-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']ja umiem:multi:............ja:multi::diabloti: musze sie przyznac ze jestem mistrzem:grins:8)[/quote] bedziemy ci mowic MISZCZU:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']i chwała ci za to :diabloti:[/quote] tez tak mysle:diabloti::grins:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to nie fajnie :shake: ale wszystko jest jeszcze do nadrobienia :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] staram sie jak moge:)
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]nie to faktycznie nie masz nic z narcyza:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nic a nic:loveu:ja sie juz taka urodzilam....piekna, madra, dobra, wspanialomyslna, cudo po prostu cudo:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ja tu mieszkam całe życie i nigdy nie widziałam :oops:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ja bywalam i widywalam ale wtedy akurat fotografowanie nie bylo moja najwieksza pasja:cool1:teraz zaluje.....
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Nie znacie się moje miłe :diabloti: gotowanie to sztuka !!!!![/quote] taaaa sztuka robienia bajzlu:diabloti: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]aaaaaaa chyba że tak..... to ja nie mam pytan:lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dwa narcyzy na jednym forum......:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jakie tam narcyzy:razz:ja jestem po prostu wspaniala:loveu:najwspanialsza na swiecie:loveu:gdzie tam swiecie, w galaktyce calej:loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...jeśli już widać to gdzieś zbunkrowane :roll: kiedyś będę musiała się dźwignąć na plaże takim wczesnym rankiem...tam jest większe pole do obserwacji :)[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] boshe....marze o tym zeby w koncu pojechac nad morze...te zachody i te wschody...achhhh:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Specjalnie powiedziała "prawie" bo prawie robi............ :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] specjalnie bo ona wie ze do piet mi nie dorasta:loveu:
-
czesc zwloku:grins:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]no wiesz...ja wstaje rano ale kurde takiego nieba to tutaj nie widziałam :roll: mieszkam w pokręconym miejscu...gdzie niebo albo czarne, szare albo niebieskie :roll::roll: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] moze w zlym kierunku patrzysz:razz:poruszaj glowa moze gdzie jednak ujrzysz takie cuda:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']Spróbuj, do smażącej się wątróbki wrzucam takie jabłuszka na ćwiartki pokrojone i pycha. I tak się smażą z wątróbką A swoją drogą zawsze mnie rozkładały w telewizji te programy gastronomiczne. Jak to jedno żółtko leży w miseczce, pociachana pietruszka w drugiej, wszystko w sterylnej kuchni, trzy szczypty pieprzu odmierzone, sprzętu użytego do usmażenia dwóch jaj tyle, że zmywałabym to przez dwie godziny:lol:, jakbym wiernie chciała spełniać telewizyjne polecenia:cool3: i umarłąbym z głodu, zanim bym to żarcie wg tych ich szykan skończyła robić[/quote] sprobuje:pdzieki... taaaa..pieknie to wyglada ale nie wiem czy ja mam w ogole tyle misek, miseczek, miseczenkow:roll:na te wszystkie duperelki.......o sprzataniu potem tez nie wspomne:evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Powiedz mi skąd wytrzasnęłaś takie niebo :crazyeye::crazyeye: [URL]http://images26.fotosik.pl/139/98c7352a8a76a05b.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: no aż mnie zazdrość chwyta że to nie ja te zdjęcia zrobiłam ;) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images30.fotosik.pl/139/1c5e21bbca0ab8b9.jpg[/URL] rewelacja jak namalowane :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images28.fotosik.pl/139/e129b05cb7e6456d.jpg[/URL] dywanik, zabawka i nic więcej do spokojnego snu nie jest potrzebne :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] czesc Zonkilku:loveu: kto rano wstaje .....ten ma mozliwosc zrobienia takich fot:evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]eee ty już wiesz a innych się nie bojam [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote] ba! ja wiem wszystko:loveu: [quote name='Medorowa']Nie przypisuj sobie moich cech:roll::roll:[/quote] nie masz nawet polowy tego co ja mam:loveu: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]yy.... nooo... :roll: [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]kościami chyba jakoś, no nie? :hmmmm:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]czy nie? :diabloti: :evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] nie wiem kurde.....:niewiem: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]siedzem na foteliku :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to lepiej nie wstawaj:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Nie udawaj takiej troskliwej:diabloti::diabloti:[/quote] nie musze udawac..ja jesem troskliwa, dobra piekna mila i madra:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]d[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green]obrze ci się wydawało, to tylko taki tik nerwowy:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taki troche niebezpieczny ten tik....:diabloti:ktos cie moze zle zrozumiec:razz:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jakaś taka dzisiaj no..... jakby to ując co by się dzisiaj na krześle nie rozsiąść:roll: ........ niestebilność nastrojów :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jakby ci to...hmmmm...poduszeczke pod doopalona sces:razz: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]od razu wiedziałam:razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]w kościach to czułam :evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] a jak to pachnie???:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wahadełko Ciebie się wahnęło :razz::razz::razz:albo Cię :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooooooo nastepna sie na krzeselko pcha:diabloti: [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]hmmmmm ja się nie smiałam[/COLOR][/FONT][/B] :roll:[/quote] tez mi sie wlasnie wydawalao ze nie:razz: [quote name='Medorowa']Dobra, bierem zwłoki i se ide:obrazic::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] wor chcesz na zwloka??:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak tez zamierzam , kończę z głupotami znaczy psami .... Poza tym co tu można z nimi robić ? :niewiem: są grzeczne , ułożone , bezproblemowe , kochają się .. szczególnie terierki z dobermankiem , dobermanek to ideał , pies super przyjacielski , odda ostatni kawałek kości , wpuści na posłanie ... :evilbat: poklika zębami nad łbem , pogłaszcze kłami po karku ... NUDA !!!! a z taką świnką to można dużo rzeczy zrobić .. np spaghetti czy pierożki , sznycelki , szaszłyczki , kotleciki .... goloneczki aaaaaaa mniaaaammmmmmm[/quote] droga mamuniu..podjelas jedyna sluszna dezycje:loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']Oj, lubi się, lubi, moja wątróbka (nie osobista:cool3:, tylko sklepowa), lubi się z jabłuszkami. Pycha:loveu:[/quote] hmmmmm..z jabluszkami? nie probowalam jeszcze...aczkolwiek moja osobista watroba sie lubi...:cool1: -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]wstydam... :oops:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo zaś poobijane i nie wygląda atrakcyjnie :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]no przeca, że nie Ty! :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]to one! to wszystko one! :evil_lol: wstydu nie mają!! :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ooo... łaputki słodziachne cmok cmok :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images33.fotosik.pl/104/f882986136690421.jpg[/URL][/COLOR][/B] [/quote] tak!:multi:tak!:multi:to ONE:diabloti: przeca ze nie ja....:cool1:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No wiesz - jak by ci to powiedziec - trochę :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] po czym wnosisz:razz:
-
nooooo ktos wam w koncu powiedzial ze sie zatrzymalyscie w rozwoju....buhahahahha KWM:loveu: