Rany co się dzieje. Wszędzie same zabiedzone malizny:placz:
One nie mogą tam zostac. Jest coraz zimniej i mogą odejść i wtedy stanie się tragedia:placz:
Co za padalec ją oddał! Mam nadzieję że sam gdzies wyląduje, w jakimś śmietniku:mad::mad::mad:
To ochydne, co ludzie potrafią. Gdzie oni mają sumienia???:angryy:
Ratunek dla Psinki potrzebny! To oznacza znalezienie lecznicy i to na cito i niestety grosiki pilnie potrzebne! Przeciez nie możemy pozwolić Jej odejść. Były gorsze przypadki a się udawało! pomocy!!!!