-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Diana S'] obrażac to ty właśnie wyskakujesz z takim tekstem że słów mi brak.. i nie zwalaj to na dogomanię.. i nie mów że [B]annamaria [/B]się obrusza bądź obraża bo jakby tak było to po tych przeczytanych postach nic by o nim nie napisała..[/quote] Dziewczyny nie kłóccie się, obie walczycie o poprawe losu zwierząt i tylko to się teraz liczy, ew takie sprawy możecie rozwiązać na pm. Annamaria moim zdaniem nie potrzebuje adwokata, a ja sama bardzo się niepokoiłam i również miałam o tym pisać, postanowiłam jednak poczekać. Zgadzam się w zupełności ze słowami Uli, ale nie ma się co unosić... Wystarczy przejrzeć wątki innych psiaków i wierz mi - na kazdym dogomaniacy zaczynają snuc rózne nieciekawe domysły jesli długo nie ma nowych wiadomości, tu nie jest inaczej. Diano, nie rozumiem co Cie tak zdenerwowało, Ula bynajmniej nie atakowała Ciebie, a annamaria odpisała, [B]za co bardzo serdecznie jej dziekujemy, każda informacja o Pongu jest dla nas wazna :loveu: Życzymy wielu niezapomnianych wspólnie spędzonych chwil :loveu: I bardzo dziekujemy za serce okazane temu psu, każdy nakrapiany jest wazny także i dla nas - miłośników tej rasy i psów w jej typie. Pani rodzina uratowała mu zycie, to tak bardzo wiele :loveu: Ten pies nie miał nic - a teraz ma więcej niż kiedykolwiek mógł wymarzyć :loveu: [/B] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] [URL]http://img526.imageshack.us/img526/7536/14536869tz2.jpg[/URL] Ni mam nic ze świeżych ino kwiatka mam... Ale jakos mi sie wstawiac nie chce.. Po czo..[/quote][COLOR=Blue][COLOR=Black]Pysio[/COLOR][B] :loveu:[/B][/COLOR] Jak to po co? Dla nas :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']:hmmmm:A to zmienia sytuacje. A mi jest dobrze tak jak jest, bo nikt mi Jego nie ukradnie, a na innym forum moge miec Jego w avie, a w podpisie jeszcze Kogos. :loveu: Całkiem mozliwe :hmmmm: Ja nie ogladalam, wiec nie wiem. Jak sie ma dola to i nawet samemu sobie podpis mozna zrobic, moze nie tak twórczo (nie mowie o podpisie na dogo), ale zawsze cos - zreszta co do podpisu to mi sie w zupelnosci znudzily wieczne prosby w proznie.[/quote]Mi tez nikt SS nie ukradnie, wszyscy patrzą pod kątem wygladu aktora który gra jego postać, a niech sobie siedzą w tych mylnych przekonaniach o :loveu::loveu: Goniu to może pochwalisz się co tam wymodziłaś hmm? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']super fotki jak Figa skacze! :loveu: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/4605/obraz529og7.jpg[/URL] a tu to Ty?? :) Kuba sie jeszcze nie znalazl?[/quote]Dziekujemy :multi: Tak, to ja :oops: A miało juz kurcze nie być moich fotek, bo co za dużo to nie zdrowo, szczególnie jeśli chodzi o oglądanie mojej osoby :lol: A Kuba przed chwilka raczył pojawić się w moich skromnych 4 ścianach. Odrapany jak po wojnie, zrobie mu areszt domowy chyba :mad: Mimo wszystko jestem szczęsliwa że wrócił :multi::multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Miałaś juz kiedys Jacka Sparrowa i bylo mu chyba dobrze bez Severusa:eviltong: [/quote]Ale teraz mi nie byłoby dobrze bez niego :oops: Ogladałysmy z kuzynką 4 czesci dziś i mało nie puściłam pawia :evil_lol: Ten aktor ZEPSUŁ Seva, w zupełności nie nadaje się by grać tę rolę :mad: Ale ja mam swojego SS, nie tego z filmów, bo nazwać go Snapem to duże niedopowiedzenie :mad: On obok SS nawet nie stał :shake: [URL]http://img164.imageshack.us/img164/347/51895531hg2.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: I ktoś tu bredził że fotki nie wychodzą :mad: [URL]http://img122.imageshack.us/img122/1158/48168730bo3.jpg[/URL] Azulkowa :buzi: -
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
[B]annamaria[/B] nie bierz tego do siebie. Po sytuacji z Ozzy'm dogomaniacy zrobili sie bardzo ostrozni i nieufni jeśli chodzi o PwP i nowe domki. Chwila ciszy wystarczy byśmy zaczeli wariowac ;) Bardzo cieszymy sie że u Ponga wszystko w porzadku, życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia :multi: -
Gratulujemy postepów :klacz:
-
Ja równiez nie widze nic koszmarnego, rewelacyjne foki :klacz:
-
Świetne fotki :klacz: :klacz:
-
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaał :mdleje: Ten jest bajeczny :loveu:
-
[quote name='Samturia']a ja dzisiaj jade na premiere do rybnika! seans o 00.01!!!! :D[/quote] Ja idę w poniedziałek, przed chwilką zarezerwowałam miejsca. Przewiduję że cały seans bede dusic sie ze smiechu, ale to nic :lol:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Super skoki :multi: Można wiedzieć, przez co to ? Co to za niezidentyfikowany obiekt, hm? Czyżby drabinki, Sylwia, masz plac zabaw? :lol: :evil_lol: [my ustawiamy 2 stołeczki, dajemy na nie parasol, i tak skaczemy :cool: ][/quote]Tak to są drabinki ;) Byłyśmy na placu zabaw , choć nie ukrywam że chciałabym mieć coś podobnego za domem :eviltong: Ławeczki, taka duza chuśtawka gdzie możnabyłoby posiedzieć sobie wieczorami :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka'][URL]http://img503.imageshack.us/img503/9884/obraz474fc7.jpg[/URL] jaka paszcza:crazyeye: Piekne te skoki:multi: :loveu:[/quote]Dziekujemy :multi:;) -
Świetne fotki :loveu:
-
Czuszka - wyżeł węgierski krótkowłosy i Chili - kundelek
:: FiGa :: replied to alive's topic in Galeria
Jaaaaaacie :mdleje: Piekne fotki! -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Nie mam słów by skomenować :mdleje: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kilka fotek ;) [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/5028/obraz517nu2.jpg[/IMG] Na zdjęciu moja siostra ;) [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9885/obraz521wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/6681/obraz518sw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2227/obraz519xu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4605/obraz529og7.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/655/obraz525zd0.jpg[/IMG] Naturalnie foki stylowo rozmazane... :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq'][URL]http://img503.imageshack.us/img503/9884/obraz474fc7.jpg[/URL] hehehe o której Ty wstajesz?.:crazyeye::evil_lol: jedni świtem, inni po południu..:shake::evil_lol:[/quote] Dziś nie spałam wcale, czytałam :evil_lol: -
ILONA!!!! OBRAZIŁAM SIĘ, ZIGNOROWAŁAS MOJĄ PROŚBĘ :obrazic: Żegnam.
-
[quote name='Cambel'][URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=6btexdg[/URL] Filmik z Agą i Dżekim :multi: Biedna Agusia na łańcuchu.. :([/quote]Dzeki świetnie bawi się piłęczką :loveu::loveu: A Aga dlaczego na łańcuchu? :(
-
HP5? :cool3: Ja tez musze sie kiedyś wybrać :cool3:
-
[quote name='psiulka'][I]No ja wiem więcej o tym czego Ty nie wiesz, że ja wiem :razz: [/I] [I]Zdradzę Ci jak przeczytam :loveu: [/I][/quote] Nie mów, wolę pozostac w błogiej nieświadomości :eviltong: A zamierzasz psuć sobie niespodziankę i czytać streszczenie na necie? Bo mnie wczoraj kusiło, ale się powstrzymałam :oops::oops: Odetnę sie od swiata, w sumie to i tak nie mam po co jeszcze utrzymywać z nim kontakt :roll: Mogę wyrzucić komórkę, już mi nie jest potrzebna... hmmm co by tu jeszcze :hmmmm:
-
BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.
:: FiGa :: replied to Gosia>>>'s topic in Galeria
Witajcie :multi: Wspaniała galeria :loveu: Zdjęcia normalnie balsam dla oczu :loveu: Będę Was odwiedzać częsciej :multi: [url]http://img265.imageshack.us/img265/7475/s5002210on3.jpg[/url] A to zdjęcie mnie po prostu rozwaliło :roflt: Rewelacja :klacz: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
To odliczamy do soboty :multi: :evil_lol: -
U nas też dziś jest pięknie :multi: Dzien dobry ;)