Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. zapraszamy więcej ciotek na wątek psiaków
  2. kochani ale koniecznie w kolorze drukujcie jesli mozecie, to dużo daje a ja czekam na plakacik :p
  3. Na allegro jest cały czas i na adopcje.org - na innych portalach Agnie mowila ze dawala, z tym ze tych portali jest mnogo a mnogo moze przypomnij Agnie gdzie ona jest i jeszcze sie gdzies dorzuci. Ja daje jeszcze do wyborczej i do oferty. A z plakatami to super pomysl. Mozna tez w lecznicach powywieszac.
  4. to nie dostałaś opisu do zdjęcia? ja polecam na Wodzirejow, 80 zł
  5. no ja juz sie doczekac nie moge :p Soni nalezy sie w koncu troszku głaskow, jest taką przylepą :loveu:
  6. ciekawe co tam u psiaczka, kupe czasu juz nie byłam w schronisku .....
  7. Aga mogłabyś jej zrobić nowe zdjęcia? najlepiej na dworze, i przynajmniej jedno przy nodze, zeby było widać wzrost. I może możesz coś nowego o niej powiedzieć, dałabym nowe ogłoszenia wszedzie. buuuuuu ....biedna Kiwi....domku znalezc nie moze :-(
  8. nikt o psiaczki nie pyta :-(
  9. ło matuchno.........tu tyle się wydarzyło, a nikt ciotce Lulce nic nie wspomniał :cool3: Estima - gratuluje psiaczka :multi: jestes wielka!!!!!!!!!! dzieki ze go uratowałaś :loveu: buzka dla Kruza i Estoriana!!!
  10. dałam ogłoszenie do wyborczej, dzis sie ukazalo, szkoda ze nikt nie dzwoni :placz:
  11. dziękujemy bardzo, bardzo cioteczce Yonie :loveu:
  12. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu psiakow w hotelu, kazdy grosik sie liczy
  13. oj przydałyby sie domki, przydały
  14. wczoraj Kacek mial ponowne rtg i byl na kontroli, niby wszystko dobrze a wet chce jednak jakis tam przeszczep krwi do rany robic :roll: ale na nodze smiga jak sie patrzy :p
  15. podnosze naszą parkę wystawilam filmy na bazarku zapraszam :p
  16. na AFN pojawiły sie dzis pierwsze wplaty, dzieki dziewczyny, mamy 84 zł :multi:
  17. wow no to superos :multi: ja tez wystawie bazarki: ksiazki, dvd , zabawki i obrozki - wiec niedlugo zapraszam
  18. wielkie dzięki Fidelek za kaske i cioci Bece tez dziękujemy za wsparcie :p i oczywiscie prosimy o jeszcze......:oops:
  19. nie inny ale niedaleko w sumie u rodzinki zapchany na maxa i tu w sumie tez, ale udało sie ;)
  20. no wiec udało nam się załatwić hotelik dla obu, nie wiem czy tylko na miesiąc czy na dłuzej - zobaczymy :multi:
  21. za rok :eviltong:
  22. nie ma zbiegow okolicznosci :evil_lol: wszystko dzieje sie po cos :eviltong:
  23. Kurcze juz chyba nie bede jezdzic do Soni! Raz jechalam z jedzeniem to na drodze znalazlam przejechanego psiaka, chcialam go zdjac z ulicy i okazalo sie ze zyje, to ja w te pedy psa do wozu i do lecznicy na sygnale ale niestety nie udało sie go uratowac :-( i wierzcie mi ze bałam sie ta droga jechac ponownie, no ale psiaki na zarelko czekaly to sie wybralam....i co???? i kurcze przy stajni 2 bezdomne psy, sunia w ciazy i pogryziony piesio...no myslalam ze sobie w łeb strzele......teraz boje sie w ogole w tamte rejony jezdzic!!! Bo juz naprawde limit DT i hoteli mamy wyczerpany :shake:
×
×
  • Create New...