Jakie cudowne wieści! Kolejne chore Psie dziecko znalazło dom i miłość!:multi::multi::multi:
Może i jemu się powiedzie, zobaczcie prosze :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78609[/URL]
Zróbcie mamie tez wątek.Przeciez po zabraniu maluszków jest napewno smutna a Guziczek musi sie leczyć w cieple i miłości. Jest chory nie może byc sam w ciemnym kącie! Boże patrzysz i nie grzmisz...
Ile ten Guzik jeszcze musi wycierpieć?:(
DT błagam znajdź się. Pomocy dla Guziczka!!!!
Domyslam się co ten dzieciak czuje jak zostaje sam:( To bardzo smutne. Dobrze że chociaz zdrówko lepsze i oby już tylko się poprawiało. Guziczek bardzo błaga o DT!
Bardzo żałuję że nie mogę go wziąć na DT, Foka furiatka by go zjadła:(
Ależ pies nie jest u Baby!!!!!!!!!!!!! Nigdy w życiu!!!!!!!!!!!!!!! Jest u jednego miłego właściciela tutejszej firmy!
Wszystko ok. Wezmę od Dziuby namiary dokładne to zrobię oględziny, jak się piesiowi mieszka