Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Chociaz go podniosę na dobranoc
  2. Matko kolejna bieda:( Co z psiakiem?
  3. No skoro cioctka jeszcze nie spi, to znów spacerek
  4. Ten, ten Żmigród! Ten gdzie ja mieszkam! Dziuba wspominała że Jest tu Ligockie Psiątko. Piesio Chyba mieszka w kojcu i pilnuje Firmy. Szkoda że wcześniej się nie "znałyśmy", może jakąś kawkę byśmy wipyły:)
  5. Dobranoc Guziczku:loveu:
  6. Ciotki, czy ja mogę mu coś wysłać? Jakiś miękki kocyk, legowisko, smakołyki, zabawkę? Dajcie znać, On ma takie smutne i zatroskane oczęta:placz: Domku, zabierz juz Guziczka do domku:modla::modla::modla: On Nie chce byc sam
  7. Dziś znów latały koło śmietnika jakieś dwa nowe psiaki. Jesen sznaucero ponowaty czarny. Młody i żywiołowy. Drugi biały w czarno rude łateczki. Albo "nowe" podrzutki albo nawiały od staruchy.Jutro popytam, powęszę. Zostawiłam im suchą karmę i wodę. Mam oko na nie!
  8. Przeczytałam cały wątek od początku i jestem pełna podziwu dla Was! Brateczku, do domku spacerkiem nocnym marsz!
  9. Ja też czekam na dobre wieści. może akurat cosik? Kofam takie kudłacze:)
  10. Luzaczku, wyzdrowiej. Walcz piesku, nie poddawaj się:placz: Nocnym spacerkiem idziemy się ciotkom pokazywać!
  11. To jeszcze trzy domki potrzebne. Bo mama tez do domku chce!
  12. Tak migiem do domu!:loveu: Och, niech się pojawią jakieś poważne i ciepłe domeczki!
  13. Guziczku, czas do domku! Jest śliczny, uroczy i taaaki słodki:loveu:
  14. Identyko jak Moja Foka:placz: Rany piesku, musisz znaleźć dom!
  15. Guziczku, znów nocny spacer bo Ciotka wciąż o Tobie mysli. Zdrowiej!
  16. Szkoda,że to tylko marzenia.... Panienki szukać domku szybciusiem!
  17. Śliczne Panny;0 Fajnie gdyby ktos je adoptował razem:loveu:
  18. No to trzymamy mocno, żeby się udało!
  19. On mi bardzo na sercu lezy, dlatego tak dopytuję:oops:
  20. Podniosę, bo o Nim myslę i o innych psiakach u baby też!
  21. Jak on sie czuje? Czy przelew doszedł?
  22. Guziczku, zaraz koncze pracę ale wieczorkiem zajrze do Ciebie znowu i chcę przezczytac dobre wieści!
  23. Tak, ja też się przyłączę chociaż do podnoszenia:( Jak mogę pomóc tym biedom?
  24. Hm, dziwny facet:mad: Raczej niewłasciwy. Trzeba poczekać na lepszego! A propos ogłoszeń. Ciotka sie jeszcze nie nauczyła:oops: Ale sie poprawi i nauczy:)
×
×
  • Create New...