Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Agato, na nowotwór nic nie poradzimy. Niestety. Trzeba się skupić na tym, że będzie miała ludzi, dom, miłość i zadbanie. To teraz najważniejsze.
  2. Rozmawiałam z Murką :) Kaśka już w hotelu. Dziewczyna jest fajna :) tak mówi Murka. Takie cielątko. Zobaczymy czy coś z niej wyjdzie, jak się ostoi, ale wrażenie robi dobre. Podobno Murek się z miejsca zakochał :) to pewnie przez to imię :) Jest zachudzona trochę. Trzeba odkarmić. I ma, niestety, próby watrobowe nie bardzo. Będzie jeść lekarstwa. Je antybiotyk na sraczkę. Ale sama słodycz. Ogonek jej lata na ludzi i na psy też. Mureczka, w wolnej chwili, opisze pewnie więcej.
  3. Masz mentalność licealistki i takie zachowanie. Uważasz, że pieniądze to wszystko :) nie wazne za czyje pieniądze. Ważne, aby miał dobre życie i był bezpieczny. A przy takich "adopcjach" i wożeniu psów 400 czy 500 km, bo "Pani miała miły głos przez telefon" to kpina, a nie pomoc zwierzętom. EOT.
  4. Strasznie mądrą ma mordeczkę. Z Faktury też nie kumam :)
  5. Oni zszywkami robią? Dzielna dziewczynka jest. Foczusia kiedy następną operację ma przewidzianą. Pewnie trzeba odczekać. Bo to duże zabiegi, a ona nie najmłodsza.
  6. Żadna z panienek jamnikowatych domku nie znalazła? Kurczę. A Foczusia najsłodsze maleństwo.
  7. Belmondo to piękniś jest. Ty go szkalujesz kobieto. Modiś biedactewko okropne. Żal dupę ściska, jak się patrzy na tę łapinkę.
  8. A to francuz mały. Kebaba mu w domu zrobić następną razą :)
  9. On kastrowany? Może polata i wróci. Nich się przechadzają też i wołają.
  10. Niech Andzia uzupełni wątek połamańców o zdjęcia Modisia i wieści o chłopakach. Co u Pekina? Konsultowane to zdjęcie rtg?
  11. Nie jestem na fb. Jak zaginął? Kiedy?
  12. Uciekała szybko, zapewne. A on ma łapeczkę chorą. Taka prawda.
  13. No fakt. To uprzejme nie było. Modiś powinien dziabnąć andzię.
  14. Przyjdzie, przyjdzie. Ten domek. Musi.
  15. Boskie stadko :) obrońców. Jakie zgodne. Wspólny cel i od razu komitywa.
  16. Polcia pewnie już się ostała i pełną mordką się cieszy.
  17. Też tak myślałam. Dobrze, że polubiła Murka. To znaczy nic do facetów nie ma. Miałam kiedyś taką pannę Sońkę, też 40 parę kilo. CUDO to było. Poszukam zdjęć. Tylko w pręgę była. Adoptowała ją córcia Dogomaniaczki. Kaśka piękna jest. I już.
  18. Miód na moje serce. Piękna panna, Jak się umięśni to będzie 45 jak nic. Cudo. Dziękuję Murko.
  19. Zobaczymy, jak pierwsza nocka minie i następne dni :)
  20. Szczęśliwie dojechały dziewczynki.
  21. Przeciwbólowe dajecie? To musi być dla niego koszmar.
  22. Murko, wszystkie koszta wpisuj na watek i potwierdzenia zapłaty też :) żebyśmy się nie pogubiły. Z deklaracji mam 30 zł od Gabryjelli , resztę jakoś będę musiała organizować, coby Kaśka miała szansę :)
×
×
  • Create New...