-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Zaraz poszukam. Póki co przypominam, że mamy plakacik. Może ktoś się poczęstuje ? [IMG]http://i47.tinypic.com/do811z.jpg[/IMG] Tekst dałam taki, [B]ogłoszenia są w poście 538, str 22. [/B]Zaraz sprawdzę datę ich zrobienia ( ok.28 lipca, ale mają różną długość trwania ). [SIZE=3][B]KRUSZYNKA LILKA,wysterylizowana, mała suczka w typie sarenki, długonoga i szczupła. W wieku około roku. Wielkości do połowy łydki.[/B] [/SIZE][B][SIZE=3]Bardzo wesoła, pełna szczenięcej energii. Wpatrzona w człowieka, nieodstępująca go na krok. Niekonfliktowa w stosunku do innych psów, lubiąca się bawić i biegać. Na spacerze wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Ma krótką, niebrudzącą się sierść.[/SIZE] [SIZE=3]W domu zachowuje czystość. Zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przebywa w domu tymczasowym[/SIZE][/B][SIZE=3][B] w okolicach Warszawy. [/B][/SIZE] [B]Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza, podpisanie umowy adopcyjnej .[/B] [B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 697 97 25 08[/B]
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ale typ podobny do Twojej Lilki, nie? :)[/QUOTE] To samo chciałam napisać. Może z tej samej fabryki ? -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Chyba troszkę nabzdyczona po tej kąpieli ;).[/QUOTE] Rzeczywiście wygląda na obrażoną. -
Sesja zdjęciowa odbyta. Zdjecia robione przez[B] Tomka[/B], TZ-a [B]malagos[/B] prześliczne.[B] Dziękujemy bardzo[/B] :) :) Widziałam je w aparacie. Na dogo, w powiększeniu będą jeszcze ładniejsze. Oczywiście do nowych ogłoszeń. Już nie mogę się ich (zdjęć) doczekać. Lilka dostąpiła zaszczytu poleżenia na moim małżeńskim łożu, bardzo jej się podobało :)
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Namiary już mam. Jeśli pies ma " właściciela " to ciężka sprawa. Może ją/go facet głodzi i przychodzi na śmietnisko pożywić się ? To już lepiej, aby pies był bezdomny. Więcej można zdziałać. -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Ja siedzę pod Przasnyszem teraz, ale samochód mam tylko w weekendy jak TZ przyjeżdza. Mogę w sobotę tam podjechać z wałówą. Wziąć do siebie nie bardzo mogę, bo mam trzy jazgotki, a kojca brak. Chyba, że na chwilę, aby ktoś ją ode mnie odebrał. Jeżeli da się złapać. Z okolic jest tylko [B]malagos[/B], ale ona w małych suczkach robi. Mnie się wydaje, że Przasnysz ma z Kruszewem umowę. Psina śliczna :) [B]Borysowe,[/B] odezwę się do Ciebie na PW bliżej soboty, bo jeszcze TZ-a muszę na wyjazd namówić. Podaj mi, proszę na PW swój telefon gdyby internet nie działał. A TY gdzie urzędujesz ? [B]Moje namiary: 697 97 25 08 lub 29 71 71 550[/B] -
[quote name='AtaO']Lileczko, zdążyłaś pójść dzisiaj na wieczorny spacer ?....jeżeli był krótszy niż zwykle, to przepraszamy:razz: Gdybyś wiedziała co się działo na bazarku.....oj było gorąco :)[/QUOTE] Na spacer wyjść zdążyła, ale za piłeczką nie pobiegała i weekendowej sesji zdjęciowej nie miała. Ale dzisiaj nadrobimy :)
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Napiszcie do [B]mgie[/B]. Zrobiła dla Lilki ogłoszenia juz po skończonym bazarku. W dodatku tego samego dnia kiedy dostała PW -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']super, bo Avilia ma troszku pracy przy dziecinie, mam tego trochę, zrobię fotki, ale jak zauważysz, że coś może lepiej inaczej zezdjęciować to poprawisz wedle uznania, w takim razie od jutra zaczynam wszystko pakować i rozglądnę się za transportem, tak aby było jak najtaniej:) tylko mi potwierdź, czy do Warszawki? ps. ta suknia ślubna też jest do sprzedania, jakby się komuś to udało, to byłoby super, bo po co ma zalegać w szafie, a i mam jeszcze jedną jeśli ktoś się podejmie;)[/QUOTE] Jeśli masz na mysli transport samochodem przez kogoś to do Warszawki, TZ lub chłopaki odbiorą. A jeżeli pocztą czy kurierem to można zaryzykować na wieś, będzie mniej dzwigania. Pamiętaj, że do 2 kg jest przesyłka listowa: 6,30 lub 7,30( w zależności od gabarytu) a potem opłaca się wysłać e-przesyłką za 9,50 zł ( od 2-5 kg). Suknię jak najbardziej można spróbować sprzedać. Były na bazarkach suknie, ale kurcze nie sprawdziłam jakiego rzędu były to sumy. Tylko trzeba koniecznie zdjecie z dworca pokazać.Modelka ładna i zgrabna, świetna reklama. Można dorzucić też inne fotki, na pewno masz. I dokładny opis. Bez wysyłania do mnie, bo nie ma jej co nadwyrężać. Pewnie trzeba będzie poczekać, bo ślub to nie taka częsta okazja, ale jest na dogo sporo młodych.Pewnie jakaś się znajdzie w potrzebie. -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[B]asiuniab,[/B] ja bazarek mogę zrobić :) Najlepiej, abyś mi przysłała te fanty. Ja staram się robić bazarki tematyczne i wtedy dobierałabym sobie fanty według tematów. A jeśli to kłopot to proszę o zdjęcia i opisy. P.S. Zdjęcie ślubne rewelacyjne :) Też bym takie chciała, ale już za póżno. -
[quote name='Izabela124.']Mazowszanko, są do oddania te tabletki o których mówiłam, zaraz napiszę do dziewczyny, która oddaje, tu masz wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994-LEKI-w%C4%85tek-zbiorczy?p=19466418#post19466418"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994-LEKI-wątek-zbiorczy?p=19466418#post19466418[/URL][/QUOTE] Dziekuję bardzo za pamięć :)