[quote name='Mazowszanka']Ja mogę pomóc ale dopiero jutro rano.:)
Jeżeli pomoc będzie nadal potrzebna to proszę o dokładne instrukcje co trzeba zrobić,aby nie dublować działań.
mój tel: 697 97 25 08
Niestety nie mam chwilowo samochodu. wiec odwozenie odpada.[/QUOTE]
Mój wpis został chyba przeoczony,więc powtórzę, że jutro rano po 8 mogę ruszyć w miasto.
Czy mam jechać na te działki czy macie dla mnie inne zadanie?
Na dogomanii nie siedzę po nocach, więc w razie czego dzwońcie lub esemesujcie.