Boże...:placz:
Nie jestem aż tak odważna by przeczytac cały wątek. Widziałam kilka stron:placz:Wybaczcie ale albo zwariuje albo pęknie mi serce.
Błagam ciotki kochane, zawiadomcie prasę i telewizję. Skoro Uwaga zajeła się psami Villas, to może zechcą.
To niewyobrażalne, nie do pojęcia:shake: Obóz zagłady. Dlaczego???
Litości, błagam ...