Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Guziczku, oby sie udało!
  2. [quote name='klusek04']Psiaczek się przypomina. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/95/95914a2a8be1c516.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kruszynko, Tobie też musi szczęście dopisać!
  3. Nie ma za co:oops: Te jego oczy..... Cioteczka Edi100, rozpuściła emailowe nici... Jedna koffana kocia ciocia, obiecała rozpuścić dalej i zapytała czy Pedruś ma ogłoszenia, a nie ma:( Pewnie tu zajrzy:)
  4. Chyba biedulkinka wiekowa:( i ze zdrówkiem chyba kiepsko:placz:
  5. Tak operacja= normalne życie. Miejmy nadzieję że się uda!
  6. Teo nie chce być niczyj....:(
  7. [quote name='monikakrakow']bardzo przejął mnie los tego maluszka, to straszne że takie małe pieski tak muszą cierpieć, sama wzięłabym go ale mieszkam w Krakowie, pozatym nie mam warunków, ale chce pomóc finansowo , gdzie można dokonywać wpłat na konto fundacji??[/quote] Poczekajmy co się dziś wykluje:cool3:
  8. Posłałam grosiki dla Tinki:loveu:
  9. To byłoby rozwiązanie. Prawdłowe leczenie, ciepło i opieka. Ja swoja deklarację podtrzymuję ( 40zł tygodniowo, więcej nie dam rady) Może się uda uzbierac grosiki? Co prawda nie umiem robić bazarków ale napewno coś wynajdę na nie. Mam nadzieję że neverend się zgodzi:cool3:
  10. AskaK, czyzbyś miała DT dla Guziczka?:-o Myślę że neverend, podejmie się sprawy by tylko Guziczek był zdrowy i szczęśliwy. By miał szansę na dom.
  11. [quote name='mulinka']jest cudny, żeby chociaż znalazł się dom tymczasowy, wiadomo, że w schronisku może się do niego przyplątać jakiś wirus[/quote] Tfu tfu z tymi wirusami. Tak DT to marzenie:(
  12. Neverend, daj znać czy cos się udało z DT płatnym i czy grosiki się uzbierają:( Guziczku, jest promyczek światełka....
  13. Za duże tego zła, za dużo cierpienia:placz: Zaraz przyjdą mrozy a tu nawet bieda sierści nie ma. Nie pozwólmy by odeszła z zimna.... Musi być jakiś ratunek. Musi:placz:
  14. No cóż, Ciotka podnosi byś widoczny był chłopaku!
  15. Czy Sznauer czy Terier Rosyjski, to wspaniałe psy o cudownym usposobieniu! Dlaczego nikt nie chce się o tym przekonać? Wiem, co piszę:cool3:
  16. Pedrusiu, wędrujemy na wieczorno nocny psacerek! Pewnie Ci zimno...:(
  17. Perdo ma banerek a mnie się juz nie mieści:( Zobaczcie na jego oczy:placz: Co w nich widać...
  18. Alfiku, dlaczego Ty jeszcze niemasz domu???:(
  19. [quote name='neverend']Proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85486"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9684/morisjx0.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzięki wielkie!
  20. Cioteczko Aga, w tytule nie ma śladu że to szczeniak, a One chyba w pierwszej potrzebie:( Może da się dodać? Poprosiłam Cioteczkę neverend o banerek malucha i wklejam w podpis i Pedrusia tez zmieszczę
×
×
  • Create New...