Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Może te teksty za mało emocjonalne? Może trzeba bardziej dramatycznie? Jak duża ta sunia?
  2. Zdradź słówko, bo ja to telewizji ostatni to nie bardzo mogę oglądać.
  3. Karo był w Wieliczce u dra Korty. Pewnie by można tylko koszty. Andzia a na tych zrzutach i pomagam.pl może by tam zrobić?
  4. Wpłatę 100 zł w imieniu mojej koleżanki emerytki :) Małgosi B. przelałam dla Misia kochanego.
  5. KK a jeszcze karta z wizyty :) plisuję :)
  6. Myślę, że już trzeba wklejać na watek Misia. Bo nam się wszytsko pomiesza.
  7. Jestem i ja u Misiaczka. Jolantinę proszę o nr kontka.
  8. Dobrze, że mozna już pisać. A co tam u najpiękniejszego psa? Już się przyzwyczaiłem całkiem? Nie dziurkuję pościeli?
  9. Nie wygląda to na ogrzewane :( i solidne. Dobrze, że ciut cieplej, ale co przemarzł to jego. Tola pisała w sms, że vet mówi, że lepiej. Trzymaj się dziadeczku.
  10. Decyzja należy do helli. Ja jak mogę prosić, to jakąś część tej kwoty bym prosiła dla tego starego, chorego On-ka co ma przyjechać do hoteliku do Murki. Ale, helli decyduje.
  11. To i ja Lolusia i Togusię i resztę stada WAlentynkowo całuję w czółko
  12. No fakt, ja na wizytę u dr Stefanowicza z oczkami, to ze dwa tygodnie czekałam w kolejce, żeby Franciszek oczyska wyłupiaste pokazał.
  13. Piękny Albiś i jakie ma superowe szeleczki . Oduczy się mamlania :) przynajmniej rzeczy użytkowych.
  14. Dasz, dasz. To ja poproszę, o konto, żeby obiecaną 100 wpłacić.
  15. Co dzień, patrząc na mojego staruszka Nestorka, jak się cieszy każdą chwilą, jak mnie już "guca" główką. Jak podskakuje sobie od czasu do czasu, myślę, o tej bidzie, chorej i samej.
  16. Malagosku piękną masz oneczkę :) przepiękną. I jaka jest zorientowana w kanapach i fotelach :) dama, jednym słowem.
×
×
  • Create New...