Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Boksia ma problemy zdrowotne i Pani stwierdziła, że adopcję musi odłożyć w czasie i nie wie kiedy. Trudno.
  2. Devonerka :) nie mogłam znaleźć ogólego mam takie w spr. Sary "Weźmiemy sunię, mamy tylko dwa i aż dwa warunki. Mamy dzieci 9 i 5 lat oraz wykastrowanego spaniela bretońskiego lat 5.Psiak przyjazny i łagodny. Dom z ogrodem, psiaki oczywiście w domu, ogród to tylko dodatkowa przestrzeń - wychodzimy na spacery, jeździmy też do pobliskiego lasu. Szukamy suni łagodnej, która dogada sie z naszym psem i nie będzie nadmiernie dominująca. Nasz pies też sie uśmiecha!!:-) dzieci kochają psy, ale nie damy sobie rady z agresją w stosunku do dzieci. Prosimy o kontakt w sprawie adopcji:-) " Co odpisać?
  3. Można też kupić zwykłe żwacze i Lakcid dodawać do jedzonka.
  4. Albinek to duży pies i jest tam ast rezydent i zwierzęta gospodarskie, niestety, nie sądzę aby któraś z Pań z Radzynia była w stanie zrobić tę wizytę, w tym sensie, że byłabym spokojna, o warunki dla Albinka.
  5. Jutro smsesnę do Pani czy? Pojawił się następny "możliwy" domek. Tylko obie z Murką mamy wątpliwości, jest tam ast - spokojny podobno, ze schronu. Kot. I ... koniki. I kurki. Pani jest instruktorem jazdy konnej. Zobaczymy.
  6. Może wystarczą kąpiele? Tylko w hotelu to trudno z takimi hopsztosami. Ja swojego kąpałam w hexodermie - bo na tym łysym miał czarną twardą łuskę. A teraz, po kąpielach, ma miękką skórę. Wprawdzie z przebarwieniami, ale czyściutką. Nie porasta jeszcze, ale mam nadzieję, że porośnie.
  7. Do mnie Pani się nie odzywała, nie wiem czy do Murki? Mam kolejne zapytanie, ale pisane tak niegramatycznym językiem, że nei wiem czy warto coś odpisywać.
  8. Rozkwita. Bawi się. Podskakuje :) Uszy cały czas kroplimy różnymi kroplami. Jest lepiej. Zaokrąglił się już trochę, bo był jak szkielet. Zagłodzony.
  9. Moje piękne perełki, dziewczynki kochane, cały czas tęsknię za Wami.
  10. Pani przez telefon wydawała się sensowna. Zobaczymy. Boksia ma mieć wskazaną przez weterynarza amputację ogona, coś się tam dzieje i czekają na operację. Widocznie się coś zaostrzyło w stanie zdrowia.
  11. Jak najbardziej jestem za ostrożnym ordynowaniem i sterydów i antybiotyków, jednak tu jest duży stan zapalny i to trzeba zlikwidować. To rozchwialo te granulo i inne cyty. Moim zdaniem anemii okrutnej nie ma. Można dołożyć preparat z żelazem jakiś, ewentualnie. Ale oczywiście poczekajmy na opinię weterynarza.
  12. I co słychać u małego. Jaki jest? Miły chopczyk?
  13. Takie ma A taki łysy cały brzuch i szyję
  14. Andzia wyślij na ten profil tarczycowy, ten mój nowy-staruszek ma łyse z tarczycy, najprawdopodobniej. Jak się odmyło z niego skorupę, łuski i brud to ładna skóra wyszła, tylko łysa i bierzemy Euthyrox, po badaniach tarczycy. No i niestety, ma tez poodleżynowe takie, ale też się goi ładnie, tylko różowe jest.
  15. Jutro jej odpiszę, bo jakoś dzisiaj mi cierpliwości zbrakło :)
  16. Dostałam taką wiadomość z OLX "Witam. Kiedy moglabym odebrac tego przystojniaka? Pozdrawiam. Justyna"
  17. To i ja przyleciałam do Owczusia, jak wydobrzeje piękny będzie. I raczej młody jest.
  18. Jestem, jestem. Walczymy z tą pałeczką. Już go tak nie boli, ale kroplenie, czyszczenie do końca życia.
  19. Ano, dziewczynki, ja też zaposiadłam nie wiadomo kiedy i w jaki sposób. 12 lat, łapy plączące, pałeczka ropy błękitnej w uszach, odleżyny, zagłodzony. Wyłysiały od brzucha.
  20. :) Puszek grzeczna dziewczynka.
×
×
  • Create New...