-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Nigdy nie wiadomo, skąd pojawi się DOMEK. Trzeba próbować na wszystkie sposoby. -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
To ja wstawię [B]Lilkę[/B], która jest u mnie na BDT, niedługo minie miesiąc. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi[/URL] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1695/1b8a46d019f55bc2med.jpg[/IMG] W punkcie, w ciąży. [IMG]http://i45.tinypic.com/o5utqx.jpg[/IMG] A tu u mnie na BDT. Zachowuje się jak szczeniak, udaje panienkę. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6492/1003737dk.jpg[/IMG] -
[quote name='Avilia']Lobaria zbiera pieniążki na wątku KPPP ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229562-Klub-Przyjci%C3%B3%C5%82-i-Posiadaczy-Pszczynskich-Psiak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229562-Klub-Przyjciół-i-Posiadaczy-Pszczynskich-Psiaków[/URL]) i zamawia karmę z tych pieniążków więc myślę,że można do niej grosik przelać.[/QUOTE] Tak zrobię po rozliczeniu bazarku, jutro koniec :)
-
3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować
Mazowszanka13 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
No to dobre wieści :) -
DO ZAMKNIĘCIA - Długa historia Cypisa i Alfika
Mazowszanka13 replied to ceris's topic in Już w nowym domu
Powodzenia :) -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Częstujcie się pięknym banerkiem, który zrobiła dla mnie [B]jola_li [/B]:) [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6278/96e327495b127b14.jpg[/IMG] -
I jeszcze raz Ci Jolu dziekuję za prześliczny banerek :) :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [SIZE=3][B]Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie dla naszego przystojnego Niko oraz pięknej ON-ki Diny [/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-do-12-sierpnia-21-00-JU%C5%BB-OTWARTY"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BB-OTWARTY[/URL] [B] Zapraszam do kupowania, podrzucania i odwiedzania :smile:[/B] [/INDENT] -
[SIZE=3][B]Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie dla pięknej Diny oraz przystojnego ON-ka NIKO[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-do-12-sierpnia-21-00-JU%C5%BB-OTWARTY[/url] [B] Zapraszam do kupowania, podrzucania i odwiedzania :)[/B]
-
Jutro kończę bazarek na Lilkę, będzie [B]ponad 400 zł.[/B] Myślę, że Lilka aż tyle kasy nie potrzebuje, przynajmniej w tej chwili. Dlatego chętnie podzieli się z dwiema suczkami w potrzebie. Jak wygląga sytuacja pozostałych suczek z Pszczyny? [SIZE=3][B]Zróbcie ciotki burzę mózgów i wytypujcie dwie najbardziej potrzebujące panienki.[/B][/SIZE]
-
Z Mławy jest Agata Makowska, ale ma skomplikowany nick będący jednoczesnie adresem mejlowym. Ktoś pamięta ? Postaram się poszukać. [B]Już wiem : [email][email protected][/email] to jest jej nick[/B]
-
Chyba musiała bardzo głodować, bo na widok jedzenia dostaje fioła. Podczas przygotowywania psiego posiłku skacze przednimi łapkami na blat i strasznie piszczy. Je z prędkościa światła, a potem wylizuje do czysta pozostałe miski. Jest cały czas głodna. Może jedzenie kup to pozostałość po ciężkich czasach kiedy jadło się wszystko ? Moje psy też tak mają, były kiedyś bezdomne i niedożywione. Teraz jedzą wszystko co popadnie, a głodne nie są. Powiedziałabym, że są trochę przytyte.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
W Warszawie dzwonią po Straż Miejską i od razu przyjeżdzają. Mój pies, moje dziecko robię co chcę, to moja sprawa. Tak dużo ludzi myśli. A niewiele kto się wtrąca. Chyba niechęć do kablowania została w Polakach w spadku po zaborcach i okupantach. Widziałąm w Wiedniu jak przechodzień zadzwonił na policję gdy zobaczył jak ktoś komuś porysował samochód przy parkowaniu i chciał zwiać. U nas to nie wypada, zwłaszcza jeśli chodzi o cudze dziecko czy psa. Dlatego [B]BRAWO MORTES ![/B] :) -
[quote name='__Lara']Tam jest losowanie, wiec to odpada :/[/QUOTE] Nie, losowanie jako bonus.Normalnie się płaci. Ja zrezygnowałam, bo robiąca bazarek musiała wyjechać a ja nie chciałam czekać. Ja poprosiłam [B]mgie[/B], która zrobiła mi ogłoszenia Lilki już po skończeniu swojego bazarku. Zapłaciłam 10 zł za 50 ogłoszeń. Może spróbuj napisać do niej na PW, ja tak zrobiłam i jeszcze tego samego dnia miałam ogłoszenia.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Miło czytać o Dyziu takie rzeczy :) Widać, że kiedyś został porzucony skoro tak się boi biedaczek. Na szczęście dobrze trafił. O takie domki módlmy się w bezsenne noce. -
[quote name='Izabela124.']Jeśli Lilka je kupy znaczy, że brakuje jej witamin. To nie jest normalne zachowanie. Czym ona jest karmiona?[/QUOTE] Je gotowane: kluski, ryż, kaszę naprzemiennie, z marchewką i mięskiem. Na spacerze suche jako nagroda. Moje psy w Warszawie jedzą suche dobrej jakości. Na wsi nie chcą, więc gotuję dla trzech i też lubią podjeść sobie placka krowiego a w stolicy :oops: i co innego jak czasami się trafi ( mieszkam pod lasem). Ale rzeczywiście zainteresuję się witaminami. Tylko poradz jakie. [quote name='malagos']Moje dwie sunie jedzą ziemię, a kupy kocie czasem tez są na deser........... A mają przecież dobrą karmę i gotowane jedzenie.[/QUOTE] Witaj malagos po wywczasach :). Zapraszam na bazarek i do mnie też :)