Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]czyżbym wyczuła jakieś zawahanie? :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] co ja...wahadlo???:diabloti:
  2. [quote name='Vectra']Ja teraz głównie skupiam się na świnkach ,a szczególnie na ich wnętrzach .. zaraz będę klikać w schabowe i sprawdzę czy wątróbka lubi się z cebulką :diabloti:[/quote] ooooo i przy tym pozostan:diabloti:
  3. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bystra jestem - prawda :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] yyyyyyyy:cool1:...ladna pogoda dzisiaj :loveu:
  4. [quote name='Bila']:roflt::roflt::roflt::roflt: Tak zwłaszcza że nie wiesz, co to jest pies z problemami :evil_lol::evil_lol:, a metody wychowawcze, jakie masz, to wiesz:diabloti::diabloti::evil_lol::cool3::cool3:[/quote] buahahahhahaa ja to jeszcze ale Ewa?? ona to juz w ogole pojecia nie ma o niczym....no moze o rybkach bo co to ona ma za psy...phiii takie lagodne rasy ,kanapowce po prostu:diabloti:
  5. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No w tych okolicznościach to....... nie smiem :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] gratuluje wyczucia sytuacji:diabloti:
  6. [quote name='Vectra']ależ ja wchodzę na dogo ino pisac mi się nie kce ... a cóż ja tu mam pisać jak ja się nie znam na psach :evilbat: [/quote] w koncu dalas se powiedziec :roll:te twoje porady i wtracanie sie do watkow gdzie wypowiadaja sie prawdziwi znawcy tematu bylo co najmniej zenujace...:cool1:
  7. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]myślisz że on taki lingwista?:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] smiesz watpic.....:razz:
  8. [quote name='Alicja'][COLOR=red][B]no jak nie ...przeca widziałas jaka ze mnie moc kobita :razz::razz:[/B][/COLOR][/quote] taaaa niech moc bedzie z tobom:loveu:
  9. [quote name='Vectra']Cześć dziewczynki :) wpadłam do was zaklikać :diabloti:[/quote] mamunia:multi:uffffffffff juz myslalam ze sie uwarunkowalas na niewchodzenie na dogo:roll:
  10. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]nie strasz psa bo sie bedzie jąkał:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] on sie juz jaka...:cool1:zacial sie i robi ''hau hau hau'' a jestem pewna ze chce powiedziec''hau ..du ju du'':diabloti:
  11. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ić Ić sprawdzaj. Połaskotaj go po opuchach :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nigdzie nie szlam...zrobilam 'bu' i lypnal okiem...znaczy zyje...chyba:hmmmm:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no czo ....ciebie tysz bym obroniła jakby cza było ..takam jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie wiem czy masz taka duza klate zeby mnie oslonic:diabloti: [quote name='Medorowa']UmaRłam:mdleje::mdleje: [URL]http://images31.fotosik.pl/104/a829b50cd2a7b401.jpg[/URL][/quote] kuuuurdeeeee noooo nie umieraj mnie tu.....idz se do swojego blogasa umieraj:cool1:
  13. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]to jussssz lepiej - czuję się kochana :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Żmęciona źaba[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images29.fotosik.pl/138/72fecb8bc2730cdd.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] kurde musze zobaczyc zy on zyje:hmmmm: juz ponad godzine w tej samej pozycji lezy.....:cool1:
  14. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]czuję się zaszczuta :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] alez moja droga.....ja cie bede z miloscia obserwowac..:loveu:
  15. piesek odpoczywajacy:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/104/f882986136690421.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/139/e129b05cb7e6456d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/138/72fecb8bc2730cdd.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]O łaskawa :Rose:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ty mnie tu kwiatkami oczu nie mydl...bede cie oberwowac:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]oc ...obronię cię własną pierwsią :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo patrzcie jaki obronca ucisnionych:diabloti:
  17. [quote name='apple'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_7.gif[/IMG] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]proszę o ostatnią szanse - jussss nie bede :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] istota dobra jestem wiec ulaskawiam cie:diabloti:
  18. [quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]Eeee? Myslisz? Że Aga z tych?:razz:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] nie ...z tamtych:grins: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie wyglada dziewczyna ale kto to wie :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ops. chyba zbliżam się do tego krzesełka :smhair2:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oj tak:diabloti:szukam juz wygodnego dla ciebie siedzonka :diabloti: asasasasasa:grins:
  19. [quote name='tygra']cześć niebo piękniusie, ja wstałam o 8.30 i już widniutko było[/quote] czesc:multi:noo u mnie tez:roll: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]chwila mnie nie było... a tu zaś tyle naschreibowane?!?!? :crazyeye: [/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]nie znata umiaru kobity :shake: :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]Agaaa.... boskieee!! kocham takie foty...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]no ryło mi opadło na biurko normalnie :shock::eek2:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images30.fotosik.pl/139/1c5e21bbca0ab8b9.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witanko dilery!! :multi:[/COLOR][/B] [/quote] ja nie wiem kto tu tyle pisze:niewiem: a to zdjecie faktycznie piekne...:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green] do kościoła masz rzut beretem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ten to jest jeszcze daleko ....mam jeden blizej i slucham sobie w niedziele rano dzwonow:loveu:
  20. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]pogadamy...................za naście lat..............ja będziecie na etapie wychowywania nastolatków.......................:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]pisałam, że 1000 razy odpuszczałam............................co, to mało?:crazyeye:[/COLOR][/B] [/quote] buhahahhahaha prezczytalam ze 1000 razy dopuszczalas...i nie wiem czy to malo??:evil_lol:
  21. aaaaa skleroza ...mialam jeszcze napisac ze Dilski jak sie bralo kotka do przytulania to jakby mogl to by na glowe wlazl, piszczy, skamle cuda na kiju wyczynial zeby go zuwazyc...wiec po prostu na poczatku kotek siedzial na kolanach a ja w tym czasie druga lapka(jednoczesnie trzymajac lapy kota zeby nie rozorala psu ryjoka) glaskalam psa i dokarmialam go....dalo rade...:pmoge teraz bawic sie z kotem a Dili lypie okami z poslania ale juz sie pogodzil z tym ze potem i tak do niego przyjde i naszeptam mu do uszka ze jest grzecznym madrym psem...a co tam troche go poklamac moge jelopka jednego:diabloti:
  22. [quote name='shanti']Z nim to już nie ma problemu, chciałby się bawić (dupka w górze, ogonek chodzi jak na sprężynie), tylko że kicia nie życzy sobie poufałości i go bije po pyszczku. Dwa razy go pogoniła po mieszkaniu aż się kurzyło:shake: Wet też mi mówi, że jej charakter ujawni się dopiero teraz, bo w rui to kocica ociera się o wszystko. Zobaczymy, czas pokaże. Teraz zależy wszystko od tych dwojga. Z drugiej strony, pies zachowuje się jak rozpieszczony jedynak, nie można pogłaskać kota, bo już się pcha pod ręce, zabawkę musi mieć akurat tą, którą bawi się Milka, wołam kici, kici i pojawia się...pies:razz: Jeśli nadejdzie taki moment, że oboje położą się do drzemki obok siebie przy pani i nie będą o siebie zazdrośni, to obiecuję, że kicia zostanie:p[/quote] shanti ja co prawda mam kota ale jakbym go nie miala bo Mafia zostala w Polsce...ale kiedy przyjezdzamy do Polski to Mafia i Dealer moze nie spia razem wtuleni w siebie ale na jednym lozku juz tak....na poczatku kocica diablica probowala mu wydlubac oczy i rozczlonkowac nos ale po kilku wizytach po prostu go ignoruje -choc Dealer caly czas ja zaczepia zeby sie pobawila...wiec mysle ze skoro u nas pomimo tego ze widza sie raz na jakis czas zwierzaki powiedzmy zaakceptowaly sie to u ciebie mam nadzieje tez bedzie dobrze:) Dajmy zwierzom troche czasu...bede trzymac lapki:loveu:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to niebo takie .:loveu:......piekielne ......kurde cudeńko ......to o którnej ty wstałaś :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kurde o 8:grins:
×
×
  • Create New...