Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='malawaszka']tia - jak jest ciemno to połowe zdjęć robię na niskim ISO a jak już przestawię to tak zostaje na kilka kolejnych "sesji" :lol: bez względu na to czy jest jasno czy ciemno :angryy:[/quote] czy swieci piekne slonce czy lezy snieg....:angryy: i jeszcze na dodatek wartosc ISO wyswietla sie w wizjerze...nic to..slepata jestem i niedowidze:cool3::cool1:
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu a co to taki dobry nastrój. jakbyś była facetem to bym pomyślała że..... a nie powiem :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] albowiem dobrze jest miec dobry nastroj .....:loveu:gdy za oknem slonce i szpaki walcza o kawalki chleba...musze im dosypac bo chyba juz zjadly...:loveu: milosc ...milosc wokol nas:loveu:
  3. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green]rzyszła oblookać czy się jeszcze na mnie fochasz:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] absolutnie ze nie...moje serce przepelnia milosc...milosc jest wszedzie:loveu:
  4. [quote name='Medorowa']Nie było:diabloti: Było tylko "Qrwa, Medor, nie wolno, fe, zostaw, bo Ci kiedyś pier....":siara::siara::siara::oops:[/quote] o jejku:oops:Magdalena:oops:.....jak ty sie brzydko wyrazasz......:shake: zupelnie jak ja:loveu::diabloti:
  5. [quote name='Medorowa']Cze barowa:loveu::loveu:[/quote] czesc Medorkowa.....wysililabys sie bardziej:diabloti:ja sie wysilam u ciebie zeby ci bylo milo bo jo cie kochom:diabloti:
  6. byly walki psuf??? byly??? powiedz noooo powiedz:diabloti:
  7. [quote name='malawaszka']:angryy:to samo notorycznie robie :shake: [URL]http://images31.fotosik.pl/99/6ddc59effa62124a.jpg[/URL] połamałaś Dilusia :placz:[/quote] musze ci powiedziec ze mnie pocieszylas....bo njuz myslalam ze tylko ja taka roztrzepana:roll: ja go nie lamalam..on tanczyl:evil_lol:
  8. [quote name='Kate I Luka']Witam witam i o zdrowie pytam :multi: Ale trafiłam, nawet foteczki są :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/136/8f5b7e11df1a2680.jpg[/URL][/quote] witam dawno nie widziana:multi::multi: no trafilas jak nie wiem co:evil_lol:
  9. [URL]http://images31.fotosik.pl/101/dcf20a8a2073d2d3.jpg[/URL] buhahahahhahaa le sie poplataly mu kopytki:evil_lol::evil_lol:
  10. Kasia:multi:witaj o powrocona i urlopujaca sie:multi:
  11. [quote name='Vectra']tesz cie toffam :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] nie watpie:grins: [quote name='Paula_']Cześć Bartkowa :loveu: Cieszkam, że Dili zdrowy :multi: Fajne te foty z bratem :lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/136/d0d13977d651a46e.jpg[/URL] gremlinek :loveu:[/quote] czesc Paulowta...zbieram sie zeby do cie na gie kliknac...ale jak ja jestem to ciebie nie ma...:cool1: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]słodkości :loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple][URL]http://images27.fotosik.pl/136/d0d13977d651a46e.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witanko dilusie! :multi:[/COLOR][/B] [/quote] witanko Zuzole:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand:Doberek :grins: ...poproszę takie żubranko na Ozzulka bo chlapa i sie mnie chłoptaś ufajda na dworku :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyy..nie wiem czy jest taki rozmiarek:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Aggo zubrówkowa :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc jabluszkowa....pasujemy do sia...zuberek z japkiem ..mniam mniam:loveu: [quote name='tygra']Witaj Aga ale się drażnisz [URL]http://images25.fotosik.pl/136/931ec879fc0e4111.jpg[/URL] a ja antybiotyki łykam :([/quote] pseprasam...:oops:no ale jak sie wykurujesz to mozesz se lyknac:evil_lol: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images34.fotosik.pl/99/5ba3f0e65e33e628.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]coś ten kotecek niezbyt zadowolony[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj AgawBarze[/COLOR][/B][/quote]kotecek jest wiecznie niezadowolony...:roll: witak Beo z Pokoju:multi: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:masz jeszcze to ciastko :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mam....i nie kupie wiecej...nie upieke...nie zjem....nie kus mnieeeee:diabloti:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]powiedz w tajemnicy :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ona.....ona..normalnie...ona............yyyyy..nie moge:oops:
  13. a ja wiem co ty robisz:diabloti:
  14. [quote name='apple']Normalnie nie chciałam ;) Wybacz :modla::modla::modla:[/quote] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][COLOR=black]nawet zapomniałam z wrażenia się pokolorowac[/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote] no jak tak to ci wybaczam:grins: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]dawa to ciacho - precz z kaloriami :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] juz zjadlam:grins:......i od teraz precz z ciachami:roll: piekny ten twoj Krosiu...wieeelkiiiii takiiiiii:loveu::loveu:
  15. normalnie mnie zignorowalas :obrazic:
  16. wiiiiiitam:multi:o rany ale fotek...:roll:zachorzalas cy cus:razz::diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Effa a w którne góry :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no i DOBEREK :grins::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] gorzyste gory:roll:
  18. dzien dobry...widzialam jakies wyuzdane foty:roll:
  19. dzien dobry ....wlazlam do ciebie na kaw i mi sie przypomnialo ze mam ciacho budyniowe z brzoskwiniami jeszcze:multi:leeeceeeee i wroce wraz z nim:p
  20. [quote name='evaxon'] ja jade do zakopca:multi: albo ze znajomymi albo z samym tztkiem:multi:juz sie doczekac nie moge:loveu:wiosna...pachnace kwiatuszki zrywane przez tzta...cwierkajace ptaszki:loveu: motylki mieniace sie...zielona trawka mieciutka niczym poduszeczki uginajace sie pod mymi stopami:loveu:ma złota grzywa rozwiana na letnim wietrze...promyki słonca okalajace me nagie ciało:loveu:achhh occhhhh[/quote] jesoooooo cos ty brala:-o
  21. czesc:grins: jak sie dalej nudzisz to sie rozbierz i ubran popilnuj:diabloti:
×
×
  • Create New...