-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
W tym wszytskim zapomniałam napisać o wynikach krwi Sabonki; wszytskie parametry sa podniesione. I leukocyty, i watrobowe i nerkowe. Tak bez alarmu, bez tragedii, ale musimy to za czas jakiś skontrolować. Sunia jest nerwowa i nadpobudliwa - zmiana miejsc, nowi ludzie, kojec. Więc na razie się nei przejmujemy za bardzo tylko trzymamy rękę na pulsie. Ponieważ ten świerzb dosyć obfity jest, kupiłysmy jej jescze Stronghold (wytłucze też nicienie). -
[quote name='mar.gajko']Jakie leki potrzebne, ja mam jakieś wątrobowe, a tfu, tfu niepotrzebne mi w tej chwili, więc moge oddać.[/QUOTE] Ponawiam pytanie, zawsze parę groszy się zaoszczędzi.
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Myszu']Ciotka mu wszystko wybaczy:loveu: . A czy dla Sabci jest coś potrzebne, nie wiem jakieś kroplówki czy coś mogłabym coś kupić i przywieść?????[/QUOTE] Dobrze że mu wybaczy, niech już zacznie, bo sama mu jabłuszko da i wtedy zobaczy jak on kocha jeść. Sabie kroplówek i osprzętu (podajników i igieł) kupiłam duuuuuuuuużo; leki też na świerzo wykupione. Jej trzeba kciuków i dobrych myśli, ale to u Ciebie ma bez przypominanaia. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Nieważne czy słodkie czy kwaśne. Wszstkożerny jest!!! Ze względu na wiek, mówisz, On Ciebie pożre jak tylko zobaczy jabłuszko; doleci, przewróci i pożre. A na powaznie, jak są jakieś bardzo twarde, to mu kroimy na pół; bo trudno mu się wgryźć, ale potem już radzi sobie doskonale z pożeraniem. Leży i gryza. I ćlamka. I jest ZACHWYCONY. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Sraczka przeszła. Nie wiem dlaczego ją Sabunia miała, ale najważniejsze, że już nie ma. Wczoraj znowu kroplóweczka,. Jakie to kochane grzeczne i dobre jest. Jak już wepniemy igłę to się grzecznie kładzie na boczku i sobie leży i czeka aż się skończy; ja sobie ją głaskam, po mordce, boczkach, łapkach a ona zamyka oczka i spokojnie leży. Ale to nie ze "słabości" ba jak tylko kończymy, wypinam igłę to wstaje i zmienia miejsce, jeszcze się trochę przytulamy zawsze. To cudne stworzenie; z wielkim niepokojem czekam na pobrani ekrwii i kolejne wyniki, czy mocznik spadł czy nie. Pochowałam już Fuslika, który umarł na niewydolność nerek i Wiesia, który przy białaczce tez miał niewydolność i wiem, że ta choroba to prawie zawsze śmierć. Ale mam też koteczkę Gundzię - trzy lata ma dietę, bierze kroplówki i jest naprawdę w doskonalej formie mimo, że mocznik był tez bardzo wysoki, więc taki nieśmiały cień nadziei i wiary troszeczkę we mnie się tli. Pajut dalej nie dostał jabłek. Chyba już ciotka Myszu się nad nim zlituje i mu przywiezie. -
K-ce>> ZAGłODZONY SZCZENIAK już w nowym SUPER domku!!!
mar.gajko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A to zdjęcie z Mijką cudne, tylko Mijka ucięta!!! Słodycz sama. a faktycznie u Tamb to maluch ma jak w uchu, cipelutko, pożywienie wykwintne, wygłaskają, wypieszczą; sama bym się na jakiś tydzień na DT wprosiła, żeby się odkarmić i wypocząć :). -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
ARKO przenosimy go do "Znalazły dom"!!!! To przecudna "para"; P. Ela i Nortonek. I mieszkaja 5 min. od mojej pracy i chodza na Błonia na spacerek i będziemy się widywac często. :) :) -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'][img]http://img201.imageshack.us/img201/543/sabaon482jt7.jpg[/img][/QUOTE] NIc tylko brać i kochać. Głąskać i przytulać. Ona tego bardzo potrzebuje. -
Poszkodowany przez los-NORTON z LIGOTY ma dom!!
mar.gajko replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
PAni Elżbieta kochana jest czarującą osobą; stanowczą ale roześmianą; elegancką, pełną humoru. Jak byłyśmy z wizytą Nortonek sępił przy stole ciasteczka (lubi takie herbatniczki maczane w mleczku), no i sępił za głośno domagając się szczekaniem; więc p. Ela wstała wyprosiła Nortona z salonu do holu i kazała mu sie położyć i zostać. Norton grzecznie choć z niechęcia wyszedł położył się i został; p. Ela wróciła siadła przy stole i po 2 minutach zaśmiewająć się perlistym smiechem : Nortonku choć już do pańci (dodając : przeciez nie może sam tam siedzieć). Jak kazała musiał wyjść i zostać, ale nie ma sensu żeby sam tam siedział jak MAJĄ (oboje) gości. Naprawdę super osoba i taka pozytywna szalenie. -
Jakie leki potrzebne, ja mam jakieś wątrobowe, a tfu, tfu niepotrzebne mi w tej chwili, więc moge oddać.
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Już TYDZIEŃ mu te jabłka wiozę. Wstyd mi przywitać się jak zajeżdżam. Bo Paju pyta aaaabłłkooooo maasz???? -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
No w końcu ktoś zadba o Pajucika, i te jabłuszka przywiezie. -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[img]http://img201.imageshack.us/img201/543/sabaon482jt7.jpg[/img] -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[img]http://img216.imageshack.us/img216/3931/sabaon477yh8.jpg[/img] -
ROZA-Chora dobermanka dostała szanse na nowe życie w Niemczech!
mar.gajko replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
A diagnoza schroniskowa czy też była u inego weta?? 7 letni doberman to ... starszy doberman. A przy nerach to i dieta i opieka wetowska musi być; w schronie nie ma szans. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Sabunia ni z tego ni z owego dostała sraczki, cała operacja łapania moczu uległa niepowodzeniu, gdyż co chwileczkę siadała i z niej ciekło. Nie wiem dlaczego i nie wiem po czym. Odstawiłam Geri-Pet i Aspargin; może to to? A może Ipakitina? Już nie wiem. Mam nadzieję, że już dzisiaj będzie w porządku, jeżeli nie to przyspieszony kurs do weta; tylko kiedy??? Sabunia nie wygląda dobrze, tak wczoraj na nią patrzyłam; kręgosłup jej wyszedł, boki się zapadły a jednocześnie brzuszek obwisł; jakby mięśnie nie trzymały. Moje kochane biedne maleństwo. Dzięki bogu ma apetycik. Zjada swoje mięsko wymieszane z Renalem; a wczoraj mimo sraczki dopadła chrupkę, która któremuś psiakowi wypadła z koja i ją z widoczną satysfakcją pożarła. Moje kochane słoneczko. Dziasiaj znowu sobie robimy kroplówkę. A Pajutowi jabłek dalej nie kupiłam. WYRODNA pańcia. -
Jamnikowaty Scooby wylądował w schronie w Krakowie :(
mar.gajko replied to anilla's topic in Już w nowym domu
I przede wszytskim czy żyje? Wyślij pw do Jagienki lub Karusiap; one bywają w schonie często. -
ROZA-Chora dobermanka dostała szanse na nowe życie w Niemczech!
mar.gajko replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Od kiedy w schronie,bo śnieg widzę na zdjęciach? -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
A to ucho, choć zdjęcie nie oddaje w całości tego uroczego bagna, które się tam znajduje. [img]http://img221.imageshack.us/img221/5557/sabaonucho489zb5.jpg[/img] -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
W hotelu. 15 zł za dobę. -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
No... są zdjęcia. Jakieś nie takie, czy co? -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[img]http://img518.imageshack.us/img518/7254/sabaon466dh8.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/5057/sabaon473oc7.jpg[/img] -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[img]http://img264.imageshack.us/img264/2807/sabaon451cj0.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/2245/sabaon460gy2.jpg[/img]