Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Nie zostawiajmy Moriska:( Aga, ponawiam prośbę o wpisanie w tytule że to niepełnosprawny szczeniak
  2. Guziczku, wytrzymaj jeszcze troszkę. Musi się cosik udać!
  3. Bardzo mi smutno że tamte zagineły...:placz:
  4. I nadal bez widoku na domek?:(
  5. [quote name='Macho']Edi100 moze to nie taki glupi pomysl ? ;)[/quote] Będzie mu trochę cieplej. Śpi pod chmurką i ten katar:( Już przy gruncie ,minusowe temperatury... Ile kosztuje taka "kurteczka"? Może uzbieramy?
  6. Niestety nie mam allegro. Halo, która miła cioteczka sie ulituje i zrobi??? Pedruś bardzo prosi.
  7. Morisku, może jednak pojawiła się nadzieja?
  8. Może to niepoważne:oops: ale pomyslałam że może wspólnie wyskobiemy grosiki na ubranko dla Niego?:roll:
  9. Jejku, On jest jak mój Dropsik tylko w wersji maxi. Jeszcze wystrzyzony i na dworze, a zimno jak nie wiem! Ratunku dla tego biedaka:placz: Popros malawaszkę by umieściła go na stronie adopcynej sznaucerów
  10. Ta sunia jest przeraźliwie wychudzona!!!!! Nie wiem czy Ona przezyje do konca października. Zero sadełka i ta licha sierść:shake: A czy TOZ nie może przejąć tymczasowej opieki nad sunią? Takiej na papierze i wyznaczyć tymczasowego opiekuna?????
  11. Oj Teo Teo, co z Tobą będzie?:(
  12. [quote name='anula1959']Dziewczyny , tu jest link do wątku wieluńskiej Łapki : [URL]http://www.wielun.fora.pl/viewtopic.php?t=473[/URL] . Jeżeli zdecydujecie się psinkę operować to ja też chętnie sie dołożę;)[/quote] Ja też się dołożę:)
×
×
  • Create New...