-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='psiulka'][I]A Ty nie wiesz co ja wiem :razz: [/I] [I]A ja mam inny sposób, o :evil_lol: [/I][/quote] Nie chcę wiedzieć co ty wiesz że ja nie wiem :cool3: Telepatia? :evil_lol: Będziesz śpiewać serdnady pod moim oknem? :evil_lol: Bo jak inaczej możesz do mnie dotrzeć? :eviltong:
-
[quote name='psiulka'][I]Wiesz co? To jest zrged i tyle :shake: [/I] :turn-l: :turn-l: [I]:roflt: Pfff :lol: [/I] [I]Ja przeczytam go migiem i wszystko Ci opowiem tak jak z PzK3 :evil_lol: [/I][/quote]Co Ty tam wiesz :loveu: Zablokuję Cie na gg :mad: Po otrzymaniu od Ciebie smsa skorzystam od razu z opcji USUŃ :diabloti: Nie bede odwiedzać Twojego fb i zerwę kontakt z moim, w razie gdyby podkusiło Cie coś i zapragnęłabyć cokolwiek zdradzić :evilbat:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']ale superaśne fotki!! :loveu: Figa to prawdziwa modelka :D ps. też lubie LP ;)[/quote]Miło mi że się podobają :multi: Zrobić łaciatej zdjęcie to nie lada wyczyn, bo ta wredna krowa umiejętnie unika z nim kontaktu, odwraca łeb w drugą stronę i kombinuje :mad: Kolejna Linkinomaniaczka :multi: No no :cool3: -
[QUOTE] Od dziś nie lubiem mojej pracy, nie chce pracować chce w domu siedzieć...[/QUOTE] Każdy by tak chciał :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Dzień dobry czwartkowo i pracowo... Nie lubiem wracać po urlopie do pracy :shake: Sylwuś, a czy wcześniej mu się zdarzało wędrować i wracać po jaki czasie?[/quote]Bry Kasiu :calus: Ja też musze niestety dziś zapomnieć o leniuchowaniu. Wieczorem zjeżdża sie rodzinka i od rana będę zasuwać z odkurzaczem, krajac sałatki i inne duperele... i po co to wszystko :watpliwy: Nie martwiłabym sie gdyby Kuba miał w zwyczaju znikać na kilka dni, ale to sie zdarza po raz pierwszy od 3 lat, on nigdy specjalnie nie siedział na podwórku, to bardzo udomowiony kot :lol: [quote name='Cambel']O mamo, nie wiem sama :lol: Wybierając z pstatniego albumu [Minutes to Midnight]to chyba No More Sorrow... Poza tym to ja jeszcze słucham MCR, GC, GD, BT, FOB, Nickleback, Nightwish [:loveu::loveu::loveu:], Happysad [:loveu::loveu::loveu:], Korn, P!ATD, TON, no i chyba tyle... :lol: Sylwia, wiem, że to nie pocieszenie, ale żeby to na tydzien u mojej babci koty sobie 'wychodziły'... Czasami po miesiącu potrafiły wracać.. Ale zawsze wracały. Kuba też wróci, na pewno! :multi: trzymam kciuki mocno zacisniete![/quote] A mi się ta płyta nie spodobała, opierają się głównie na starych kawałkach, bardzo podobne są niektóre utwory do starych :eviltong: MCR - bleeee :eviltong:, GC :loveu:, GD - tak se o :lol:, GD - szybko mi się znudził :diabloti:, Nickleback jest nawet nawet :loveu:... ja kochaj jeszcze Papa Roach i Hoobastank :loveu::loveu: Mam taką nadzieję że wróci :-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6826/obraz492en4.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4508/obraz507kg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5555/obraz510qg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2964/obraz513iv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4526/obraz504om5.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']A no to tak jak mi :evil_lol: O tak, LP :modla: :modla: Figul, oby Kuba jak najszybciej wrócił...:kciuki: Będzie dobrze![/quote]Jaki ich utworek najbardziej lubisz?:cool3: Dziękujem ;) Dziś mija tydzień :-(:shake: -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
:: FiGa :: replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Nadal szukamy :cool3: -
Prowadze od jakiegoś czasu walkę z pseudo na pupilach, z jedną panią wymieniam się mailami juz od jakiegoś czasu, kobieta niestety gubi się juz w swoich kłamstwach, a za wszelką cenę chce pokazac jak ona kocha swoją sunię i jak bardzo ubolewa nad schroniskowcami. Jej ostatni mail: [quote]Witam. Rozmumiem Pani poruszenie, sama też dużo myślę nad Pani wypowiedzią. Rzeczywiście sytuacja w schroniskach w Polsce, ale i nie tylko jest tragiczna. A myślę że wynika to też z tego, że ludzie boją sie brać psów ze schroniska, bo obawiają się...... właściwie nie wiem czego się obawiają. Wiem również że zazwyczaj te "ocalone" psy mają w sobie dozgonną wdzięczność i duże pokłady miłości. W naszej rodzinie pojawiały się różne psy, raczej rzadko rasowe.... a właśnie brane ze schroniska. W tym momencie posiadamy dwa mixy, wzięte ze schroniska [[COLOR=Purple][I]sratatata... gadałam z jej córką na gg, mają tylko JEDNEGO psa - Goję - dop. FiGa[/I][/COLOR]]. Jeden z nich ma już ponad 12 lat i nie wyobrażamy sobie sytuacji w której mogłoby go nie być. Drugi mianowany został rodzinnym rozweselaczem i połykaczem ludzkich łez. Jeżeli nie wzielibyśmy Gojki od tamtych ludzi to zapewne dziś mogłoby jej nie byc w ogóle. W tamtym momencie nie mielismy doświadczenia i nie wiedzieliśmy że mogą wciaknąć nam nie rasowego psa. Ponadto widzielismy rodziców..... i tu jest również problem, ponieważ coraz częściej zastanawiamy się czy to aby na pewno byli rodzice Gojki. Poprzednia ciąża Gojki była zaplanowana.... niestety za późno kapnelismy się, że z rasą naszej suni jest coś nie tak.... [[COLOR=DarkOrchid][I]buhahahah..[/I][/COLOR]] na tamtą chwilę mogliśmy to stwierdzić tylko po wyglądzie szczeniaków, a dopiero teraz Gojka nabrała cech zupełnie nie "owczarkowych" [[I][COLOR=Purple]jaaaaacie, transformacja[/COLOR][/I] :crazyeye: ](na wiosnę pozbyła się zimowej sierści i już tak zostało, podrosła również w związku z czym zmieniła jej się budowa ciała) [[COLOR=Purple][I]budowa ciała zmieniła sie przez sierść... [/I][/COLOR]:roflt:]. Obecnej ciąży nie planowaliśmy, ponieważ chcileiśmy zakupić suke z rodowodem [[COLOR=Purple][I]z poprzednich maili wynika że pani o rodowodach nie wie nic, także w tego ich drugiego owczarka nie wierzę :shake:, to pies ich znajomych i taki z niego owczarek jaki ze mnie śrubokręt[/I][/COLOR]]. Niestety jednak, w nocy nasz pies (tym razem owczarek z rodowodem) podkopał się pod kojec Gojki i zrobił co miał zrobić. Powiem szczerze, że nie jesteśmy z tego do końca zadowoleni, ale nie mamy teraz za bardzo innego wyjścia jak przyjąć zaistniałą sytuację [[I][COLOR=DarkOrchid]aborcja?[/COLOR] :razz:[/I]]. Gojka powinna oszczenić się za kilka dni.... i w duchu modlę się, żeby szczeniaków nie było tak dużo jak ostatnio. Wiem ,że Gojka była wymęczona po ciąży, dlatego też szczeniaki odseparowaliśmy od niej bardzo wcześnie [[COLOR=Purple][I]teraz to już padłam[/I][/COLOR] :mdleje:]. Kochamy Gojkę i nie wyobrażamy sobie życia bez niej. Jest to wyjątkowo madra i posłuszna suka. Niech mi pani wierzy, że pierwsze co zrobie po tym jak odchowa szczeniaki, to wysterylizuje ją!!!, ponieważ już dość takich wpadek. W niedługim czasie zamierzamy zakupić sukę z rodowodem i tym razem nie pozwolimy się oszukać!!!! Pozdrawiam[/quote]Ciekawe czy ta wzmianka o sterylce to prawda czy też ściema :hmmmm: Zabieram się za odpisywanie ;) Musze uważać by nie poniosły mnie nerwy, bo zacznę rzucać ironicznymi tekstami i się pani wystraszy..
-
I po co te fochy? :cool3: Madziu wracaj do nas, pochwal się nowymi fotkami ;)
-
Swietne fotki ;) Dziewczyno Ty chcesz mnie zabić chyba.. :mdleje: Różowy banner... :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jutro kolejne fotki, a teraz... BRANOC ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jakie świetne crazy photos :) Ale z tej Figi radosna suczka :loveu:[/quote]A raczej smęczona sucz :evil_lol: Zdjęcia robione były tuż po powrocie z rolek, kropa jezorem macha wtedy na wszystkie strony :evil_lol: [quote name='Nerul']Figa co mnie podkusilo zeby do ciebie wpasc :diabloti: ? Teraz chce wszystkie Figi miec w moim albumiku xP :evil_lol:[/quote]To jakies moce piekielne pewnie :cool3: A kysz! Szatanie! Ojcze Rydzyku, zmiłuj się nad nami.. :modla: :shake::shake: Wszystkie nie, wybierz jedną :eviltong: -
Dzieńdobrywieczór ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Zdecydowalam sie, ze powinnam mieć swoja własną Miłość :eviltong: :loveu: :loveu:[/quote]Buhahah :evil_lol: Może powinnam sobie wsadzić Seva do ava? :hmmmm: A Sparrow? Zmieszczą się tam razem? Chociaz nie, Sev zrobi Jackowi krzywdę, nie przepada za kretynami :evil_lol: Tory... :loveu: :klacz: :mdleje: I ten cholerny pośpieszny :mad: :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i12.tinypic.com/4px71pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/741/obraz479fe8.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8412/obraz480qa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9884/obraz474fc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/810/obraz485be8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i12.tinypic.com/662qdef.jpg%5B/IMG%5D[/IMG] -
Łódź-Porzucony w Lesie Dalmatyńczyk- JUTRO JEDZIE DO NOWEGO DOMKU
:: FiGa :: replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Słyszycie wszyscy? :multi: [B][COLOR=Red] SZUKAMY DOMKU DLA PIĘKNEGO KAWALERA[/COLOR][/B] :cool3: -
Ojj niedobrze... :shake: Ale super że od razu przed sterylką badania Lali porobili, bo u naszego byłego weta musieliśmy prosić o nie :roll: Skończyło sie tym że sterylka przeprowadzona była u całkiem innego :mad: Trzymamy kciuki mocno za Lale :kciuki:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Edziosław :loveu: [url]http://img249.imageshack.us/img249/4118/11zj7.jpg[/url] Jaki wzrok :roflt: Gonia co to za av? :mdleje: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']aha ;) a Figa ile ma latek? no i jak tam Twój stan duszy??[/quote]Figa ma 4 lata i 9 miesięcy :eviltong: Mój stan duszy hmmm... :hmmmm: ..nie jest źle, skuszę się nawet powiedzieć że jest lepiej, z dnia na dzień.... ;) Ale dziękuję że pytasz ;) -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
:: FiGa :: replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Bidulka :( Oby domek się znalazł :( -
[quote name='psiulka'] [I]LM? Ten LM? Lucek M? :roflt:[/I] [I]A pff ja nie znam xP[/I] [I]No tak jeszcze tylko kilka miesięcy :roll: [/I][/quote]Teeeen LM :loveu: Ty cicho siedz :mad: Ja na opakowanie nie patrzę jak Ty :mad: Nie dziwne, całkiem innej muzyki słuchasz :eviltong: Lepsze kilka miesięcy jak nic :eviltong: A prawde powiedziawszy o tym że w ogóle JKR już ją napisała i że w ogóle premiera angielska była dowiedziałam się 2 dni temu :oops::evil_lol: Potteromaniaczka ze mnie żadna :lol: I od razu ostrzegam - jesli bedziesz na tyle głodna tego 7 tomu, że przeczytasz jego streszczenie po polsku[których nie brakuje], przed premierą to ani słowa na temat tego co się wydarzy :mad: Nie chce psuć sobie czytania, wolę dowiedzieć się o wszystkim podczas konsumowania 7 tomu u mnie w pokoju, bo gdy dowiem się wczesniej to całe czytanie straci swój urok o :eviltong: Świnki, kurki, pieski i kotki super :klacz:
-
.:: AMSTAFFKA NANA - zostaje na stale w DT ::.
:: FiGa :: replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie pozwolimy spaść i zginąć gdzieś na dalekiej stronie, oj nie nie :cool3: Gdzie domek który przyjmie pod swój ciepły dach Nanę? :multi: Tu powinna kolejka sie ustawić, taka piękna i miła psinka :cool3: