Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops::oops:ja i tak cholerka nie wiem jakie ISO kiedy :roll:....a foty pod względem treści;) EXTRA :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]BUZI :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/136/1c4876f10fffa172.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] wolalabym nieco wiecej wyrazu w tej tresci hihi [quote name='apple'][URL]http://images27.fotosik.pl/136/1c4876f10fffa172.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wymiziaj ten ryjek od cioci Jabłuszkowej[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ryjek mizniety:loveu: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Ćliczny dziób :loveu:[/COLOR][/I][/B] [URL]http://images27.fotosik.pl/136/1c4876f10fffa172.jpg[/URL][/quote] tez mi sie podobie:loveu:
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/c170bb5e7dff9550.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/1c4876f10fffa172.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]:grin: no, fotki z doopy strony :grin: i tak są fajowe[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Ja też muszę o Iso nie zapominać :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] kurde zeby to pierwszy raz...ale nie..notorycznie zapominam:angryy:chyba se kartke nalepie''pamietaj o ISO'':diabloti:
  4. cd. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/137/cf95f2365d6eaaa4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/0d77c41fecf61613.jpg[/IMG][/URL]
  5. a teraz beda fotki szkoleniowe....tzn. pamietajcie zeby zmienic ISO na mniejsze kesli dzien wczesniej robilo sie fotki wieczorem albo w nocy....takie piekne zdjecia mogly byc buuuu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/100/d2a2d93779d6a494.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/d3aacc564ff8a4f7.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Agnieszko co słychać ?:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc:loveu:a dziekuje wszystko w porzadku:pprzestalo padac, slonko wyszlo zza chmur i jest tak pieknie :loveu: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Przybyłam aby powiedzieć[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]:laola:Dzień dobry:laola::diabloti:[/COLOR][/I][/B][/quote] przypedzilam aby cie powitac w mych skromnych progach:loveu:
  7. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ohhhh witam cię Agnieszko :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] achhhhh skad ten entuzjazm:razz::diabloti:
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Ślę pozdrowienia i uściski :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witaj zonkilku:multi: my takze sciskamy i pozdrawiamy:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Bereczek .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-380.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]śnieg spadł i już topnieje :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] berek:multi: u nas rano padalo....oczywiscie ze jak wrocilam ze spaceru to przestalo:roll:jakos nie jestem zdziwiona:evil_lol:
  9. dzien dobry jabluszkowa:loveu:
  10. no i kajs jest?? tu sie o ciebie martwia....i absolutnie nie mysl sobie ze ja tez ....:diabloti:
  11. czesc...jak minela noc?????co masz zamiar teraz zrobic? no chyba ze juz wyrzucilas za okno...to nie ma pytania:)
  12. witaj:) nie zapomnij o czerwonych majtach:diabloti:
  13. witam..i uciekam bo jak czytam o bolu zatok to mi slabo:roll: zdrowka zycze:)
  14. witam cie luskowa noworocznie:multi:
  15. witam......nadrobilam.... ciesze sie ze z Kilusiem juz dobrze...:) pozdrawiam cieplutko:multi:
  16. [quote name='Vectra']siemasz leniwcze :diabloti:[/quote] siemasz malomowna matko ma:loveu:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale to ON jesce nie nosił tego kikirika na cubecku :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wtedy to ja jeszcze nie wiedzialam ze on bedzie mial taki wieeeelki cubecek:evil_lol:
  18. [quote name='Medorowa']Buhahahah coś za coś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) W ogóle przed chwilą woła mnie sąsiadka, ja patrzę, a na półpiętrze leży małe, rude, kudłate, mokre i trzęsie się z zimna:placz::placz::placz:Jezuuuu:placz: Kucnęłam, cmoknęłam i od razu podbiegł:mdleje::mdleje: Wzięłam ręcznik moich kundli i powycierałam nieboraka, dałam żreć i pić, jaki on był głodny:placz::placz::placz: Wziełam bluzę, owinęłam rudzielca i na ręcę, zaczął się wtulać:placz: Zaraz skonam...:placz::placz::placz: Mówię ryzyk fizyk, może Medor go zaakceptuje (piesek młodziutki, około roku), no ale się nie zaakceptowały, małego miałam na rękach, bo bałam sie co zrobi Medor, może gdyby to małe kudłate tak nie warczało, to i Medor by się inaczej zachował, ale miał ochotę go przekąsić. No to siedziałam z małym kudłatym na korytarzu, zadzwonił domofon, puściłam go, jak wchodziłam do domu, to tak się pchał, a ja musiałam mu zamknąć drzwi przed nosem... jesssssuuuu jakie on miał oczy. Jak wróciłam juz go nie było. Teraz zżerają mnie wyrzuty sumienia:placz::placz::placz: Zaraz wezmę wyproszę towarzystwo i pójdę go szukać. No, ale co, nawet jak go znajdę, w domu:: choćbym chciała byc; nie może.... skonam...:placz::shake::shake::shake:[/quote] kurde Magda ty to masz szczescie na takie nieboraki.......:shake:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ojojojoj...a sprawdziłas czy parapecik był :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kiedys byl...jak kotecek byl takim malusim sceniackiem:evil_lol:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i małe lapeczki omskinały się na parapeciku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i w ogole parapecik nie wytrzymywal:evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no i tera to sie nie dziwie czemu koteczek na parapet wskoczyc nie umiał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kudelki go ku ziemi ciagly:evil_lol:
×
×
  • Create New...