-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]zauważyłaś:diabloti:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]nie ma to jak się dwoić i troić:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] zauwazylam:diabloti: noo jak sie ma duzo do roboty to nawet sie przydaje takie rozdwojenie czy roztrojenie:evil_lol:
-
odrobinka dzisiejszego porannego nieba...znowu:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/140/7666acd5e79af8a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/107/3f156d623d3de9e1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Witam się i ja :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Witam się i ja :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] nooo widzeeee widzeeeee witam cie i ja ....juz sie tak nie powtarzaj:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Wiem kochana :buzi: Wsio już ok ..... ;) już po wsiem ... Teraz szukam auta , bo niestety opelek zakończył wczoraj karierę , po dzisiejszych oględzinach wyszło że przy uderzeniu w te słupy wyrwało koło i rozerwało podłogę , no i za mocno przód chciał się spotkać z tyłem :evil_lol:[/quote] ufffff:loveu: a czego szukasz????? -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]cześć rozpieszczona przez TZ-a i zakoffana:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]zazdrośc przeze mnie przemawia - TYż BYM TAK KCIAłA:placz:'[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie plakaj...:loveu:ja go tez rozpieszczam wiec sie musi czasem odwdzeiczyc no nie?:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: Berek poniedziałkowy ....witam się ja :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mi mój kaff TZ zrobił ale ja za to obiada :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lepiej ty zrob:evil_lol: dzien dobry wszem i wobec:multi:
-
dzien dobry odkladajaca tluszczyk:diabloti:
-
ja tez juz po psacerze, zakupy zrobi B. kawe juz mi zrobil ,jak ja go kocham tego mojego TZta:loveu: i w dodatku poszedl sobie do pracy i chata wolna i w ogole piekny poranek i ach ach ach.....:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]ale macie tam u was komplikacje. U nas nic takiego nie ma. kupujesz kompa, podłączasz się do sieci i nikogo nie interesuje czy to nowy kompek czy nie i czy masz dwa czy jeden. A co to kogo obchodzi?Co miesiąc płace rachunek za dostarczanie netu i to wsio.:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] u nas tez tak bylo w Katowicach.....ale co firma to obyczaj:cool1:
-
dzien dobry Efuska:multi: mnie to tego twojego TZta zal.....czy on sobie cos moze kupic czy tylko ciebie ubiera:evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
ale one slodkie te twoje potwory:loveu::loveu::loveu: witaj slonecznie Kasiu:multi: -
czeeeee Luskowa wyjatkowo poniedzialkowa:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
boshe...Ewcia jak zaczelam czytac to zmartwialam..ty wiesz dlaczego.....nawet nie wiesz jak sie ciesze ze jestescie cali i zdrowi..kij z autem i kasa...grunt ze wy cali...... -
bylam ! widzialam ....alez dziewcze zwane Anielica wyroslo:-o:loveu: no i dzien dobry:loveu:
-
czesc pijaku bez klasy:grins:
-
czesc chora:diabloti:zainstalowalas sie juz????
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
dzien dobry ludzie, koty i psy:multi: -
dzien dobry Paulowata:loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nie bądź taka w gorącej wodzie kąpana ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Ogólnie bawiłam się dobrze ale organizacja poległa już na wstępie przy polonezie :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Puścili muzykę od walca i koleżanka nie wiedziała jak ma iść bo rytmu nie mogła złapać...w końcu poszła ale każdy szedł inaczej. Mieliśmy dość długi układ a w połowie muzyka się skończyła....a babka z wf'u zapewniała że muzyka będzie leciała non stop. Tańczyły 4 klasy, każda inny układ i wszystkim w połowie muzyka się kończyła.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Papu beznadziejne i głodna byłam...a jak już wnieśli jakąś dobrą sałatkę to ja nałożyłam sobie na talerz, trochę zjadłam i mi pająk na talerz wszedł. Krzyku narobiłam i prawie się poryczałam...mam fobie.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Dj puszczał muzykę fajną to nauczyciele stwierdzili że nie chcą tego słuchać i zażyczyli sobie samych weselnych utworów...nie żebym miała coś przeciwko...ale co za dużo to nie zdrowo. Na szczęście później zaczął znów przeplatać.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Jak dla mnie "już za rok matura" to standardowa piosenka na studniówce a on puścił ją około 2 pierwszy raz.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Zresztą po 2 wszyscy zaczęli się już zwijać bo nudno było.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Nie przygotował nikt jakiegoś występu dla nauczycieli itd...przez co na początku 2 godziny bezczynnie siedzieliśmy na dupach i się nudziliśmy.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Inaczej sobie wyobrażałam tą studniówkę...co nie zmienia faktu że miło było potańczyć z ludźmi z klasy :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale potańczyć równie dobrze mogliśmy na imprezie jakiejś (taniej by wyszło) ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wiem wiem że narzekam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]CZEŚĆ :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hehehehe ale sie usmialam:evil_lol: moja studniowka byla udana a przy polonezie to mialam lzy wzruszenia w oczach.... byly tance ,hulanki, swawole...tez jak Majoka wyszlam bez butow i ponczoch bo jak tanczylam na boso to sie jakos hihi zepsuly:evil_lol: dzien dobry :multi: -
[quote name='MARCHEWA']Ja mam teraz za dużo zamieszania w życiu,żyję na walizkach,w ciągu jednej minuty czasem muszę zmieniać plany,jak było i w tym przypadku,nie mogę zabierać zwierząt,bo nie jestem w stanie zapewnić im dobrej opieki,z Jasiem to nie było innego wyjścia i na całe szczęście się udało;) A właśnie,Jasio ma chyba chorobę lokomocyjną,bo nowym pańciom zabrudził mocno autko:evil_lol:,Magda wie o czym mówię:cool3:,ale już jest zadowolony i nie odchodzi na krok od córy państwa,która go uwielbia:loveu:,to nowe wiadomości z nowego domku.[/quote] wiadomosci super :multi:oby jak najczesciej:) Marchewa nie wiem na co te kase przeznaczyc...poszukam jakies naszej slaskiej bidy moze?? jak ktos cos wie niech da znac prosze....
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Aga ......foty świetne .....a już ta [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images26.fotosik.pl/140/eef6e53b035983b5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool2:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :oops:dziekuje.....ciesze sie ze sie podobaja:p
-
[quote name='AlKil']łoł, jakie foty!!!:-o:multi:[/quote] jakie??? nooo jakie???:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to zrobie se prowianta na podróż :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dla mnie tez cos poprosze:grins: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Ale pięknie :loveu:,[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]też śniegu nie mają :cool3:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Witaj agabar:multi: wróciłam na stronę światła :cool3::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] sniegu to tam chyba dlugo nie widzieli:roll:byla naprawde wiosenna pogoda:loveu:
-
i dwa ostatnie:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/140/8129fc1bf7fe50b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/9e97318b3537df41.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/515c095e13f3a434.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/140/5f98e36807cf5ed8.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/106/64e357ece17ee85c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/139/244d21fa86a4e136.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/106/8ae69b22ddbb0d82.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/106/86c9fd6b5ee46f74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/c34782674af58bac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/eef6e53b035983b5.jpg[/IMG][/URL]