Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Nigdy nie wiadomo, skąd pojawi się DOMEK. Trzeba próbować na wszystkie sposoby.
  2. To ja wstawię [B]Lilkę[/B], która jest u mnie na BDT, niedługo minie miesiąc. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi[/URL] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1695/1b8a46d019f55bc2med.jpg[/IMG] W punkcie, w ciąży. [IMG]http://i45.tinypic.com/o5utqx.jpg[/IMG] A tu u mnie na BDT. Zachowuje się jak szczeniak, udaje panienkę. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6492/1003737dk.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Avilia']Lobaria zbiera pieniążki na wątku KPPP ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229562-Klub-Przyjci%C3%B3%C5%82-i-Posiadaczy-Pszczynskich-Psiak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229562-Klub-Przyjciół-i-Posiadaczy-Pszczynskich-Psiaków[/URL]) i zamawia karmę z tych pieniążków więc myślę,że można do niej grosik przelać.[/QUOTE] Tak zrobię po rozliczeniu bazarku, jutro koniec :)
  4. [quote name='Avilia']Fakt,więcej u nas chłopców niż dziewczynek:) W chwili obecnej mamy 2 babeczki (jeszcze bez wątków). Ale jeżeli mogłabym coś zasugerować: zaczyna nam brakować karmy dla psiaków.Byłybyśmy wdzięczne za cokolwiek...[/QUOTE] A kto jest Waszym skarbnikiem ? Lobaria ?
  5. Częstujcie się pięknym banerkiem, który zrobiła dla mnie [B]jola_li [/B]:) [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6278/96e327495b127b14.jpg[/IMG]
  6. I jeszcze raz Ci Jolu dziekuję za prześliczny banerek :) :)
  7. [SIZE=3][COLOR=#800000]A ja po znajomości pozwolę sobie zaprosić Was na mój nowy bazarek z podpisu [/COLOR]:)[/SIZE]
  8. [INDENT] [SIZE=3][B]Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie dla naszego przystojnego Niko oraz pięknej ON-ki Diny [/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-do-12-sierpnia-21-00-JU%C5%BB-OTWARTY"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BB-OTWARTY[/URL] [B] Zapraszam do kupowania, podrzucania i odwiedzania :smile:[/B] [/INDENT]
  9. [SIZE=3][B]Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie dla pięknej Diny oraz przystojnego ON-ka NIKO[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-do-12-sierpnia-21-00-JU%C5%BB-OTWARTY[/url] [B] Zapraszam do kupowania, podrzucania i odwiedzania :)[/B]
  10. Jutro kończę bazarek na Lilkę, będzie [B]ponad 400 zł.[/B] Myślę, że Lilka aż tyle kasy nie potrzebuje, przynajmniej w tej chwili. Dlatego chętnie podzieli się z dwiema suczkami w potrzebie. Jak wygląga sytuacja pozostałych suczek z Pszczyny? [SIZE=3][B]Zróbcie ciotki burzę mózgów i wytypujcie dwie najbardziej potrzebujące panienki.[/B][/SIZE]
  11. Z Mławy jest Agata Makowska, ale ma skomplikowany nick będący jednoczesnie adresem mejlowym. Ktoś pamięta ? Postaram się poszukać. [B]Już wiem : [email][email protected][/email] to jest jej nick[/B]
  12. Nie miałam nigdy do czynienia z suczką w ciaży, więc nic nie poradzę. Co do pomocy w terenie to z łódzkiego jest Temida (Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami). Może uderz do niej.
  13. Chyba musiała bardzo głodować, bo na widok jedzenia dostaje fioła. Podczas przygotowywania psiego posiłku skacze przednimi łapkami na blat i strasznie piszczy. Je z prędkościa światła, a potem wylizuje do czysta pozostałe miski. Jest cały czas głodna. Może jedzenie kup to pozostałość po ciężkich czasach kiedy jadło się wszystko ? Moje psy też tak mają, były kiedyś bezdomne i niedożywione. Teraz jedzą wszystko co popadnie, a głodne nie są. Powiedziałabym, że są trochę przytyte.
  14. [quote name='malagos']Ależ jej dobrze! :) Mazowszanko, jestem bez Tomka i samochodu do niedzieli, ale zaraz potem chetnie wpadniemy do Was :)[/QUOTE] Zapraszamy :)
  15. [B]Oto Lilka w pełnej krasie [/B]:) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6492/1003737dk.jpg[/IMG]
  16. W Warszawie dzwonią po Straż Miejską i od razu przyjeżdzają. Mój pies, moje dziecko robię co chcę, to moja sprawa. Tak dużo ludzi myśli. A niewiele kto się wtrąca. Chyba niechęć do kablowania została w Polakach w spadku po zaborcach i okupantach. Widziałąm w Wiedniu jak przechodzień zadzwonił na policję gdy zobaczył jak ktoś komuś porysował samochód przy parkowaniu i chciał zwiać. U nas to nie wypada, zwłaszcza jeśli chodzi o cudze dziecko czy psa. Dlatego [B]BRAWO MORTES ![/B] :)
  17. [quote name='__Lara']Tam jest losowanie, wiec to odpada :/[/QUOTE] Nie, losowanie jako bonus.Normalnie się płaci. Ja zrezygnowałam, bo robiąca bazarek musiała wyjechać a ja nie chciałam czekać. Ja poprosiłam [B]mgie[/B], która zrobiła mi ogłoszenia Lilki już po skończeniu swojego bazarku. Zapłaciłam 10 zł za 50 ogłoszeń. Może spróbuj napisać do niej na PW, ja tak zrobiłam i jeszcze tego samego dnia miałam ogłoszenia.
  18. Miło czytać o Dyziu takie rzeczy :) Widać, że kiedyś został porzucony skoro tak się boi biedaczek. Na szczęście dobrze trafił. O takie domki módlmy się w bezsenne noce.
  19. [SIZE=2][B]Witamy wszystkich [/B][/SIZE]:) [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2396/1003702n.jpg[/IMG]
  20. [quote name='__Lara']U mnie Megi zjada za to królicze bobki, bo jest strasznie o nie zazdrosna....[/QUOTE] Jak u ludzi, różne gusta :)
  21. Z tymi kupami różnie bywa Moje nigdy nie tknęły psiej. A mam znajome na psiej łączce, których łagodne psy muszą chodzić w kagańcach, bo szamią każdą napotkaną psią kupę z wielkim apetytem. Psy zadbane, niegłodzone.
  22. [quote name='Izabela124.']Jeśli Lilka je kupy znaczy, że brakuje jej witamin. To nie jest normalne zachowanie. Czym ona jest karmiona?[/QUOTE] Je gotowane: kluski, ryż, kaszę naprzemiennie, z marchewką i mięskiem. Na spacerze suche jako nagroda. Moje psy w Warszawie jedzą suche dobrej jakości. Na wsi nie chcą, więc gotuję dla trzech i też lubią podjeść sobie placka krowiego a w stolicy :oops: i co innego jak czasami się trafi ( mieszkam pod lasem). Ale rzeczywiście zainteresuję się witaminami. Tylko poradz jakie. [quote name='malagos']Moje dwie sunie jedzą ziemię, a kupy kocie czasem tez są na deser........... A mają przecież dobrą karmę i gotowane jedzenie.[/QUOTE] Witaj malagos po wywczasach :). Zapraszam na bazarek i do mnie też :)
×
×
  • Create New...