-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
mar.gajko replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Powiem Wam szczerze, że nei wiem czego p. Tomek tak ostatnio się "uwziął" na Mordkę; wczoraj poweidzial Luizie: Prosze zadzwonić do p. Kasi i powiedzieć, że do końca przyszłego tygodnia ma Mordę zabrać". Luiza zaniemówiła i nic nie powiedziała na takie dictum. -
ROZA-Chora dobermanka dostała szanse na nowe życie w Niemczech!
mar.gajko replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Rosie potrzebny wielki miłośnik dobermanów, taki, który nie szyka tylko pięknego psa, ale da jej możliwość życia i odejścia w miłości i komforcie. Trudne to, bardzo. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Tylko łapki, trochę i odrobineczkę, ale odrobineczkę porcięta. A tak to nic. Jak będziesz w piątek to muszę się ciebie poradzić, przypomnij mi, bo nie mogę podjąć decyzji w pewnej kwestii dotyczącej Paja; I z Luizą gadamy gadamy i nic z tego nie wynika, może Ty coś doradzisz? OK? -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Upały znosza tak sobie, oczywiście mniej "ruchliwe" niektóre są. Co do Kiciusa, to my się uwielbiamy, nawet już nie warczy jak podchodzę ze smyczą; przedtem warczał jak widział smycz. I co smieszniejsze, na mnie nei warczy a na p. Tomka okropnie jak widzi smycz w jego ręku. Jak bym była "odważniejsza" to bym go próbowała "wyjąć" ale się boję, bo jak pójdzie to sobie nie poradzę, to ostataecznie 60-70 kg. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Pluszaka jeszcze nie zjadł. Aby nie uchodzić za wielce podłą, nabyłam wczoraj jabłka, ale zeżre do piątku :). Czekamy: Saba Angielka, Paju no i ... Kiciuś. -
[quote name='Gosiapk']dostałam wiadomość, że karma już jest u kuriera i jutro powinna dojechać do Dakoty :)[/QUOTE] Dopiero wczoraj :oops: byłam u wetów z karmą. I Hill,sa wogóle nei ma próbek; nartomiast RC ostatnio nie dostają, bo podobno, tak mówią weci, karmy lecznicze dobrze sie sprzedają w tej chwili i producent nie widzi konieczności próbek. Także, nic nie pomogłam, a dobrze że Gosia już karmę wysłała.
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Pajutekw dobrej formie (odpukać); nastal czas jego ulubiony, tj. owce pasą się na łące i można powywac do nich. Sabunia moja tez uwielbiała "polować" na te owieczki pasące sie przy drodze; a teraz Paju sam musi. Czasami Sanderka - boksia z nami chodzi na spacerek i jako uczestnik stada dzielnie pomaga Pajusiowi. Pajutek "dostał" znowu na kleszcze, bo zatrzęsienie ich. Czeka na ciotkę Myszu z przyległościami. No i informuję, że jabłka się skończyły Pajutkowi. -
Sandrunia jest w świetnej formie. Ucha lepsze. Faro zrobiła kolejny wymaz i czeka na wyniki czy to paskudztwo zanikło czy nie. babcia ma mnóstwo energii, na spacerki chodzi najchętniej z naszym Grallkiem lub Pajucikiem, a ostanie nawet postanowiła stadnie zapolowac na owce. Jak Paju zaczął powywać i usiłować dopaść, biedna Sandra jako uczestnik stada też postanowiła upolować, wiec obie z Faro obcasami w glębę hamowałyśmy myśliwskie zapęfy: ja malamutka, Faro ... boksi, ledwo co niby żywej. Sandrunia jest przekochana; jak tylko będę wyniki uszek Faro zaczyna intensywne szukanie domku.
-
No dobra, a ogonek to się zgubił ... po drodze.
-
Kiedy od po odchudzeniu 10 kg dalej 2 x taka jak boxer.
-
Robię prywatę; Andzia, Doddy; co to się tu pokrzyżowało??? I najbardziej do czego to podobne?? [img]http://img408.imageshack.us/img408/8615/img0611mf6ge7.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/7954/sonia1se8.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/7805/sonia3rv5.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/821/sonia4xm2.jpg[/img] Sońka jest duża ok. 40 kg po odchudzeniu.
-
Roczny HUSKY od 3 m-cy za kratami w klinice. Adoptowany!!!
mar.gajko replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Maszeńko, proszę, niech weci go wykastrują. Bo będzie "pędzenie" małych. -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Dzwnił lekarz. Sabaonka po zabiegu. Oprócz sterylizacji musiała miec wycięte dwa guzki przy sutkach. Były niewielkie, na szczęście. Mam nadzieję, że sie szczęśliwie wybudzi i bedzie wszytsko OK. W piątek musze zapłacić za zabieg. Jeszcze nie pytałam ile, ale patrząc na wagę (ponad 40 kg) i dodatkowe cięcia; będzie jakieś 300 zł minimum. Poprzednią wizytę+ badanie krwii + stronghold ( łącznie 110 zł) zapłaciłam. -
A co śmieszniejsze, atutem było że ... nie lubi facetów. Wogóle Panie śmieszne, bo wszyscy je straszyli, jak wydrukowały sobie zdjęcia z Allegro, że od organizacji nie dostaną psa bo mają ... za małe mieszkanie. 35 m kw. A córka z metrem obmierzała łóżko czy Alunia się zmieści i po pomiarach wyszło, że spokojnie wejdzie do jej łóżka, na to matka, że ma szrsze i to się jeszcze okaża gdzie będzie sypiać. Myślę, że bedzie OK. Oby ta strylka jeszcze dobrze poszła.
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
mar.gajko replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, pilnie. -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
mar.gajko replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Bardzo niedobrze. Jak bedzie konieczność zabrania Mordy - już , natychmiast, to będzie koszmar; bo niby gdzie?? -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
mar.gajko replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Moje drogie Panie, nie jest wesoło. P. Tomek już CODZIENNIE zamęcza nas Mordą; że nie płacone, że nikt się nie interesuje, że nie ma żadnych ogłoszeń. Wczoraj powiedział, że "powiezie ją do Krakowa i przywiąże do klamki" (Tropa - Kasi). Łacznie z tekstem; "wy nie macie co myśleć, tylko niech ją p. Kasia zabiera". Wogóle jakieś zaległości finasowe wszyscy mają i p. Tomek wściekły chodzi. -
Białka - leciwy foksterierek - znalazł dom :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'][B]Wątek zakładam na prośbę Foksia i Dżekuś,[/B] która poszukuje "wspólników" do pomocy tej biedzie: [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff9900]Boks nr 10 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Opis psa : foksterier [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Płeć: męska[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiek 10 lat[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Waga: 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Diagnoza: Endoparazytoza (robczyca?)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Objawy: Biegunka, twardy brzuch, zarobaczenie[/SIZE][/FONT] Zalecenia: wykonać badanie krwi Nasz opis: Pies apatyczny, choć przejawiał zainteresowanie ludźmi, ma ślady po pogryzieniach, choć nie najświeższych, sierść w zaschniętej krwi [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5769/pict01182zq6.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/391/d7d3b28b7e5fb163.jpg[/IMG] [B]A tu wątek ogólny psów z Białki:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5647281#post5647281[/URL][/QUOTE] Camaro, a mogłabyś sprecyzować "wspólników". Psa trzeba przywieźć i wyleczyć, jeżeli się nim Foksia i Dzekuś chce zająć. Jaka "wspólnota"??