Zapadła mi bardzo w serce. Pomóc nie mogę jeśli chodzi o zabranie jej, choć by dlatego że mam i Drospa ( On Gentelmen) i Żmigrodzką Fokę- Która w środku jest dziurawa jak sitko:placz: i w dodatku wszystkiego się boi:(
Mogę się jedynie dołożyć jeśli znajdzie się Hotel bezpieczny czy Płatny DT
Oby cos się znalazło!
[quote name='Gonitwa']Ale normalnie tych ludzi wolałaby na ulicy nie spotkać!
A może jeszcze się ułoży wszystko? Dali nam w końcu kilka dni, może się zakochają i nie oddadzą?[/quote]
Oby tak było ,ale:shake:
DT na cito!
[quote name='lookata']o widzę, że Edi100 nie zwleka tylko od razu reklamuje i słusznie, Edi może się podzielimy kilkoma portalami?[/quote]
Ja dopiero raczkuję i wystawiam tam, gdzie to mniej skomplikowane. Szczególnie wstawianie zdjęć:oops:
[quote name='basia']Czy psice mają allegro???[/quote]
Z tego co wiem to nie mają. Jesli zrobisz, to cudnie. Może mój tekst z ich ogłoszeń się przyda:cool3:
Niestety nie wiem dokładnie z którego ogłoszenia. Umiesciłam go na mojpupil, 4lapy i kupiepsa.
Pani poprosiła tez o inne zdjątka więc posłałam te kiedy był w DT. Wszystkie emaile od zainteresowanej pani przesłałam dalej na neverend i napisałam że na pewno Ona się odezwie.
Nie mam doświadczenia w adopcjach przez ogłoszenia:oops: i to jest moje pierwsze. Wszystkie znalezione domki wczesniej były przez "poczte pantoflową" i znajomych
Bardzo bym chciała by Guziczek miał już dom, był zdrowy i radosny. Dopiszę Pani że Guziczek ma ok 3 miesięcy i zapytam dokładnie z kąd ta Pani jest
[quote name='black_sheep']No i lubię się z innymi pieskami!
[IMG]http://images25.fotosik.pl/83/ecf5af36025ef936med.jpg[/IMG][/quote]
Co to za Piesio obok?