Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Goplana w sumie nie byla w stajni, bo w stajni mieli to w d..... Goplanka tak sobie łaziła w te i we te, ta siedzi pod domkiem straznikow przy samej bramie wjazdowej, kurcze wsrod samochodow :shake:
  2. no wlasnie znow odwieczny problem co z nia zrobic po tej sterylce? do osrodka juz mnie z nia nie wpuszcza, a nawet jak to co mam ja zostawic na betonie pod golym niebem :shake: oni jej i tak sie pozbeda i na pewno nie bedzie to odwozenie do schroniska :-(
  3. wyzelek Dziekan nadal czeka :shake:
  4. Sunia zostala porzucona na terenie osrodka wczasowego Promenada w Ryni pod Warszawa - z opowiesci ochrony jakies 3-4 tyg. temu. Sunia koczuje koło budki straznikow przy bramie wjazdowej :-( Niestety jedzenia przez ten czas konkretnego nie dostawała, bo panow na to nie stac, dziela sie z nia kanapkami, ale jak wiadomo nie jest to duzo dla psa ktory siedzi na mrozie bez budy czy jakiejkolwiek osłony od wiatru :-( Co gorsze jakies 2 tygodnie temu cale tabuny psow ze wsi sie zeszly do suni :shake: sunia miala cieczke, tak wiec na bank jest teraz w ciazy :shake: no i nie moze tam zostac, nikt tam jej nie chce no i warunki tragiczne zimno mokro i samochody ...ech...mi juz rece opadaja, nie wiem co robic, tymczasow jak na lekarstwo, hotele drogie........... sunia jest srednia, tak kolo 35-40 cm, szczupla, wlos srednio dlugi czarny podpalany. Sunia boi sie troche ludzi, ale do straznikow podchodzi. co robic????? ratunku [COLOR=red][B]SĄ DWA W POTRZEBIE!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR] piesek pogryziony, taki rudy wiekszy od niej, z super wiejska starą wielką obrożą i kólkiem jak dla krowy-pewnie siedzi na łancuchu. Pies jest baaaardzo chudy i co gorsze jest pogryziony, na przedniej łapie ma ogromną ranę z ktorej leci ropa i na tylnej to samo :-( nie wiem juz co robić, posypałam dermatolem, ale tu potrzeba antybiotyku na bank. On jest tam od czasu jak ta sunia miała cieczke, wiec pewnie ze wsi przyszedł..... [B]Wielka prośba o wsparcie finansowe, kto moze dorzucic do hoteliku??? [/B][B]Bardzo prosimy o wpłaty na hotelik - kazda złotowka sie liczy!!!!!!!!!![/B] [B]Zdjecia sa na str. 4, 5 i 17[/B]
  5. super pidzej :p ja dalam jeszcze ogloszenie do oferty, ale wyjdzie dopiero w piatek
  6. no w koncu je bialy ser - Haniu pewnie kamien Ci z serca spadł :evil_lol: a kiedy będą foty??? :loveu:
  7. [quote name='Kenzo']Te 50zł płacisz co miesiąc?[/quote] raczej nielogicznym byloby placic 600 zł rocznie a byc ubezpieczonym na 500 zł :evil_lol: BoraBora - a tak sobie myśle, czy oni nie robia problemow z ponowieniem polisy jesli pies chorowal i wykorzystalas te kase? w sumie to dla nich niezbyt oplacalne :shake: i czy po roku moga odmowic polisy lub podniesc skladke?
  8. [quote name='Chrupek']becia66 - o czym Ty mowisz? przeczytaj dokladnie temat " [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3652197#post3652197"]Świat Cygana sie zawalił-szuka domu[/URL] "[/quote] Becia przepraszam Cie bardzo, ale przeczytaj ponownie wypowiedz Chrupka i powiedz: ktorego słowa nie rozumiesz?
  9. polecam arthron complex - ludzki odpowiednik artroflexu z tym ze tanszy - 120 tabletek kosztuje w wawie 80 zł i w ogole jest cala masa takich ludzkich lekow w aptekach, tylko trzeba sklad sobie porownac - gdzies na dogo byly takie watki o dysplazji i lekach itd. polecam rowniez forum www.dysplazja.com www.dysplazja.pl no i trzymam kciuki za Ernesta ;) zeby go nie bolało za nadto
  10. to jest Lucek :evil_lol: nie był ogłaszany nigdzie
  11. [quote name='Jowita Poznań']Kiwa, Kiwa gdzie Twoj domek??? a swoja droga moze Pani Ola wezmie jakas inna bide- moze bardziej z ogładą? Przynajmniej jakies inne biedne stworzonko mialoby domek.[/quote] moze niech juz lepiej nic nie bierze......tylko więcej krzywdy niz pozytku z takiego domu... pies to nie jest zabawka, ktora jak nie pasuje to ja sie oddaje :angryy: pies to wielka odpowiedzialnosc jak czlowiek jest powazny i decyduje sie wziac psa to robi WSZYSTKO, przeorganizowuje cale swoje zycie, zeby zapewnic psu szczescie, a nie .....ach szkoda słów
  12. w koncu dotarlam do psiakow, zawiozlam troszeczke jedzenia, Sonia radosna jak zwykle, az nadto nawet, bylam cala w blocie: buty, spodnie, kurtka - tak sie dziewczyna cieszyla Jesli chodzi o Viki to blagam, odchudz ja bo jej te druty w nodze nie wytrzymaja i bedzie powazny problem, ona musi byc szczupla, szczegolnie ze biega jak szalona i zapewne nie oszczedza tej nogi, wiec kazdy dodatkowy kg obciaza jej te noge okropnie. Zachudzone psinki to koszmar, ale grubasy to tez powazny problem :razz:
  13. domku nie ma, z ogloszen nikt nie dzwoni :shake: i oprocz nas tez tu nikogo nie ma :-(
  14. ja juz dalam ogloszenie do wyborczej, bedzie w piatek jak mozesz wrzucaj ja jeszcze do [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL] ukazuje sie w pon, sr i piatek - podaj moze od razu numer do neris
  15. [quote name='agusiazet']Jeśli domek to tylko tymczasowy, bo przecież Cygan na pewno bedzie pamietał swojego prawowitego pana, ale my domki tymczasowe z kolei bardzo przywiązujemy się do naszych podopiecznych i 2 lata to strasznie długo, jak potem oddać psa, ja po trzech miesiącach nie chcę, choć muszę![/quote] pewnie bedzie pamietał, ale juz bardzo mocno bedzie zwiazany z tymczasowa rodzina i bedzie ja traktowal jak swoja - pies po okolo 2 miesiacach przyzwyczaja sie do nowych ludzi - jemu sie nie wytłumaczy ze stary pan wrocil, znow bedzie cierpiec ze zmienia dom. A pan jakby kochał tak naprawde swojego psa nigdy by o to nie prosil, bo to strasznie samolubne to co zrobil, myslal tylko o sobie w tej chwili, a nie o psie :shake: smutne ale prawdziwe. Oczywiscie to tylko moje zdanie.
  16. ooo dzis sroda to zdaze jeszcze ja dac do wyborczej, bedzie ogloszenie w piatek
  17. trzymaj sie Agnie i pociesz Kiwulka bidulka :-( Bogu dziękuję, że Kiwi została wzieta z DT a nie ze schroniska, to byłby dopiero koszmar dla małej :shake: a co z tą kobieta z mokotowa? nic nie piszesz to chyba nici, to wstawiam z powrotem ogłoszenia.
  18. przekopałam watek i znalazłam ładne fotki :) ładna ta sunia
  19. A czy mogę wziąć tekst (całą jej historię) ze strony psiego losu plus niektóre zdjecia? I stąd zdjecia Ronji?
  20. wez chociazby te z banerka :p i wyslij mi prosze na maila koniecznie
  21. Biedna Kiwi :-( :-( :-( Agnie - napisz proszę czy nie trzeba Ci czegoś. I jeszcze raz wielkie dzięki, że przygarnęłaś z powrotem naszą bidę.
  22. skarpeta jest od kilku miesiecy
  23. hehehehe na tym drugim zdjeciu wyglada jak Yoda :evil_lol: Nerisku dorzuc jakies ładne fotki jeszcze, gdzie widac ze ona na sznaucerke wyglada ;) a moze wpisac w tytule cosik o sznaucerze?
  24. [B]Radomianki[/B] caly net trzeba ogloszeniami zapelnic, wrzucajcie gdzie sie da i dajcie tu linki zeby sie nie dublowac jakby co no i czy dalyscie do gazet? trzeba pilnowac, zeby w ofercie ukazywalo sie co najmniej 2 razy w tygodniu i koniecznie co piatek w wyborczej. To musi sie ruszyc w koncu, bo ten pies juz tyle przeszedl i nie powinnien juz dłuzej czekac, a bez ogloszen to ona domku nie znajdzie :shake: Neris daj link do allegro to sciagne sobie opis i wrzuce na nasza strone ;)
×
×
  • Create New...