Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Na zdjątkach faktycznie chudzieńki a tu mrozy przyjdą i dopina zmarznie. Niedobrze:(
  2. Nie poddawajcie się proszę. Psy na dobrych ludzi liczą a my nie możemy ich zawieść. Ja tez mam suczkę która wiele nie widzi mimo dwóch operacji. Po ciemku prawie w cale:( Nie raz ludzie się dziwia dlaczego przykucam i mówią stop auto, idziemy, teraz tu i tu i delikatnie naprowadzam Fokę na spacerze. Nie poddawajcie się. Jeśli jest szansa na operację to jakoś sie uzbiera, moze nie od razu ale grosz do grosza i bedzie dobrze. Pozdrawiam:)
  3. Ja dopiero cosik po pierwszym wyskrobię:( Halo dobre Cicie , piesek chory, grosiki potrzebne!
  4. To jest nas więcej:)
  5. To i kciuki trzymam mooooocno!
  6. Oby jego los szybko się zmienił na lepszy!
  7. To znaczy że kciuki mocno potrzebne!
  8. I znów, zamiast pracowac to ja do Ciebie zaglądam:)
  9. Guziczku, będę tu zaglądała aż do skutku!
  10. Przepraszam za moją ostrozność, ale tu chodzi o dobro psiaków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85036&highlight=monika+tarn%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85036&highlight=monika+tarn%C3%B3w[/URL]
  11. monika tarnów byłas chyba chętna na maluchy z Mielca? O co tu chodzi???
  12. Dopiero znalazłam ten wątek. Biedny Rożek:( Moge jedynie trzymac kciuki za szybkie znalezienie domku:(
  13. To kciuki z całych sił trzymamy!
  14. Czekamy na dobre wieści. A tym czasem mały spacerek na pierwszą!
  15. To trzymamy kciuki za maluszka!
  16. Okrucieństwo nie zna granic:mad::mad::mad: Nie dośc że ktoś go wywalił to jeszcze pobity:placz:
  17. Piękny Kudłaczu, już dość się nasiedziałeś w Schronie. Siooooooooooooooo do domu!
  18. Aparat mam w pogotowiu i szelki ze smyczą na chłopaka. Oby tylko sie pojawił, zanim bedzie za późno.Dobrze że nie ma takiego strasznego chłodu na dworze.
  19. Tak, bardzo pilnej pomocy w szukaniu domku! Guziczku kochany, jak sie dziś czujesz?
  20. No przepiękny, tylko sie zakochac!
  21. Jasny gwint, takie maciopstwo:placz: Pomocy dla maluszka. Ja mogę tylko podnieść:(
  22. Guziczku, dobranoc. Jutro do Ciebie zajrzę i tak bym chciała przeczytać że masz domek. Bardzo mi smutno bo właśnie przeczytałam o Szczeniaczku ze złamaną łapką że odszedł za TM:placz: Trzymaj się dzieciaczku i zdrowiej!
  23. Ciotki Kochane, sprawdzćie prosze czy Żuczek się nie pojawił u Was? On na pewno nie rzuca się w oczy tylko gdzieś się zaszył:( Ja go wciąż szukam:(
×
×
  • Create New...