Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Najlepiej by Guziczek Trafił do DT i tam wyzdrowiał:shake:
  2. I "nie ma bata"?:angryy: Jesli cokolwiek mi odpiszą, lub mam nadzieję gazety same tu zajrzą, to dam znać Tylko tyle mogę zrobić:(
  3. Boże,On miał tylko te dwa dni, które Mu dałyście:placz: (*)
  4. Biedak, może faktycznie sie zgubił?
  5. Teosiu, szukamy szukamy ale na razie:shake:
  6. Ło matko jaki cud!!!!! Pani tak przypadkiem po niunia wpadła, czy jak?:cool3: Napiszcie więcej cioteczki!!! Ogłoszonko zciągamy:)
  7. [quote name='weszka']Dzięki za wsparcie :) Niestety dzisiaj nie dam rady już po sunię podjechać i wszystkiego pozałatwiać. Jutro rano się po biedaczkę wybiorę. Mam nadzieję że nic złego się do jutra nie wydarzy tfu tfu tfu! Jak już suńka będzie poza schronem to podam nr konta do przelewu - jeśli Wam nie zrobi różnicy podam moje konto bo łatwiej tak niż przez AFN.[/quote] Jak dla mnie może być:)
  8. Ciotka wróciła z pracy i oczywiście dorwała się By Guziczka pozdrowić! Jak on dzisiaj? Kurcze juz tak zimno a On taki słabiutki:(:shake:
  9. To bardzo smutne, bardzo...Żal maluszków:placz: Miejmy nadzieję że ktos je chociaz do schronu odwiózł. Chociaz znając ludzki ród, wątpię:shake:
  10. Dzień dobry Żąreczku! oby ten dzień był pomyślny dla Ciebie!
  11. Nikt u Ciebie jeszcze nie był? Ciotka, jak zwykle zamiast pracować to musiała zajrzeć na dogo:cool3:
  12. Ja też ją ogłoszę, tylko jaki kontakt podać? Ciotki zabieżcie ją jak najszybciej i dajcie dane do przelewu na PW, też cosik na Hotel dołożę. Może jednak uda się dziewczyne zabrać dziśiaj?
  13. No właśnie gdzie? Domki zgłaszać się już!:cool3:
  14. Oczywiście, mogę napisać do Faktu, do GW, gdzie się tylko da! To sie musi skończyć:mad:
  15. Cos faktycznie dziewczyna nie ma szczęścia. Ale do tzrech razy sztuka!:cool3:
  16. Jejku, tylko nie to!:placz: Psie dzieciaki:placz::placz::placz:
  17. Pięć dni to 100zł. Każda po kawałeczku i sie uzbiera:cool3: Szkoda takiej szansy!
  18. Może Fakt? Adres redakcji: 02-672 Warszawa ul. Domaniewska 52 tel. 022 232 02 00, fax 022 232 55 11 e-mail: [email protected] Oni lubią sensacje, niech cała Polska się dowie co się tam dzieje, a może akurat przyjdzie jakaś pomoc? Wybaczcie,że sie tak wcinam, ale nic lepszego nie przychodzi mi do głowy:oops:
  19. Boże...:placz: Nie jestem aż tak odważna by przeczytac cały wątek. Widziałam kilka stron:placz:Wybaczcie ale albo zwariuje albo pęknie mi serce. Błagam ciotki kochane, zawiadomcie prasę i telewizję. Skoro Uwaga zajeła się psami Villas, to może zechcą. To niewyobrażalne, nie do pojęcia:shake: Obóz zagłady. Dlaczego??? Litości, błagam ...
×
×
  • Create New...