Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=5][B]CZE PIEROŻKU :grins: :loveu:......................................:mad: [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote] czesc Alicjo z wykalaczka:grins:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ni ma fotek :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a po jaka cholere tys tam patrzala??:diabloti:nudzi ci sie? do liczenia wracaj:eviltong:
  3. kurdeeee Ozzy co ty ..zatwardzenie masz??? ALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wracej i godej nom tu zaros co i jak???
  4. bolesci mam dzis i sily brak na szukanie gdzie ten numer konta..podajcie dobre czlowieki mnie go tu albo na gie...:roll:
  5. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Aga Tatarzynko !:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witam cie jabluszkowa:multi:
  6. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Hej [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]AgawBarze...............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]niezła teoria z tymi drinami................[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]własnie tak mi się zdawało, że po ostrym piciu jakas mądrzejsza jestem[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zawsze se powtarzam wtedy: NIGDY WIĘCEJ:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] hej Luskowa:multi: nie powtarzaj sobie juz tego.....zwalczaj najslabsze komorki:multi:bydziesz mondra:evil_lol:
  7. dzien dobry maszyno liczaca:grins:
  8. dzien dobry wszystkim:grins:
  9. kochane moje zaciskajcie rece, lapy, pazury i co tam macie....Ala poszla z Ozzym na spacer i po drodze do wspomnianej sasiadki........
  10. Jasiuuuuuu..wylaz na gore slodka mordko:loveu:
  11. Jasiuuuu malusienkiiiiiiii......skakaj na pierwsza:loveu:
  12. [quote name='Vectra']Kochane moje NIC się nie dzieje :) wszystko ślicznie jak zawsze ;) Tylko takie jakieś zmęczenie materiału mam ....[/quote] zmien material matka:diabloti:
  13. Jasiek...siedz na pierwszej niech cie widza:loveu:pokaz pyszczydelko:loveu:
  14. [LEFT]Teoria stada bizonów Stado bizonów może poruszać się tak szybko jak najwolniejszy bizon. Kiedy myśliwi polują na bizony, to zabijają najpierw te z tyłu, czyli najsłabsze i najwolniejsze. Taka naturalna selekcja jest dobra dla stada jako calości, ponieważ ogólna predkość i zdrowie calej grupy poprawia się poprzez regularną eliminację najsłabszych osobników. W podobny sposób ludzki mózg może pracować tak szybko, jak jego najwolniejsze komórki. Nadmierne spożycie alkoholu, jak powszechnie wiadomo, zabija komórki mózgu. Naturalnie, najpierw atakuje najwolniejsze i najsłabsze komórki. W ten sposób regularne spożywanie alkoholu eliminuje najsłabsze komórki, sprawiając, że mózg pracuje szybciej i bardziej skutecznie. I dlatego właśnie zawsze czujesz się mądrzejszy po kilku drinkach.:evil_lol::evil_lol: [/LEFT]
  15. rozsylam wici....ale prawie kazdy juz zapsiony.....:shake:
  16. podnosze.....kurna zla jestem ze tu siedze gdzie siedze....:-(:-(nic wiecej nie moge wiec jesli znajdzie sie DT a jeszcze lepiej staly domek pokryje koszty pierwszych szczepien i odrobaczenia i dorzuce jakis grosik na wyprawke.... moze jakies imie dla stworka?
  17. ozesz kuuuuuurwa....:angryy:
  18. Witam nie witanych :) a o tatara nie prosic...zezarty:grins:pyyyyszny byl:diabloti:
  19. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]podziel się:modla: - ja uwielbiam TATARA :sabber: :cry:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :eviltong: [quote name='tygra']ale apetycznie u Cię Aga żóbróweczka, tatarek mniam[/quote] ha! zagrycha musi byc:evil_lol:
  20. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]to dobrze:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bardzo dobrze..... ide robic tatara:loveu::loveu:i sie nie podziele:loveu::loveu:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czy to że przemokły mi buty to oznaka wiosny :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie! to oznaka ze pora kupic nowe buty:grins:
  22. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]no i dobrze bo by ci się nastrój popsuł:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nawet to ze powiedzialabys mi ze na trawnikach zalega milion psich kup kupsk i kupeczek w roznych odcieniach i roznych konzystencji nie zepsuje mi humoru:diabloti:
  23. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Achhhh u mnie tyż wiosennie:loveu:. Słonko świeci a na trawnikach..... nie pytaj:shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no dobra...nie pytam:loveu:
×
×
  • Create New...