Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Jeśli już trzeba wpłacać to ja też poproszę o numer konta :)
  2. Czekamy na fotki Pako w szelkach :)
  3. Na szczęście sporo ludzi przenosi się z miast na wieś i świeci przykładem. A przykład powoli, powoli ale działa. Wiem o czym piszę, bo pół roku spędzam na mazowieckiej wsi i widzę zmiany.
  4. Takich wiadomości nam na dogo brakuje.:multi:
  5. A propos prezentu książkowego. Mam album, duży format, w twardej oprawie: Joan Palmer Psy rasowe 235 ras Elipsa Daty wydania nie znalazłam Książka w dobrym stanie, parę razy przejrzana (ja gustuję w kundelkach). Jeśli będziecie wybierać się do dziewczynki z prezentem to mogę dorzucić i ten album.
  6. To u Was też nie ma śniegu? Piękne zdjęcia. :) I awatarek się zaczekoladził.
  7. Piękny z niego chłopak. Niewiele, ale 10 miesięcznie mogę dać. Pozdrawiam przystojniaczka :)
  8. To straszne. Opis weta byłby pomocny w przypadku sprawy sądowej. Bo mam nadzieję, że kara tej baby nie ominie.:mad:
  9. Ale świetna wiadomość. Aż się boję cieszyć aby nie zapeszyć. Dobrze, że pani z Krakowa i może Dyzia wcześniej poznać. A jednak się pocieszę, bo to jakaś nadzieja.:multi::multi:
  10. Niestety, nie pomogę. Tematu allegro jeszcze nie przerabiałam.
  11. Sorry, wcieło mi kawałek tekstu. Więc lepiej już nic nie napiszę. :)
  12. [quote name='ANETTTA']dom nie sprawdzony ....??[/QUOTE] Piszę tak ogólnie. Jeśli ty ją bierzesz to jest OK!:lol:
  13. Świetna wiadomość !!!!:multi::multi: Jeśli znalazł się w Morach, to musiał przejść przez kilka linii kolejowych. Chyba, że baba go wywiozła.:diabloti:
  14. Sprawdzajcie dokładnie domy. Tyle ostatnio zwrotów z adopcji.
  15. A tak się cieszyłam, że Nince z cmentarza udało się.
  16. Potwierdzam: piesek na plakacie w Alejce Brzozowej to ten z postu 397 , znaleziony 2 stycznia. Jutro rano rozkleję plakaty w tej okolicy ale całych Pól Mokotowskich nie obskoczę bo mam kłopot z chodzeniem.
  17. Zapisuję na razie. Zajrzę na spokojnie wieczorem. :)
  18. Zaraz wyruszam. Obejdę teren dookoła i wejdę w głąb działek.
  19. Dobrze, tak zrobię. Tylko powiedz mi czy Sabały 50 to adres niedoszłej pani żeby nie powiedzieć baby?
  20. Rzeczywiście suczki bardzo podobne. Ja też myślałam, że Bella jest wielkości Onka.
  21. [quote name='ZZPON']Informacja o piesku jest z 3 stycznia 2012[/QUOTE] Tego działkowego? Bo już się zaczynam gubić.
  22. [quote name='Mazowszanka']Ja mogę pomóc ale dopiero jutro rano.:) Jeżeli pomoc będzie nadal potrzebna to proszę o dokładne instrukcje co trzeba zrobić,aby nie dublować działań. mój tel: 697 97 25 08 Niestety nie mam chwilowo samochodu. wiec odwozenie odpada.[/QUOTE] Mój wpis został chyba przeoczony,więc powtórzę, że jutro rano po 8 mogę ruszyć w miasto. Czy mam jechać na te działki czy macie dla mnie inne zadanie? Na dogomanii nie siedzę po nocach, więc w razie czego dzwońcie lub esemesujcie.
×
×
  • Create New...