Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Czarniutki :) chodliwy :) Co to? Ile ma i skąd macie?
  2. No to coś się ruszyło i Pandzik i Rex. Mnie chwilowo nie było, ale już jestem :)
  3. Miodzik na serducho, że dobrze, że zaopiekowany.
  4. Sorry moje kochane, miałam przerwę w życiorysie w związku z przeprowadzką, ale już wracam do świata żywych, no nie bardzo żywych :) całych obolałych i zmęczonych.
  5. Nie wiem, co radzić. Zabrać szczeniaki, ale gdzie? Jak u Murki nei ma miejsca? Suczki koniecznie powinny być wysterylizowane, trzeb agnębic gminę Ustawą. Może szczeniaka owczarkowego odkupić?
  6. Ja się ogarnę finansowo do końca czerwca i coś dorzucę jeszcze. Tylko teraz mam :) skomplikowane takie różne i nie wiem jeszcze ile mogę. OK?
  7. To może trzeba się przypomniec i dopytać dr Gawora? Co dalej?
  8. Toguś, nie macie przypadkiem: psa-samczyka, do 3 lat, średni-większy (tak w kolano), lubi dzieci i koty?
  9. Bardzo dziękujemy, pieniążki są już na koncie. Zaraz uzupełnimy w rozliczeniach.
  10. Pewnie nie bardzo coś wymyśli :) ale sama ją straszyłam. Kasia to duża dziewczynka i trzeba mieć świadomość trudności. Na raczki się nie weźmie :)
  11. Piękny pies Alex. Jak rozumiem ucieka z posesji? Po siatkach? A nie mogą go wziąć do domu?
  12. Skoro tak piszą, to musi być. Może znają osobiście.
  13. Miły? Śmieszny. Serial śmieszny. Jeden z nielicznych, które czasem oglądam. Oto On - Powolniak ;)
  14. Masz rację. Na 100 %. Sama miałam taki problem z moją 30 kg sunią i 2 wysokim piętrze bez windy. Kręgosłup mi pękał. A Kasia 45 kg.
  15. Pewnie Powolniak z serialu "Co ludzie powiedzą" :)
  16. podpisałam
  17. No normalnie, no nie mogę, z radości.
  18. Współczuję i Tobie Agato i Ani z Arturem. To ciężkie chwile.
  19. Dzisiaj dzwoniła Pani z Krakowa, a właściwie Wieliczki, w sprawie Kasi. Pani sympatyczna. Ale mieszka na 3 piętrze, i by musiała nauczyć Kasię chodzić po schodach. Przedstawiłam wszystkie "za i przeciw" naszej pięknej. Nie ukrywając ewentualnych problemów wynikających z braku umiejętności :) Kasieńki życia w środowisku miejskim :) ale też, że przy odpowiedniej pracy, po pół roku będzie to IDEAŁ, bo jest 3/4 IDEAŁU w tej chwili. Prosiłam o poważne przemyślenie i ewentualny telefon.
  20. Moje małe cielątko. Szkoda, że się nie przywitała z wyskokiem na klatę :) Trzeba by było pewnie karetkę wezwać, bo zawał by był jak nic :)
  21. Oczywiście. Dziękujemy pięknie. A tych na wątrobę już nie trzeba? Może jeszcze trzeba?
×
×
  • Create New...