-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/4008/obraz002wb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/438/obraz009md3.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2065/obraz011qg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/351/obraz031rd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5388/obraz029xs5.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Eee... zawsze? :cool3:[/quote]:siara: :scared: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='anetta'][URL]http://www.aliencelebrities.com/aliens/jack_sparrow_alien.jpg[/URL] :o :lying::mdleje: [/quote]Śliczny, prawda? :loveu::loveu: -
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
:: FiGa :: replied to dadiii's topic in Foto Blogi
No proszę jakie cuuuudne psisko :loveu: [url]http://img61.imageshack.us/img61/2995/dscn1506ltl8.jpg[/url] -
Widziałam reportaz :multi: Ale alterka nie było :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='KaRa_TC'][URL]http://img459.imageshack.us/img459/5028/obraz517nu2.jpg[/URL] Jaka piekna Figa:loveu:dawno nie ogladalam jej zdjec a to przez obowiazki brak mi czasu na nadrabianie zaleglosci:shake:[/quote]Nie szkodzi ;) Jednak miło nam że nas odwiedziłaś :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Guffi']Mam taką samą lub bardzo podobną bluzkę:lol: Cześć:multi:[/quote]Zrób zdjęcie :cool3: Powiem Ci czy jest taka sama :eviltong: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czyżby Sylwia znów uciekła bez pożegnania?[/quote]A czy ja kiedykolwiek uciekłam bez pożegnania? :lol: [quote name='g_o_n_i_a']Syylaaaa - gdzie Ty być? :placz: Uch nabrałam pewne obawy, co do mojej przyszlosci... Skoro Babcia Syla taka jest to co bedzie z wnuczkiem goniastym? :diabloti: :evil_lol:[/quote]Ja być daleko od nudnego Grodziska i sie wakacjować :cool3: I wpadać na dogo sporadycznie, do wazniejszych galerii :cool3: Co do babuni to ona nie jes zwykłą osobą, to taki specjalny gatunek i nie oczekuj od niej normalności :eviltong: [QUOTE] [quote name='Rinuś'][I][B]co tu tak cicho ?[/B][/I][/quote][quote name='Koma']Pusto i pusto... :sadCyber: [B]:: Figa :: [/B], gdzie jesteś?[/quote][quote name='Tina.Sara']ekhm, haaaaalo? :placz:[/quote][quote name='Czarna_Owieczka']Co tu tak pusto? Gdzie jesteście? :([/quote][quote name='agaciaaa']halo, haaaloooooo!! ziemia do figi!!![/quote][quote name='Marta_Ares']Sylwia wroc do nas!!!!!!!!!!!![/quote][/QUOTE]Dziewczyny!!!! Nie było mnie jedynie 4 dni przecież :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares'] Figulec pieknie skacze:loveu: :loveu: na agility z nia:evil_lol::evil_lol:[/quote]Niestety Figa i agility to marzenia ;) Ona jest bardzo lękliwa, nie ma szans :shake: [quote name='agaciaaa']Słabo Cie widać :) a ja Ciebie tu jeszcze nie widziałam, więc nie za dużo! Jeszcze prosze![/quote]Buhahah :diabloti: Kocham Was i dlatego nie chcę waszej smierci :eviltong: Agaciu, słonce życie Ci nie mile? Chcesz nas opuścic w tak młodym wieku? :eviltong: [quote name='agaciaaa']ale ja nie widziałam. a jakoś tak nie mam ochoty przekopywać sie przez 560 stron :evil_lol:[/quote]To jak juz naprawdę masz akie samobójcze mysli to podpowiem że ok 15 moich fotek jest w tym temacie w poście nr [URL="http://img337.imageshack.us/img337/2253/dscf5888ak2.jpg"]4761[/URL] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Helga_psiaki']fotki nowe chcemy:)[/quote]Jakies pewnie będą ;) -
Trzymamy mocno kciuki, wczoraj wysłałam dla Alterka pieniążki, mam nadzieje jednak że do Alterka los się uśmiechnie i te pieniążki pomogą innemu ASTkowi w potrzebie :multi: Byłoby wspaniale :multi: I oczywiście będziemy oglądać dziś wydarzenia o 18.45 :)
-
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
:: FiGa :: replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Benio ale domek Ci się trafił :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Przyszliśmy życzyć dobrej nocy :) [IMG]http://www.aliencelebrities.com/aliens/jack_sparrow_alien.jpg[/IMG] Branoc :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Umarłam.. :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://img240.imageshack.us/img240/2350/johnny20depp2020melt20tmt2.jpg[/url] [quote name='g_o_n_i_a']Ja sobie sama sapomoczucie poprawiam... Reszty gromadki? Tzn. dzieci tak? :eviltong: Nie wiem, nic mi sie nie chce, jeszcze wylaczyli moje drugie forum :placz:[/QUOTE] Wierzę że pędzle również nad tym pracują :cool3: [url]http://img74.imageshack.us/img74/8496/333az3.jpg[/url] Edzio :multi: :multi: -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
:: FiGa :: replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
A ja te filmiki juz widzialam :eviltong: Milego wakacjowania :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Ta to nigey nie podziękuje Albo jest jakieś dizekowanie, albo już ni ma nic [/QUOTE]Wybacz ale nie bardzo rozumiem to "nigey", a skojarzenie jakie pojawiło się w mojej głowie po przeczytaniu tego :shake: pobudziło mój odruch wymiotny... nie żebym miała coś do homo :eviltong: Gonia a Ty Pianki nie słuchaj, bo oglądanie tych zdjęć wpływa dobrze na moje samopoczucie o :eviltong: Ale owszem - zdjecia Azulkowej, Edzia i reszty gromadki też by się przydały :cool3: -
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
:: FiGa :: replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
Czekamy ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:eviltong: No prosze, gratki za sposzczegawczosc :eviltong: Mój moj :loveu: :loveu: :loveu: To jest smierdziel :diabloti:[/quote]:B-fly: A dzięuje bardzo :B-fly: :obrazic: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Przepraszam że sie wtrącę, ale własnie odkryłam kim jest ten pan z Twojego ava [po tym wiekszym zdjeciu poznałam] Sledzę sobie to wszystko i sie rozpływam :loveu: tylko w jednym momencie mało nie puściłam pawia: [url]http://imagecache2.allposters.com/images/adc/10133573A.jpg[/url] :evil_lol: To nie jest mój SS, o :evil_lol: -
RUDOLF - Tosa Inu do adopcji (PIASECZNO) . ma dom
:: FiGa :: replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rudolf jest przepiękny! Mamy nadzieje że domek szybko się znajdzie ;) -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
:: FiGa :: replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Jest na [URL="http://www.dalmatynczyki.fora.pl/hope-nadzieja-to-dla-tej-zrezygnowanej-suczki-wszystko-co-ma-t413.html"]kropkowym ;)[/URL] -
Zgadzam się -umieszczać sie powinno tylko 'suche' info, bez zadnych telefonów czy adresów. Swoją drogą - ciekawe czy znajdzie się naiwny, który kupi tę sukę za 500 zł... :mdleje: I co sie stanie z sunią gdy naiwniak się nie znajdzie :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc wszystkim :bye: Choć ja pewnie i tak nie pójdę jeszcze spać, posiedze, poczytam... :evil_lol: Ciekawe kiedy mój organizm odmówi dalszego gapienia sie w monitor :lol: