Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jakby co to ja się podejmę reedukacji :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] w ramach czynu spolecznego:razz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ustawienia 20 postów na strone;)[/B][/COLOR][/FONT] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]9 stron wstecz.... niebo SUPER!!! :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]8 stron wstecz-piesek odpoczywajacy:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]7 stron wstecz- fotek brak:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]6 stron wstecz- jak wyżej:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]5 stron wstecz- nadal brak:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]4 strony wstecz- pies szalejący:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]3 strony wstecz- Dili w Luksemburgu:loveu: i zwiedzanie miasta ... super foty :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]2 strony wstecz- odrobinka porannego nieba :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]poprzednia strona- gadanina:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dotarłam TU :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][/quote] :mdleje:...... [quote name='jonQuilla']:roflt:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]w zasadzie nie ma to jak odrobina samokrytycyzmu :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] w zasadzie.....NIE:grins: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: ciekawe dlaczemu u mnie nie chciało Ci się tak iść stronka po stronce :razz::razz::razz:......................................................................... :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale fot i tak mam więcej :multi::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] chwalipieta:eviltong:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]próbuje nadrobić... cofam sie i cofam.. i albo foty albo cytowanie fot.... więc ide sie cofać dalej coby żadnej nie przeoczyć.... już sie cofłam w ciulki i roche i foty foty foty :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ino sie w rozwoju nie cofnij:roll:
  3. [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witanko! :)[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]super super! szalony luksemburski Dili:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images33.fotosik.pl/106/1ec83f48b0098e05.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]piesiunio z pańciunią:) ładniusio:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images29.fotosik.pl/139/8c159bdf596511d2.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]to fajne jest:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images29.fotosik.pl/140/e54a672d767f48fc.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]i to:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images31.fotosik.pl/106/25ce32e87b604e96.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]no czy Ty serca nie masz kobieto, czy jaaak??:crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]znowu takie piękne niebo wkleiła.. no padłam...:mdleje:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images33.fotosik.pl/107/80f6e3961460b3d5.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]aaaa.. i z fioletem jeszcze.... cudoooo:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images23.fotosik.pl/140/dc6c88248b571bc4.jpg[/URL][/COLOR][/B] [/quote] Witam cie Zuzkowa....sprawdzilam :serce mam:grins:
  4. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]a co ty też nie masz tych ź,ć i innych ogonków?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie łam sie ja mam ale nie chce mi sie ich stosowac:evil_lol::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie mam....nie mam ogonkow,moj pies nie ma ogonka....boshe jaka ja biedna... Magdaleno...fotki rewela:multi:na moj skromy gust i slabe pojecie ISO nie bylo za wysokie:pbrawooooo
  5. brawoooooo piekne slaskie niebo:loveu: a nie mowilam ze wystarczy popatrzec:diabloti: cuudnie ci wyszlo:multi:
  6. Marchewa..chyba mam biede na ktora pojdzie kasa od Jasia....Magda Klockowa ci wyjasni.... ja ze swojej strony jeszcze raz ci dziekuje za opieke nad Jasiem:loveu:
  7. Wladyczyni....i tu widac roznice , na szczescie ludzie ani psy nie sa takie same....ja idac na spacer z psem w miejsce uczeszczane przez psiarzy, zakladam ze sa tam psy....i spodziewam sie wielu rzeczy, malych rozbrykanych szczeniakow,latajacych pileczek i patykow tez-ostatnio nawet takowym oberwalam niechcacy:evil_lol:, duzych psow,brudnych psow,zgubionych psow..itp.itd. tak jak powiedzialam zazdroszcze jesli ktos z was ma psa w 100 procentach przewidywalnego, odwolywalnego,poslusznego...ja takiego nie mam wiec nie bede pierwsza rzucac kamieniem:evil_lol: wydaje mi sie tylko ze co niektorzy bardzo latwo przypinaja innym latke np. chamskiego....a moze wystarczy troche wyrozumialosci? dobrze ze nie mieszkam tam gdzies skad piszecie....chyba nie wychodzilabym z psem na spacer..chyba ze pod oslona nocy:roll:
  8. Aga i Theta ...napisalam na gg..jak bedziesz prosze odezwij sie....
  9. [quote name='INU']Tak... No chyba, że Wy uważacie inaczej...[/quote] no wiesz.....a jakim tonem powiedzial to ten czlowiek?z opisu nie brzmi to strasznie....wyglada jakby gosciowi zal sie psa zrobilo...:evil_lol:
  10. [quote name='INU']Dzisiejsza sytuacja. Byłam na mieście z moją ciocią i naszymi psami (jej ONek i mój kundelek). Stałam z psami pod sklepem, a ciocia coś kupowała. Słyszę jak facet, który stoi niedaleko pogwizduje. Nie zwracam na niego uwagi, a on coraz głośniej. W końcu podchodzi do mnie i psów i pyta mojego Miśka: "Kto ci dał ten kaganiec?". Ja nie zaaregowałam, tylko się odsunęłam. Szkoda:shake:.[/quote] rozumiem ze to byla chamska odzywka??????
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja pakuje la'ptoka ino niech te z Telekomu nic nie psują :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mogę spać z Szarlotką będzie nam smaczniej :grins:.....:hmmmm: milej ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] chyba nie zepsuli...na razie dziala:grins: [quote name='Medorowa']Sie odszoknij:diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote] probuje....ale taka taruma nie mija szybko:diabloti:
  12. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ha! przewidziałam to - już jestem spakowana :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no to czekam:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:....ale miałam obiecany pokój z kompeckiem :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo Ala nie panikuj...pokoi ci u mnie dostatek...:roll:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Szarlotka ze mną będzie spała :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a mnie tam obojetne kto z kim...ja tolerancyjna jestem:diabloti:
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale tu ćiciujecie, ąciujecie, ściujecie i w ogóle ogonkujecie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] one tak specjalnie..zeby mi zal bylo:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]co do koncerciku...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kolesie byli zadowoleni z imprezy... RACZEJ przekształcą lokal w ROCK CLUB a wtedy bede miała tam robótke na 66,6%[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]koncerty możemy robić kiedy tylko chcemy...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w najbliższym czasie [SIZE=3]chcemy zorganizować koncert charytatywny dla psiaków,[/SIZE] jeżeli jastrzębskie schronisko nadal będzie sie zapierać nogami i ręcami od współpracy, uzbierane pieniążki i inne gadżety będą przeznaczone na schron w Rybniku lub dogomaniacką bide.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]koncerty jeżeli wypali będą cykliczne- co 2-3 miesiące:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na koncercie był koleś którego koleś pracuje w rybnickim schronisku i drugi koleś który jest terapeutą trudnej młodzieży-ten zadeklarował pomoc w walce o jastrzębskie psiaki, a i tamten ze schronu podobno kazał mi przekazać że wejdzie ze mną we współprace, żeby nasz schron był schronem a nie dobijalnią :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no byloby zajedwabiscie...trzymam lapencje:p
  15. [quote name='Medorowa']Cudne:mdleje::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/107/102409d4e0f52a71.jpg[/URL] Czy Ty wiesz robaczyco robaczywa, że ja sobie z Twoich zdjęć tapety ustawiam:siara::siara:[/quote] :crazyeye::oops:ales mnie szokla...... [quote name='malawaszka']ale ja czasem idę spać skoro swit i nie było tak pięknie nigdy tutaj :placz::shake:[/quote] aaaa bo ty wtedy pewnie patrzysz w dol..a to trza do gory:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No pikne ci to niebo u was - chmmm chyba się tam przeprowadze :roll: Masz jaki wolny pokój :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images33.fotosik.pl/107/3f156d623d3de9e1.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] mam!! przybywaj:multi:
  16. [quote name='Cavisia']Zaciekawia mnie to coraz bardziej. Moje psy jak mogą to dokazują nieprzeciętnie, gonią się, wyciągają sobie zabawki nawzajem i tak robiły od szczeniaka, a mimo to jak zawołam, to nawet psa goniącego sarnę zatrzymam, więc nie wiem w czym niektórzy mają problem. Niemniej ja od szczeniaka każdego psa uczę, że to on ma się pilnować, a nie ja jego. Jak się takiemu 4-5 miesięcznemu maluchowi schowasz nagle, to zaręczam, że bedzie szukał jak najęty, a na dodatek nauczy sam się pilnować. I tak jak agbar pisze, ja też trafiam na 99% miłych, sympatycznych psiarzy, którzy raczej nie mają problemów z psami. Ale może to dlatego, że ja też z psem problemu nie mam. [B][COLOR=red]Natomiast "obawiałabym się" spotkania z niektórymi z tego topiku. [/COLOR][/B]Być może pokutuje was jeszcze nauka posłuszeństwa, wymuszanie go za wszelką cenę, a nie takie prowadzenie, aby on sam był posłuszny.[/quote] tez mi to przez mysl przeszlo...:roll: [quote name='Berek']:lol:Hm. Jest jeszcze opcja że masz psy o średnich lub małych popędach. :lol: Znam kilkumiesieczne szczeniaki ktore mowią - nie ma pana? o kurczę, jakież to przykre - no to wobec tego znajdę sobie cosik do roboty... :evil_lol: [B][COLOR=red]BTW zapewne nie ma wielkiej róznicy pomiędzy "milymi psiarzami" a na przyklad udręczonymi przechodniami ktorym dobre wychowanie blokuje opcję "stek wymysłów" na temat, na przyklad, ubrudzonej odzieży.[/COLOR][/B] [B][/B] Trudno chodzić i wychowywać caly świat - ale też nalezy w sobie wykształcić odrobinę asertywności... :lol: :lol: :eviltong:[/quote] o udreczonych przechodniach nie wspominam nawet bo jakos sobie nie wyobrazam zeby moj pies prowadzony na smyczy-choc nie mam takiego obowiazku-wskakiwal na przypadkowych ludzi:roll:, ja wspominalam o obskakiwaniu przez mojego psa i inne zaprzyjaznione kiedy sie z nimi gonie, bawie itp.Wlasciciele psow z ktorymi bawi sie Dealer tez nie wrzeszcza na mnie czy na psa jesli w ferworze zabawy zarobia lapa przez nogawke bo ktorys pies nie trafil tam gdzie chcial, pomijam fakt ze jesli stoimy w wiekszej grupie i jest kilka psow to pomimo tego iz do dyspozycji maja milion hektarow to najlepiej sie biega miedzy nogami i po nogach ludzi....jakos nikt z tego powodu nie robi awantury...malo kto idzie chyba na spacer z psem po lakch i polach w sandalkach i kostiumie od Chanel....
  17. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]mnie tam się bardzo podobają :) a Ty nie bądź taka skromna :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo ja oprocze tego zem piekna , madra dobra i wspaniala to jeszcze skromna jestem:roll: [quote name='Vectra']ładne te fotki :diabloti:[/quote] co ty powiesz:diabloti: [quote name='malawaszka']uhm - nie raz się bywało na plaży od przedwieczora do południa :evil_lol: ale kurna i mnie nie było wtedy focenie w głowie :evil_lol: Aga to niebo :mdleje: no głowę daję, że u mnie takiego nie ma - kiedyś wstanę i sprawdzę :evil_lol:[/quote] ano bywalo sie......:razz: no to wstan i sprawdz...ja tez teraz co dzien sprawdzam:evil_lol:
  18. [quote name='malawaszka']- jak Kuba bogu... :evil_lol:[/quote] .....tak bog kubanczykom:diabloti:
  19. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]widziałam dużo pięknych zdjęć :loveu::loveu::loveu: masz dobre oko :) kurka aż zazdraszczam też chcę takie ładne zdjęcia produkować ;) :loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] eeee tam:oops:ucze sie dopiero i jeszcze dlugo sie bede uczyc....:) ale ciesze sie ze ci sie podobaja:loveu:
  20. a ja tak czytam i czytam i oczom przestaje wierzyc.....wynika mi z tego ze psiarze to najgorsza grupa spoleczna jaka mozna spotkac na swej drodze:-onawet pijaczki siedzace pod sklepem nie sa chyba tak okropni jak ludzie posiadajacy psy..... moj pies to zakapior,nie z kazdym chce sie bawic i nie raz odstawil teatr ze hej! ale nigdy dotad nie spotkalam sie z jakas niegrzeczna uwaga, wrecz przeciwnie-padaly propozycje zeby jednak sprobowac bez smyczy moze bedzie lepiej- raz sie udawalo innym razem nic z tego i z takimi ludzmi mijamy sie z daleka o ile sie da,pozdrawiajac sie machnieciem lapki.... na spacer ide ubrana w takie ubrania ze nawet jak moj czy inny pies mnie obskacze to nie bede plakac nad tym ubraniem. Moze dlatego ze moj pies sprawia pewne problemy staram sie byc wyrozumiala takze w sosunku do innych....staram sie zrozumiec ze tez im pewnie nie jest lekko.Jesli widze psy nie znane mojemu i zakladam ze moze byc nieciekawie , szukam innego miejsca, jesli chce pocwiczyc z psem tez szukam miejsca zeby nie przeszkadzac innym i inni nam...wystarczy troche wysilku i kultury osobistej zeby bylo latwiej.... a tu niestety czytajac odnosze wrazenie ze co niektorzy wychodzac na spacer zakladaja , ze dokola sa same wsciekle psy i jeszcze bardziej wsciekli wlasciciele....zazdroszcze tym , ktorzy nie maja zadnego problemu ze swoim pupilem,ze maja w 100 procentach odwolywalne i przewidywalne psy...nie zazdroszcze tylko spojrzenia na swiat i innych ludzi....
  21. [quote name='ATLANTYDA']Bry :multi:[IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire28.gif[/IMG]:multi:[IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire28.gif[/IMG] Przyszłam z [IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif09.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif09.gif[/IMG] :kaffee_2::kaffee_2:[IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif09.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif09.gif[/IMG] wzięłam więcej może jeszcze ktoś wstąpi[/quote] to ja sie podlacze:grins:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:wow .....ale niebiaszcze niebo [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooooooo cud mniod:loveu: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Agabar, a przecież mówiłaś że idziesz w stonę światła:cool3:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]a ja tu piekiełko widzę :diabloti:[/COLOR][/I][/B][/quote] w strone ciepelka sie udaje powoli:diabloti:
  23. i ostatnie:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/107/686c6cd0f2e0c70a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/107/2095a98cff59ba84.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/140/dc6c88248b571bc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/141/9bf83883ead8e306.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/107/102409d4e0f52a71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/107/80f6e3961460b3d5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...