I jeszcze tu [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=30804&id_kat=12[/URL]
Niestety nie wiem czy dobrze. Kiedy sie rejestrowałam, wiadomo podałam swojego emaila, choć poprosiłam o kontakt do neverend.Ale jeśli cos przyjdzie na moją skrzynkę zaraz Ci odeślę.
Nie wiem jeszcze o co chodzi z tymi punktami, by wstawic foto. doczytam co i jak