-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
jak dobrze wstac ....skoro swiiiit:loveu::loveu::loveu:gdyyyyy caly swiat wokol spiiiiii:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/139/1c5e21bbca0ab8b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/104/a829b50cd2a7b401.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Joł Joł Dilaski [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/new_russian.gif[/IMG] ziomale :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] cze zioooom:razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witam się ...dziś jako Alicja :grins: ....leze na psacerka [/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc Alicjo lec bo sie posikasz:diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc aptekary:grins:......tez mialam problem z oprychem:angryy:tfu tfu teraz juz dluuugo dluuugoooo nie ale jak sadze tez przez to ze zazywam leki podnoszace odpornosc..niestety wirusa opyszczki mamy w sobie juz na wieki wiekow.....i nie martwcie nie jestescie wybrani:evil_lol:ok 80 % ludzi jest nosicielem tego paskudztwa ale wiekszosc nie ma objawow.....a my baby mamy bardziej przerabane niestety...wirus oprycha chyha na oslabienie organizmu a u kobiet lubi tez korzystac z co miesiecznych przyjemnosci zwanych okresem:roll:lubi tez bardzo duuuzo slonca- wiec ostroznie z solarium:evil_lol: srodki pomagajace zwalczac paskude jak juz wyskoczy zawieraja cos zo zowie sie jesli dobrze pamietam acyklowir....ja chwale sobie i uzywam jesli musze Zovirax.... ale sie popisalam:diabloti: to mowilam ja Agbarowa Dilerowa ( pielegniarka dyplomowana niestety juz bez prawa do wykonywania zawodu:diabloti:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to ja mam coś z kota :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czyli co??? spanie ,jescie czy.....bieganie do kuwetki:diabloti: [quote name='shanti']:-oTaki zwierz to skarb;) Zaszyła się w szafie i pogoniła stamtąd psa, jak chciał ją obudzić:evil_lol:[/quote] brawooooo Milka:evil_lol: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti'] A tak przy okazji, ile godzin śpi taki około 2 letni kot? Bo ta artystka, po rujowych ekscesach śpi już drugą dobę z małymi przerwami na jedzenie, sikanie, kupkanie i pręzenie grzbietu:-o [/quote] dont panik...kot potrafi przespac nawet 18 godzin na dobe....moja Mafie to czasem budzilam bo myslalam ze umarla we snie:roll:tez tylko spanie, jescie i kuweta....:evil_lol: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Joł Joł Dilaski:loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jol jol jabluszkowie:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]biedny Ozzul pańcia nie chce go na siq wyprowadzać.................pewnie przez jakieś forum................ tylko ciekawe jakie:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj Diler[I]ówna well AgawBarze:diabloti::diabloti::diabloti:[/I][/COLOR][/B] [/quote] Witaj Luskowa:multi: [quote name='Kate I Luka']Hejka Dijejka :)[/quote] haloooo haloooo witamy:multi: [quote name='Medorowa']Dilerka czujesz wiosne... jak nie, to se poniuchaj, poczujesz:loveu::loveu:[/quote] caly czas ja czuje...i nie tylko ja widze...ja ja w sercu nosze:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wróciłam :mdleje: ...pies mnie znienawidzi za te późne spacery poranne ...dziś to On już chciał iśc a ja nie mogłam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie chcialo ci sie siq:crazyeye::evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Kupimy Ozziemu koreczek:evil_lol: i kaczuszke:evil_lol:;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kaczuszke z japkiem...mniam:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Znów jestem jako Alicjarydzewska ....dostałam 8 numerków :roll::razz::razz:jako hasło ...i boję się wymienic ze zaś nie wleze i tak se bede numerki zbierac:evil_lol:....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] twoj szczesliwy numerek:grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Przyjszłam TU :grins: bo nie wiem jak długo pobędę dziś na dogo jak mnie całkiem wywali :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] posiedz sobie u mnie JA cie nie wyrzuce:grins:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:angryy::angryy:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:angryy:Tera jestem tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:....kobieta o 3 twarzach ...za chwile kurde bede jak światowid :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ALICJO........WIELKI BRAT patrzy:diabloti:
-
[quote name='AlicjaeR'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jakby się kto pytał to ja ALICJA :angryy::angryy::angryy:.........[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witam się z raniolka :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ALICJO....czym sie tak zasluzylas naszemu ADMINOWI (oby zyl wiecznie).... :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]KCM :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]i będziemy sobie pic kaff i klikac każda na swoim laptopku :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] achhhhh bedzie cudnie...po prostu pieknie:loveu: [quote name='evaxon']:hand::hand::hand:[/quote] :hand::hand::hand: [quote name='Paula_']Prędzej BarwAdze :evil_lol: ;) [/left][/quote] ano bywa i tak:evil_lol: [quote name='malawaszka']cześć tatarze z bizona :evil_lol:[/quote] czesc Wasiu:loveu::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Hej :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] hej hej hej:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:angryy::angryy::angryy:nienawidzę zakupów ......a to dopiero przedbiegi.....nienawidzę remontów ....Aga zabierz mnie stąd :placz::placz::placz:...oni mnie zamęczą :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wsiadaj w autobusa i uciekaj od nich ja cie przygarne:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]czemu tylko jednym:razz::mad: Dwa oka na Dogo - prosze:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo dooobra:p [quote name='Medorowa']OT i tu mi nasunęłaś pomysł - idę sobie zrobić kawusie:p:p:p:loveu:[/quote] dobra kawa nie jest zla:loveu:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]O JAK MIłO DO wAS PRZYJśC KOBIETKI, TAKIE JESTEśCIE MILUSIE:crazyeye::loveu:[/B][/COLOR] [/quote] zawsze jestesmy milusie:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]wszedzie dzisiaj nadzwyczaj cicho :cool1:- cholewka tu tyż?:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aga Wo bist Du? :razz:(chyba bez błędu napisałam - mam nadzieje że tak bo wstyd bedzie :oops:)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] bez bledu:grins:...a laze se tu i tam, posprzatalam chalupe a teraz zasiadlam z kawka przed TV i tak jednym okiem zerkam co sie na dogo dzieje:)
-
czym ja cie dzis jeszcze nie nawiedzila:-oniemozliwe:shake: chyba ktos ukradl posta:diabloti: tak wiec niniejszym oznajmiam ze witam cie cieplo i serdecznie:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Cze Dilereczko - piękny mamy dzień, nieprawdaż:loveu::loveu:[/quote] alez oczywiscie Magdaleno:loveu:taki naprawde wiosenny:loveu:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
wpalcilam 30 zl...sorki wiecej nie moge bo obiecalam tez Jasiowi:oops:ewentualnie pod koniec miesiaca cos moge jeszcze kapnac jakby byla potrzeba..... chyba ze ktos ma konto walutowe :oops: -
[quote name='MARCHEWA']Obróżka już dla Jasia przygotowana;),suchą karmę mam dla szczeniorów,kurczaś już się gotuje,a i jakaś kostka do gryzienia się znajdzie:cool3:,czyli chyba jestem przygotowana:lol: agbar-wielkie dzięki za pieniążki na szczepienie dla Jasia,100 zł na pewno wystarczy,możesz przesłać je Clockwork,dla mnie to bez różnicy.[/quote] to w takim razie robie zaraz przelew na konto Magdy z dopiskiem DLA JASIA....
-
[quote name='Alicja'][LEFT]:razz::razz::razz:[RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]...nie zagaduj .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-455.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/LEFT] [/quote] alez...gdziezbym smiala:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale ja se ino tak przelatywałam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] to lataj po aktualnych fotach:diabloti:i nie przelec nikogo:roll:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przywioze go wieczorkiem i dziękuję nasz ty jastrzebski ANIELE!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i wyślimtam sie z Twoim Brunem;) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] czy pieniadze ktore obiecalam Jasiowi przelac Marchewie?? i sory:oops:ale ile...obiecalam na szczepienia i odrobaczenie ale nie wiem ile to bedzie kosztowac....czy 100 wystarczy??:oops:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no ja też już kiedyś pytałam czemu fotek brak :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] :hmmmm:[/quote] to prosze sie nie platac po blogasie :diabloti:i nie pytac bo ja nie wiem kto ukradl mi fotki....