczne gratulacje dla Korci :multi: Uwielbiam te jej minki :loveu:
-
[url]http://images27.fotosik.pl/28/cf400531fd7b26e7med.jpg[/url] :mdleje: Nie budźcie mnie, jeszcze nie. Jeszcze sobie tu poleżę... jeszcze chwilkę... [url]http://images29.fotosik.pl/28/8f57f11fb067959emed.jpg[/url] Jezus jaki ty masz aparat... :mdleje: [url]http://images29.fotosik.pl/28/db6e38f83cbac40emed.jpg[/url] Piękne!! [url]http://images26.fotosik.pl/28/6c6bdebfc47e4cc3med.jpg[/url] Mam już dość! bOJE SIE CO BĘDZIE DALEJ! [url]http://images26.fotosik.pl/28/2b974a2a1c5296afmed.jpg[/url] oH MY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD
-
[URL]http://img255.imageshack.us/img255/3818/m121ip7.jpg[/URL] Zuzka :loveu: Ona jest chyba z tych mniejszych łaciatych :razz: Moja zakropiona tez jest taki kurdupel, ile Zuza ma w kłębie?
-
Dobry wieczór ;) Byliscie dziś na treningu? ;)
-
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
Kropki najładniej wyglądają na właśnie takiej kanapie :evil_lol: [url]http://img230.imageshack.us/img230/2905/obraz565ih0.jpg[/url] Czekamy na wieści :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Na dobranoc macie łaciata ;) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8440/obraz195vl7.jpg[/IMG] Branocka :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=magenta]Wiesz co, ładnie to tak się naśmiewać z ludzia, który po prostu uwielbia różowy kolor ? [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie bo będziesz mnie nawiedzać :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Tobie? Pff :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Święta Teresko!! Zapomniałam, że Ty jeździsz na rolkach! :mdleje: Kiedy jedziemy? :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]A pff niech sobie Sylwia na niego szans nie robi, o :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Nowe? :lol: [/COLOR][/I] [/quote]Ależ ja sie nie nasmiewam, ja kocham rózowy :loveu::loveu: Pfff jakbym nie miała ciekaweszych zajęc w zaświatach. Willa Turnera będe molestować :multi::cool3: Tak, mi :mad: Uważasz że jstem niesłowna? :mad: Buhahahaha... O takich rzeczach sie nie zapomina krowo :lol: Zróbcie zdjęcia :diabloti: :placz::placz: Teraz to juz mnie ubodło :placz::placz: Nowe :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']No wiesz co? :shake: Odczep sie od Buraka :evil_lol: Dobranoc Syla :bye:[/quote]Buhah Gonia stajesz w mojej obronie? :loveu: [quote name='Ola&Kora']No proszę, jaką sobie pogaduchę zrobili, jak byłam na treningu :mad: :evil_lol: Normalnie aż się odechciewa czytać :evil_lol: Dziewuchy, zwolnijcie trochę :eviltong:[/quote]Prawda? :shake: Chwilke ich tu samych zostawić i prosze co się dzieje!! [quote name='Rinuś']już doczytałam zawał smutne to bardzo :placz:[/quote]Niestety :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']SC + SS = WM :loveu: :loveu: tralalala :evil_lol: :sweetCyb: A ja wiem czy w nastepnym tygodniu? Zalezy kiedy sobie kom doladuje, a ostatnio bylo niebezpiecznie :( miec kase na kom, wieeec :niewiem: Jak cos to bede walić łopatą na gadulcu albo do Grodziska przyjade :D Pff cos kiepsko przerywasz, nie boj nic zaraz ide na tv a potem wracam... I czytam... Łaaaaaa :loveu: [/quote]Własnie doszłam do wniosku że miałabym takie same inicjały jak on SS buhahaha :evil_lol::evil_lol: Zapraszamy :multi: Poznasz moją mamę, a ona mi narobi wstydu, bo ja przy niej jestem wieśniak :shake: Ona sie ubiera lepiej niż ja :D:D Kiepsko przerywam? :mad: Kiepsko? :mad: To daj znać kiedy znowu będziesz czytać :cool3: Co to za "[I]Łaaaaaa :loveu: :loveu:[/I]" :mad: Przecież Wy tylko sie lubicie :mad: Który rozdział? :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Moge czytac dalej łaaa :multi: :multi: :evil_lol: Udanego szalenstwa hihi :buzi:[/quote]:angryy::angryy: Na pielgrzymke do Torunia nie czołgasz sie z nami! Dziekuję :loveu: Było świetnie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
papa uciekam na rolki :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nie bierzesz ze wzgledu na...? Głupio mi wnioskować, ze np. dlatego, ze bedzie sie stresować, ale Przeworsk troche zna. A Azulkowa moze zostac w domku - zwlaszcza jak bedzie taki upal to nigdzie sie nie ruszy. :shake: więc? O nie! Nie ma mowy! :shake: Musi byc zwrócony, oby szybciej niz ksiażeczka o! :eviltong: Sianem! :diabloti: Mam adres, z tego co pamietam to zolty dom niedaleko przystanku. :cool3: Dedykacja? Pff :shake:[/quote] Była tam raz, nie zna Przeworska :shake: :obrazic: :obrazic: :obrazic: A ty tereskami :shake: Buhah to napewno trafisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :obrazic: Idem sobie, nie chą mnie tutaj <poirytowana> [:evil_lol:] -
Gratuluje ;) Kiara moczyła łapki w strumyczku no no :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']<poirytowana> jak SS buhahah :evil_lol: Łaa :placz: Nie powiem :shake: Modlem sie i nie moge sie doczekac az znow bede paciorkowac z nią. :loveu: To po czo wrocilas? :shake: Buhaha rodziny sie nie wybiera :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Buhahah :evil_lol::evil_lol: A więc w nastepnym tygodniu jak będziesz brac łopate to nie zapomnij tez różańca :evil_lol: Żeby Ci przerwać czytanie :eviltong: Co za duzo SS to niezdrowo, popatrz na mnie :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Pf obojetne - kiedy i gdzie bedziesz chciala :evil_lol: Tylko od razu mi napisz, kiedy ew. zostanie zwrócony moj zlomek.:evil_lol: Wypchaj się :placz: Buhahahahaha wyobrażam sobie Twoja mine, a potem to co bys mi zrobila... Zanim wybralabym sie do Grodziska musialabym spisac testament :placz: Różowa tak - wiem, ze kofasz ten kolor :cool3: Powinnam napisac dedykacje dla Ciebie buhahahaa :eviltong: [/quote]Buhahah sie zobaczy :diabloti: Choć pewnie nic z tego bo ja Figowej juz nie biore nigdzie :shake: To ugadamy na miejscu :diabloti: Ale wiesz, ja moge wcale nie zamieniac się z powrotem :diabloti: Czym? :diabloti: O co ty... jeszcze byś się zgubiła! Ta sieć dróg... polnych :lol: Tu jest sie łatwo zgubić naprawdę :diabloti: Jakby co to wysłu**** darcia Figowej bo to jej ulubione zajecie - co jakis czas wybiega na balkon i drze ryja... Nastepnym razem pamietaj o dedykacji :placz::placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']:placz: :placz: :placz: Wywiad działa :cool3: Schorowana Staruszka oj oj :shake: Wybacz :modla: Ja jestem ranny ptaszek :eviltong: Do kosciolka raniutko i już. A pytalam gdzie wybywasz, bo napisałas [I]"[/I][B]Może jeszcze jutro wpadniemy[/B] tu ze zdjeciami " :shake: Boszzz :placz: :placz: :placz: :placz: Ja sie załamie :placz: :placz: :placz:[/quote]Sama sie prosiłaś wiec teraz nawet nie rycz :roll::roll: <poirytowana> :evil_lol: Kto! Powiedz mi kto! :mad: Zastanowię się :obrazic: A modlisz sie za babcie swoją? :-( Bo miałam juz nie wracać na kompa :eviltong: Nie załamuj sie. Ja Ci babko-męża nie wybierałam :shake: -
Morze :loveu: A może więcej tych zdjęć co? :cool3:
-
A fotek jak nie było tak nie ma :mad:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img178.imageshack.us/img178/6488/74523514ii3.jpg[/url] Koniczynka :loveu: RÓŻOWA :D:D :loveu: [url]http://img174.imageshack.us/img174/4163/93219960ex6.jpg[/url] Uwielbiam takie kolory :loveu: I pscółka :loveu: A co czytać? :evil_lol: