Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Radość ogólna. A Dredusia zadziwiła wszystkich :) Bardzo proszę o nr konta, na które wpłacamy stałe deklaracje.
  2. Miłość patyczkowa jest znana :) mój Franio za patyczek odda najpiękniejszą piłeczkę. Takie chłopaki są :)
  3. I co Mureczko? Pan się pojawił z sunią, czy też nie? Może mu się Albinek nie bardzo podobał?
  4. Jak małemu lepiej, to będziemy go ogłaszać :) w weekend porobię trochę ogłoszeń i rozejrzę się, może jakiś bazar jest z ogłoszeniami.
  5. Bardzo jestem ciekawa Pana. Oczywiście lepiej gdyby przyjechał z sunią. Widać byłoby pierwszą reakcję psiaków. Trzymam kciuki. Wypytaj Mureczko DOKŁADNIE Pana o wszystko.
  6. Piękna mała. Wzruszająca tą ufnością do człowieka i miłością.
  7. Żeby tylko, jak mu się to "ruszy" nie zaczął i nad ta zmianą pracować jęzorem. Bo teraz nie zwraca uwagi na to.
  8. W końcu odzyskałam komputer. Całkiem dysk mi się posypał i trzeba było wymienić. Ale VICTORIA :) Mureczko droga, jak tam ten Pan, wybiera się? Kiedy Albinek kończy antybiotyk? Myślę, że trzeba sprawdzić potem czy to paskudztwo się wytłukło. Bardzo wszystkim dziękuję za obecność i Murce za cudowne zdjęcia i filmiki z tym gagatkiem. Nie śmiejcie się, ale ja tam myślę, że to dobry pies jest :)
  9. A jaki jest powód zmiany skarbnika? Ja jestem za hotelem u Murki, przynajmniej przez 2 miesiące, żeby zobaczyć jaka Dredzia jest. Nie wyobrażam sobie DT, np. w bloku z takim psem zaraz po schronisku. Niestety zepsuł mi się laptop,. a w pracy nie mogę "dogować".
  10. Też mam nadzieję, że będzie, hmm, wstrzemięźliwy. Ale i tak to duży plus, bo jednak łatwiej znaleźć dom dla psa, który nie przepada za psami, niż który nie przepada za ludźmi, a zwłaszcza postury :) Albusia.
  11. Mureczko i jak Doguś Albinek? Już trochę lepiej z ruchem? Antybiotyk już powinien to tłuc. Jak tam z dyscypliną? Nie gorzej?
  12. Foreścik jest kochany :) i domek też :) Ściski i pozdrowienia dla pięknego i jego rodzinki :)
  13. Nie jest źle Perełko :) Nie wpuściłabym go oczywiście na wybieg :) z psami, ale wydaje mi się (co podkreślam wydaje), że karność, smycz i odpowiednie traktowanie pozwoli na "bycie normalnym, dobrym psem". Zwłaszcza, że luzuje przy małych psach, a przy dużych aż tak znowu nie prowokuje. Jakbys miała jakieś wskazówki to chętnie bardzo.
  14. Bida mała. To tak boli. On u kogoś w DT? Sam czy z psami?
  15. Zagląda zagląda. Modiś śliczny. Nieduży. Jak się łapaka wygoi, domek się znajdzie.
  16. Dziewczęta, jaka jest decyzja? Czy Dredzia opuszcza schronisko? Kiedy? I gdzie?
  17. Po antybiotyku powinien ożyć bardziej, sądzę, że choroba go trochę powaliła. Dzięki Bogu żeśmy go wzięli. Bo nie wiem czy ktoś w schronisku by test zrobił i leczył. Co do argentino, to jak w każdej rasie są zróżnicowane osobniki, miałam sąsiada samca DA i to był anioł i do ludzi i do moich Dziewczynek, a Kasię bulwę to uwielbiał i kładł się przed nią :) facet mówił, że rzadko się "stawia" i prowokuje, i rzadko ulega prowokacji. Najczęściej olewa.
  18. A więc tak. Luna jest bardzo grzeczna. Ładnie je i śniadanko i kolacyjkę i w tak zwanym międzyczasie. Wyczaiła, że Babcia jest od tych spraw i już od rana czeka pomiędzy kuchnią a jadalnią. Grzecznie spi na swoim posłanku, czasem w nocy idzie do sypialni i sprawdza nosem :) czy w łóżku jest p. Ela i mąż. Zachowuje czystość, nigdy nie zdarzyła jej się żadna wpadka. Wie gdzie jest "jej miejsce". O jedzonko nie kłóci się z Heidi, ale Heidi bywa zazdrosna o pieszczotki i pokazuje ząbki. Jeździ autem, dwa pierwsze razy na spacer do lasku Pan musiał ją wkładać, ale trzeci raz już wskoczyła sama. Do ludzi jest też idealna. Natomiast rewiruje posesję i szczeka potężnym głosem na wszystkich za płotem. Bardzo sie cieszy z posesji. Lata, biega z Heidi, poleguje na trawie. Czuje się już trochę pewniej. Boi się burzy, wczoraj była burza i LUna się chowała i drżała. Pani się śmiała, że im większy pies tym bardziej się boi, ich bernardynka w burzę właziła do łóżka pod kołdrę i tam siedziała. A kaukaz sąsiadów siedzi całą burzę w szafie. Tyle. Mam nieustające zaproszenie na kawę i pogadanie i zobaczenie Luny. Zapewne skorzystam za czas jakiś.
  19. A ja mam wspaniałą wiadomość. Albin ma SWOJEGO ANIOŁA :) Helli dała stałą deklarację, POTĘŻNĄ OGROMNĄ, 450 zł na Albinka. HELLI - kobieto o wielkim sercu - DZIEKUJĘ i ja i ALBIN.
×
×
  • Create New...