[quote name='Macho']Edi100 moze to nie taki glupi pomysl ? ;)[/quote]
Będzie mu trochę cieplej. Śpi pod chmurką i ten katar:( Już przy gruncie ,minusowe temperatury...
Ile kosztuje taka "kurteczka"? Może uzbieramy?
Jejku, On jest jak mój Dropsik tylko w wersji maxi. Jeszcze wystrzyzony i na dworze, a zimno jak nie wiem!
Ratunku dla tego biedaka:placz:
Popros malawaszkę by umieściła go na stronie adopcynej sznaucerów
Ta sunia jest przeraźliwie wychudzona!!!!! Nie wiem czy Ona przezyje do konca października. Zero sadełka i ta licha sierść:shake:
A czy TOZ nie może przejąć tymczasowej opieki nad sunią? Takiej na papierze i wyznaczyć tymczasowego opiekuna?????
[quote name='anula1959']Dziewczyny , tu jest link do wątku wieluńskiej Łapki : [URL]http://www.wielun.fora.pl/viewtopic.php?t=473[/URL] . Jeżeli zdecydujecie się psinkę operować to ja też chętnie sie dołożę;)[/quote]
Ja też się dołożę:)