Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Czesc kochane :loveu: Uowco - swietne porownanie :evil_lol: [url]http://www.brainblog.to/item/2011/02/genialer-wassertrick?sms_ss=facebook&at_xt=4d665674275224dd%2C0[/url] Myslicie ze to mozliwe? :hmmmm:
  2. Przepalone :mad: Alez on czesto sie tarza :loveu: Kocham kiedy psy to robia :lol: (btw. Figowa robila tak jak bylo jej niewygodnie w szelkach ;))
  3. Ma byc zimnoooo... bo to w koncu zima :loveu: :modla: :evil_lol:
  4. Nie narzekaj :diabloti: Co maja powiedziec w Rosji przy -40°? ...ciesza sie ze w koncu cieplej jest! :evil_lol:
  5. :: FiGa ::

    Diana :)

    U mnie dalmaty 4 ever, nie ma mowy o innych :diabloti: (ew qnik, czyli doz niemiecki, ale tez adoptowany :loveu:) To ze blisko to MEGA plus, bedziesz mogla malucha odwiedzac jak bedzie dorastal :cool3: Planujesz wystawianie? ;) Ja jednak zostane przy uzywanych psach - schroniskowcach :loveu:
  6. DObrze ze zimno!!!!! Deskaaaa :loveu:
  7. Boulasek wyslal opiekuna :) :loveu:
  8. [quote name='nicnasile']Haha, u nas w jednym klubie w czwartki jest alkohol dla kobiet za darmo do 23. To wyobraź sobie, że do 23 jest pusty...parkiet, bo wszyscy piją ;-) Pierwszy Marcelek wymiata! :-)[/QUOTE]Ja i tak nie pije wiec pewnie bylybym jedynym burakiem na parkiecie :evil_lol: CHociaz.... znajac moich znajomych.. pewnie byloby "Sylwia, przynies mi drinka" :evil_lol: Narcyz jeden :loveu: [quote name='Vilena'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwWsRGfsI/AAAAAAAAApc/ol8dvYISy6Y/s576/_DSC3822.JPG[/URL] Ale fajny Marcelek przy wodopoju :lol:[/QUOTE] Koza przy wodopoju :evil_lol:
  9. Jak zgodne rodzenstwo :lol:
  10. Walczylismy..... Pamietam psiaku...
  11. Kustyka Kajtus po psim niebie... mam nadzieje ze jest tam tak samo kochany jak przez wolontariuszki ktore tesknia...
  12. Azus, ogladalam dzis Twoje zdjecia ze spotkania kropkowego... Pamietam piekna...
  13. Pamietam piekna... Pamietam Twoje wyglupy na wybiegu. Pamietam pocieszny, wiecznie usmiechniety pyszczek....
  14. Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich pielęgnowanie. Dzięki wspomnieniom ZYJESZ, HUGO... :( Ale nie moge podrapac Cie pod pyszczkiem.... i to najbardziej boli.
  15. Brawo Paulinko :klacz:
  16. Snieg i blekitne niebo :loveu::loveu: Ale ostatnie zdjecie powala, zdecydowanie :diabloti:
  17. :: FiGa ::

    Diana :)

    Flacik? :cool3: Tak bezczelnie dalmaty zdradzac :mad; Dianka cudo :loveu:
  18. [url]http://img690.imageshack.us/img690/122/dsc0045gg.jpg[/url] Rozwala chlopak :loveu:
  19. [quote name='Vilena']W takim razie udanej imprezy :beerchug:[/QUOTE] I byla udana, dziekuje ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwWsRGfsI/AAAAAAAAApc/ol8dvYISy6Y/s576/_DSC3822.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwVCvj6hI/AAAAAAAAApY/A-hEgDTFFhI/s576/_DSC3820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwROk_QDI/AAAAAAAAApM/G0FmQSu6iNQ/_DSC3806.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwSUxMi2I/AAAAAAAAApQ/6_MlKDB__QQ/_DSC3808.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwY503g4I/AAAAAAAAApg/L4i-LWl75-s/_DSC3831.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwaV1ci2I/AAAAAAAAApk/R-HRubAo3yU/_DSC3852.JPG[/IMG]
  20. Moje tez - z reszta, juz ten temat byl walkowany kilka stron wczesniej, wiele osob udostepnia swoje zdjecia ;)
×
×
  • Create New...