Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Marchewa, nie szkodzi.... wazne ze tych stalych deklaracji jest coraz wiecej! :multi:
  2. [quote name='kamilka91']O, to koło mnie. Żabi skok :lol: Ale kiedyś na pewno Cię odwiedzę z Miką... albo inną psicą, bo Mika może kilkudziesięciu lat nie dożyć :D[/QUOTE] Fajnie byloby kiedys pojsc na taki spacerro z naszymi nakrapianymi ;) Bea planowaly z Danusia zrobic spotkanie dalmatow na wzor tego z Niemiec. Ale watpie czy to wypali... olacy nie sa jednak tak zdrowo kopnieci jak Niemcy :lol:
  3. [QUOTE]DEKLARACJE STAŁE; Marchewa i Horacy dwa -50 zł FiGa-60zł Cleo2008-40zł RAZEM:[B]140zł[/B][/QUOTE][COLOR="#ff0000"]Wkradl sie blad - [B]150zl[/B][/COLOR] ;)
  4. MArchewa, czatajac watek natrafilam na dwa posty: [quote name='romenka']Ja mieęcznie deklaruje że 30 zł będę wpłacać.Wiem że to mało ale zawsze coś... Marchewa uzbiera się ja bazarek zrobię...[/QUOTE] [quote name='BasiaD']A ja deklaruję miesięcznie 50,00..Zabierajcie Go bo niedziela tuż tuż..Trzeba korzystać że jest miejsce i rozsyłać wątek po cioteczkach..Musi się uzbierać..Szkoda psiny...[/QUOTE] [SIZE="1"][I][B]Zrodlo, str 7[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202032-Młody-Grafit-miał-być-uśpiony-teraz-przestał-jeść!Błagamy-o-deklaracje!!!/page7[/url][/I][/SIZE] Czemu nie zostalo to doliczone na pierwszej stronie?
  5. Co tam u Was dziewczyny? :multi:
  6. Koperek - zdjecia jej normalne zrob. Moge Cie o to prosic? ;) Przeciez mojego do ogloszen nie wstawie :lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/6dv28k.jpg[/IMG]
  7. Juz nie wiem co powiedziec.... czy to sie kiedykolwiek skonczy?
  8. Wyslalam wam pw z nr konta ;) EDIT Ojjj to dubla zrobilam z tym nr konta :lol:
  9. Jest i moja ulubienica z kropkowego :loveu:
  10. Czesc Kochana! Super ze macie tu swoja galerie :multi:
  11. Super :multi: Cieszymy sie razem z Toba z poprawy u Soni :multi: [url]http://i55.tinypic.com/2n1w6j6.jpg[/url] Dziaaaabag kochany :loveu:
  12. I potrzebuje jego zdjecia w duzej rozdzielczosci [email][email protected][/email]
  13. Moze uda sie go wyadoptowac przez fundacje dalmatynczykow - to jest fundacja, ktora powinna byc przykladem dla innych. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Wyadoptowalam tam kilka swoich tymczasow - mam info, zdjecia, a nawet mozliwosc zobaczenia sie z bylymi podopiecznymi. Mam prosbe - macie mozliwosc nagrac filmik, jak Grafit placze, jaki jest kochany itp? Filmiki naprawde daja super wyniki.
  14. Zaraz sie do nich dokopie. Nawet jesli zdubluje jakies ogloszenie, to mysle ze im wiecej tym lepiej. Dziewczyny, a co powiecie na adopcje zagraniczna? Porozwieszalabym ogloszenia tez i u siebie.
  15. Czesc Martuniu :multi: Alez mnie tu dlugo nie bylo :oops: A stadko Ci sie powiekszylo widze, piekny ten nowy "nabytek" - chodzi o psa :loveu: A auto, tez niczego sobie :multi: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC00011-1.jpg[/url] Kocham to! To jest mega frajda - wziac auto i pojechac na zasniezony parking :loveu:
  16. Jakie ma ogloszenia? Mozecie udostepnic mi tekst, fotki sobie wynajde. Zrobie mu kilka ogloszen.
  17. [quote name='Niufciak']Nie no, on jest obłędny hihihi:loveu: A Figa jaka dama, tylko obserwuje:D:D Gdzie Ty właściwie mieszkasz?? :P[/QUOTE] Figa im jest starsza tym bardziej buraczeje - staje sie dostojniejsza :D Tu ;) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/418/aaazd.jpg[/IMG]
  18. Sledze watek, ale nie udzielam sie... Nie moge na to patrzec - dziewczyny, macie ode mnie dekladacje stala 15€, to bedzie prawie 60zl :( SZUKAJCIE DT/HOTELU dla niego :placz: :placz:
  19. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ3cUviWI/AAAAAAAAAuY/CYP69Y9whFE/_DSC5138.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ46u4W3I/AAAAAAAAAuc/Al_OJJMlS7Q/_DSC5152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ7v-JE_I/AAAAAAAAAug/Z_Hi_VZvw3U/_DSC5156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ9Ds686I/AAAAAAAAAuk/mVwCixJRY3w/_DSC5185.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaBEB2LGI/AAAAAAAAAuw/JBr1zqX-b0c/_DSC5223.JPG[/IMG]
  20. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZvG_rd2I/AAAAAAAAAuE/TKDHcRB1srw/_DSC5076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZwjsDH5I/AAAAAAAAAuI/mElAAxzuSvA/_DSC5080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZyBZ3y9I/AAAAAAAAAuM/zpSFqQWO3FY/_DSC5092.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZz_bEpNI/AAAAAAAAAuQ/4-5SB232RDs/_DSC5112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZ1p27KKI/AAAAAAAAAuU/jYGeJPzoeKE/_DSC5117.JPG[/IMG]
  21. [quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181598_200225183336963_100000484477503_738465_3729129_n.jpg[/url] bluza fajna :razz: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxEStjpeI/AAAAAAAAArI/gGskcyndtJA/_DSC4395.JPG[/url] jak miło jest popatrzeć na fotki bez śniegu :loveu: [/QUOTE]Uwielbiam Snoopiego :loveu: :evilbat: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmZpWPy4dI/AAAAAAAAAt0/Y9v4R-4Q63o/_DSC5060.JPG[/IMG] [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxCuxFgII/AAAAAAAAArE/1YVYrTc6Mgc/s576/_DSC4355.JPG[/url] b. ładne :)[/QUOTE]Dziekuje :Rose: [quote name='Vilena'][URL]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181598_200225183336963_100000484477503_738465_3729129_n.jpg[/URL] Zazdroszczę Ci tych pięknych widoków! :diabloti:[/QUOTE]A to jest najpelsze ze tu gdzie mieszkam widac w oddali gory :loveu: Zrobie kiedys zdjecie jak bedzie ladna pogoda :loveu: Mieszkam w prawdziwym raju (dla mnie), bo uwielbiam gory :loveu: [quote name='olifka'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw3HXkeoI/AAAAAAAAAqo/y_qPv9e7fog/_DSC4272.JPG[/url] Figa udaje że myśli :loveu: ja właśnie wróciłam z dwutygodniowego narciarskiego szaleństwa :loveu:[/QUOTE]To prawdziwa psia myslicielka :lol: Czasami dalabym wszystko by poznac to, nad czym duma :evil_lol: 2 tyg to naprawde szalenstwo :cool3: [quote name='nicnasile']Gratuluje nauki śmigania na desce :-P Hmm ja wciąż nie mam czasu jechać na mały stok u siebie w mieście, albo po prostu mi się nie chce? :hmmmm: ale to dlatego, że nie umywa się on do prawdziwych gór, więc nie ma takiej frajdy :( ale zazdroszczę Ci tych widoczków :([/QUOTE]Dziekuje :multi: Potrafie zrozumiec, ze jadac na maly stok pozostaje cholerny niedosyt :-( [quote name='Niufciak']:D Pewnie - telepatycznie:D:D Już jestem u was;p ale tam macie faaajnie hihihih:D Marcelek jaki model ;)[/QUOTE]Kto wie kto wie :cool3: Ja tez w zyciu nie myslalam ze bede tu mieszkac :cool3:
×
×
  • Create New...