Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Zapadła mi bardzo w serce. Pomóc nie mogę jeśli chodzi o zabranie jej, choć by dlatego że mam i Drospa ( On Gentelmen) i Żmigrodzką Fokę- Która w środku jest dziurawa jak sitko:placz: i w dodatku wszystkiego się boi:( Mogę się jedynie dołożyć jeśli znajdzie się Hotel bezpieczny czy Płatny DT Oby cos się znalazło!
  2. Dobranoc Guziczku. Cały czas mam nadzieje że ten DT gdzies jest:(
  3. Teosiu, śpij smacznie.O ile to możliwe...
  4. Jest bardzo zimno, a one takie małe:shake: Litości dla Kruszynek. Ja niemogę ich zabrać:oops: Bardzo mi żal
  5. [quote name='Gonitwa']Ale normalnie tych ludzi wolałaby na ulicy nie spotkać! A może jeszcze się ułoży wszystko? Dali nam w końcu kilka dni, może się zakochają i nie oddadzą?[/quote] Oby tak było ,ale:shake: DT na cito!
  6. Może jakis DT płatny choć się znajdzie?:placz:
  7. Jeszcze chyba po niedawnym strzyżeniu:shake: A tak zimno....
  8. Boze, czy to znaczy że ją zagryzą?:placz: Błagam dopiszcie w tytule że ją zagryzą inne biedy:placz: DT, litości. Gdziekolwiek jesteś...
  9. Niuniu malutki, idziemy na nocny spacerek!
  10. [quote name='lookata']o widzę, że Edi100 nie zwleka tylko od razu reklamuje i słusznie, Edi może się podzielimy kilkoma portalami?[/quote] Ja dopiero raczkuję i wystawiam tam, gdzie to mniej skomplikowane. Szczególnie wstawianie zdjęć:oops:
  11. Korsyka tutaj: [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=17897[/URL] Jaka Ona smutna:(
  12. Żarek tutaj [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=17896[/URL] Biedny Niuniuś:(
  13. Guziczku, zdrowiej Drobinko!
  14. Już Ci wysłałam to o co Pani zapytała. Domek, wiadomo musi byc najlepszy!:cool3:
  15. Wiadomo:cool3: Boję się o Maluszka:roll:
  16. Fuks tytaj: [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=17892[/URL] Jak cosik nie tak, to zmienimy:cool3: Może jakis numer telefonu, cio?
  17. basiu na stronie 2 sa linki do ogłoszeń. Nie mam ich zapisanych w skrzynce:oops: Skopiuj proszę
  18. Guziczek na pierwszą? Neverend skontaktowałaś się z Panią?
  19. Beznadziejni ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:Jak tak można? Bidna Chałwa, taki stres:shake:
  20. [quote name='basia']Czy psice mają allegro???[/quote] Z tego co wiem to nie mają. Jesli zrobisz, to cudnie. Może mój tekst z ich ogłoszeń się przyda:cool3:
  21. Niestety nie wiem dokładnie z którego ogłoszenia. Umiesciłam go na mojpupil, 4lapy i kupiepsa. Pani poprosiła tez o inne zdjątka więc posłałam te kiedy był w DT. Wszystkie emaile od zainteresowanej pani przesłałam dalej na neverend i napisałam że na pewno Ona się odezwie. Nie mam doświadczenia w adopcjach przez ogłoszenia:oops: i to jest moje pierwsze. Wszystkie znalezione domki wczesniej były przez "poczte pantoflową" i znajomych Bardzo bym chciała by Guziczek miał już dom, był zdrowy i radosny. Dopiszę Pani że Guziczek ma ok 3 miesięcy i zapytam dokładnie z kąd ta Pani jest
  22. Ten sam domek, pyta czy Guziczek będzie duzy czy mały i ile ma miesięcy:roll: Cóż póki co, odpiszę Pani to co wiem
  23. [quote name='black_sheep']No i lubię się z innymi pieskami! [IMG]http://images25.fotosik.pl/83/ecf5af36025ef936med.jpg[/IMG][/quote] Co to za Piesio obok?
×
×
  • Create New...