Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Teosiu, nikt do Ciebie dzis nie zajrzał?:shake:
  2. Czy On jest taki chudzieńki czy tylko na zdjęciach tak wyszło?
  3. Alfik cudny jesteś tylko domu brak...:placz: Żeby tak dobre domki dały się sklonować...:shake:
  4. Rozumiemy. Chcemy tylko dobra Guziczka. Daj znać jak będziesz coś wiedziała o DS dla Guziczka. Ja dziś ruszam z ogłoszeniami tylko nie wiem na kogo kontakt podać? Chyba że coś przeoczyłam?:roll: Oczywiście paczuszkę wyślę w poniedziałek na AFN, tak?
  5. Piękny Kudłacz. Tylko czemu jeszcze w schronie??? Domku przybądź!:placz:
  6. O Tak, dobry wet na wage złota jest!
  7. Jakie Kluseczki:loveu: Teraz szybko domki potrzebne!
  8. Sunia nadal bez dachu nad głową?:placz: Biedna suczynka
  9. No to kciuki zaciskamy!
  10. Czy On nie jest owczarkowaty?
  11. Guziczku, żeby się powiodło! Jesli Ci ludzie pokochają całym sercem, to zrobią wszystko by maluch był zdrowy i szczęśliwy i tego Mu życzę z całego serca!:loveu:
  12. Nikt do Guziczka nie zagląda?:(
  13. Dobrze zrozumiałam? Jest szansa na domek dla Guziczka???? Napiscie coś więcej. Proszę To jak miód na serce!
  14. A może matka je opuściła albo nie daj Boże, coś jej się stało:(? Biedne maluchy! Las niebezpieczny:placz:
  15. :placz:Takich ludzi zwyrodnialców, powinno się rozstrzeliwać albo palic na stosie! Sama podłożyłabym ogień:angryy: Piesku biedny,trzymaj się Rozumiem, że dla Niego poszukiwany jest domek najlepszy na świecie
  16. Dziś po południu postaram sie powalczyć z ogłoszeniami. Tylko jaki kontakt mam podać? Guziczku zdrowiej
  17. Widać, jakby mówiła- zabierz mnie błagam:placz: Kto ma choć kawałek ogródka i budę lub kojec. Choć na chwilke dobre i to albo trochę miejsca w garażu? Zimnica i głód:placz:
  18. Cuuuuuudowniejest czytac takie super wieśći!!!!!:multi::multi::multi: Bądź szczęsliwy Luzaczku!!!!!!!!!
  19. Teo, idziemy na spacer!
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Edi100, ja ledwo znajduję czas na DGM i bazarki, Berni(głównodowodząca ;) ) ma swoją gromadkę na głowie, Sheena zajmuje się wetem - czy ktoś mógłby nam pomóc w rozmieszczeniu ogłoszeń, Allegro?[/quote] Właśnie się uczę jak to się robi, tzn ogłoszonka. Za bystra nie jestem:oops: Cosik się postaram, tylko podajcie mi na pw jakiś kontakt
  21. Zaczarujmy by sie udało:) Czary mary:cool3:
  22. Jestem nowicjuszką w ogłaszaniu ale może sie uda. czy mam podać namiary kontaktowe na schronisko czy lepiej do Ciebie. Gdyby znalazł się dom, to przeciez trzeba go sprawdzić
×
×
  • Create New...