-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no mam nadzieje, wielka nadzieje he he dalam juz allegro, potem powrzucam jeszcze gdzies -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
aha i zmieniłysmy troszke imie suni. Teraz jest Ata, bo Chrupkowi sie Atena zle kojarzyla -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/ata008.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/ata010.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/ata005.jpg[/IMG] -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bylam dzis po sunie, juz po sterylce, wszystko dobrze, ma biedniutka tylko brzuchol caly łysy. Jest bardzo, bardzo miła, ale troszkę przestraszona. Jest delikatnym psiakiem. Rudy zwany marchewą juz sie zaprzyjaznil troche z psiakami. Jest rowniez słodziak jakich mało, łapa w trakcie leczenia, bedzie dobrze, czeba go tylko odkarmic, teraz dom najwazniejszy. Zrobie jutro opisy i dam allegro ale jakbys mogla gdzies jeszcze je powrzucac to bede wdzieczna :loveu: -
ze pregowana hi hi
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
W Łbiskach 8 zł to jest chyba bardziej po znajomosci, normalnie 10 zł. No i z miejscami problem, jest tam portierek i figa - z tego co wiem to w domu nie w budzie. Figa ma miejsce tylko do 8 marca-wlasnie z barku miejsc, chyba ze w budzie cos jest wolnego. Jutro bede w "naszym" hotelu, wiec sie dowiem co i jak, bo szczerze mowiąc nie mialam wtedy glowy co do szczegołow :roll: :oops: -
no to trzymamy kciuki :p
-
ech....nie mam pojecia...pewnie tak :-(
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']Okropne te rany... Dzis przekaze pierwsze drobniaki z bazarku.[/quote] dzieki kochana cioteczko :loveu: zdjecia Atenki beda w niedziele -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo007.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo008.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo020.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo019.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo002.jpg[/IMG] -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
on ma rany po pogryzieniu takie male dziurki - widac ze po kłach - nie mam tego na fotkach i te wielkie rany - wydaje mi sie ze ktos go czyms ostrym potraktował :-( tego na fotach nie wiedac, ale ma te łapiny dosc opuchniete i bardzo gorące, pewnie okropnie zakażone :shake: jutro sie dowiem od wetki co i jak dokładnie chudy jak wior, pod palcami same zebra czuć a sierc to jeden wielki syf, chyba w zyciu kapieli nie zaznał no i pchły....ale to raczej jakies mutanty, przeogromne :-o -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a takie mamy dziury w nogach, nie wszystkie udało mi się uchwycic, a juz go nie chcialam stresować [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo004.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo005.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/psy%20schroniskowe/argo015.jpg[/IMG] -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki beka :loveu: dzieki fidelek2 :loveu: ja mysle chrupku, ze juz mozemy sobie pokoje rezerwowac w Tworkach albo na Sobieskiego w wariatkowie :shake: chyba na łeb spadłysmy obie...tyle psow :placz: ale kurde no nie mogłysmy ich tam tak zostwić, panowie z ochrony nie bardzo prozwierzecy są, raczej typowo wiejskie podejscie, albo sie zagoi albo odpadnie....ech i do mnie ale prosze jak pani chce to niech sobie pani je wzmie ( ...he he POZWOLENIE dostałam :evil_lol: ), bo one tu nie mogą byc bo gosci jeszcze pogryzą, my je gonimy ale one nie chca isć. Przynajmniej dobrze ze nie wpadli na pomysl przywiazania ich gdzies w lesie... -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziękuję bardzo, każda pomoc jest bardzo, bardzo potrzebna -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bardzo serdecznie dziekuje, jutro jesli psiak bedzie to wezme go do weta -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki wielkie, moze skarpetke na AFN...tylko jaka nazwa? moze: Atena&Argo no i pozostaje mi błagać o wpłaty ...znowu :-( -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
byłam dzis - ale oczywiscie po co wziac aparat :mad: - ech, wiec sunia jest w klinice naszej zaprzyjaznionej, pojedzie do hoteliku, mam nadzieje ze zostaniemy potraktowane ulgowo. Wielka prosba o wsparcie finansowe, bez dogociotek czarno to widze. Sunia nie jest dzika, jest super słodka, przytulaśna, w pierwszym momencie tylko się boi. Jest młodziutka. Ale jest wiekszy problem :placz: tam jest piesek, taki rudy wiekszy od niej, z super wiejska starą wielką obrożą i kólkiem jak dla krowy-pewnie siedzi na łancuchu. Pies jest baaaardzo chudy i co gorsze jest pogryziony, na przedniej łapie ma ogromną ranę z ktorej leci ropa i na tylnej to samo :-( nie wiem juz co robić, posypałam dermatolem, ale tu potrzeba antybiotyku na bank. On jest tam od czasu jak ta sunia miała cieczke, wiec pewnie ze wsi przyszedł..... no i co nastepnego do hotelu? i potem zęby w ścianę.....matko ja się zastrzelę. -
śpij kochany spokojnie
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
moze byc Atenka :p planu nie ma na te chwile :shake: -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podniose sobie suczynke :-( -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wieksza od Goplanki, wyzsza znaczy sie nie mam mozliwosci na razie tam jechac zeby zdjecia zrobic :shake: -
no to jest paranoja, ja tez mialam taki przypadek, wyslalam ksiazke i po jakims czasie ksiazka wraca - musze placic za przesylke przeciez za zwrot :shake: pisze do tej osoby a ta jakby nigdy nic, ze nic nie dostala, wiec pytam czy wyslala pieniadze juz za te ksiazke bo na koncie ich nie widac - ale mogla zajsc pomylka wiec pytam grzecznie i to by bylo na tyle o...wiecej nie dostalam zadnego info...kurcze a to dogomaniaczka nie jakas tam nowa...co jest grane???:mad: