-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[URL]http://img247.imageshack.us/img247/3822/p1050001a22yb7.jpg[/URL] hahahahhahahaa jaki sierotek:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
matka przylazlam ci blogasa z czelusci piekielnych wyciagnac:grins: -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/103/ff65d5d891416829.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/139/98c7352a8a76a05b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Aga..................jakie pięęęęęękne niebo [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]tam u Ciebie:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] witaj Luskowa:loveu: dla takiego widoku warto rano wstac:loveu:
-
dzien dobry:hand:
-
oooooooooooooooooo fotyyyyyyyyyyy:loveu: dzien dobry Maxiowa:loveu:
-
dzien dobry:multi:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zółwik :razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_5_8v.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] milo mi...Agnieszka:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Aga ...niebo Ci się spaliło :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]CUDNE :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zaprawde powiadam ci siostro zdjecie nie oddaje calej urody tego nieba:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Piękne - ale kto by mi kazał wstawać o tej porze żeby zdjęcia robić :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o jakiej porze...toz to kole wele 8 bylo.....chyba:hmmmm: [quote name='malawaszka']dryyyyyn dryyyyyyyyynnnnnnnn :diabloti: ja też kiedyś wstane tak rano i zrobie takie cudne fotki :grins:[/quote] a ty co sledziu:evil_lol::evil_lol:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
dzien dober:grins: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]uuuuuuuu szczęściarz:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to ja jestem szczesciara:p
-
blogas ci sie zepsul robaczku:loveu:cos tu cichoooo i pustooooo:cool1:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
sloneczne i cieple czesc ,zonkilku:multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']łeee takie zwykłe???? i to działa??? :lol:[/quote] widocznie dziala....a najlepiej dziala w polaczeniu z witamina''M'':razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A ty się przypadkiem nie zakochałaś - he?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_210.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja jestem zakochana ciagle od 2 sierpnia 2003 roku:loveu: ale wiesz czasem mi sie wydaje ze z kazdym dniem bardziej....
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Qurde przerażasz mnie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_218v.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie lekaj sie :loveu:albowiem o ile nie zasluzysz nie bedzie ci dane poznac mego wyrobu:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Już wiemy że dobry Aguś!:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie watpie ze wiecie:loveu:ale jest tak pieknie i wiosennie ze moglabym to bez konca powtarzac:loveu: wiosna przyszla wiosna przyszla coz za piekne chwile:loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I do tego sadystka:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. Masz swoje prywatne?:diabloti::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jeszcze nie:loveu:ale zawsze lubialam prace domowe:razz::loveu:
- 78403 replies
-
oznajmiam ze dzien dobry:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]humor dobry ale jaka bojowa[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]hehe[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_15_4.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja nie zepsuje -obiecuje:grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] i dobrze....:loveu: zapomnialam dodac ze ...elektrycznym:loveu:
- 78403 replies
-
czesc moja biedna chora torebeczko :loveu:
-
dzien dober pracowita pszczolko:grins:
-
jakie szlabany? na kolei sie zatrudnilas?:diabloti: no i dzien bardzo dobry:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry:grins: -
dobryyyyyyyyyyyyyyyyy Alu:loveu: piekny dzien dzis:loveu:wstalam radosna jak skowronek.....jak mi ktos zepsuje humor to potraktuje go krzeslem:loveu:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] :hmmmm: ciekawe dlaczemu :diabloti:[/quote] dlatemu ze przez 10 lat nie podjelam pracy w zamknietej opiece zdrowotnej czytaj w szpitalu....:roll: a leki jakie biore to zwykle preparaty wit. obecnie Centrum i w czas sloty jesiennej dodatkowo jakies rutinoscorbiny coby wyrazniej wygladac:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)