Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zaraz poszukam. Póki co przypominam, że mamy plakacik. Może ktoś się poczęstuje ? [IMG]http://i47.tinypic.com/do811z.jpg[/IMG] Tekst dałam taki, [B]ogłoszenia są w poście 538, str 22. [/B]Zaraz sprawdzę datę ich zrobienia ( ok.28 lipca, ale mają różną długość trwania ). [SIZE=3][B]KRUSZYNKA LILKA,wysterylizowana, mała suczka w typie sarenki, długonoga i szczupła. W wieku około roku. Wielkości do połowy łydki.[/B] [/SIZE][B][SIZE=3]Bardzo wesoła, pełna szczenięcej energii. Wpatrzona w człowieka, nieodstępująca go na krok. Niekonfliktowa w stosunku do innych psów, lubiąca się bawić i biegać. Na spacerze wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Ma krótką, niebrudzącą się sierść.[/SIZE] [SIZE=3]W domu zachowuje czystość. Zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przebywa w domu tymczasowym[/SIZE][/B][SIZE=3][B] w okolicach Warszawy. [/B][/SIZE] [B]Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza, podpisanie umowy adopcyjnej .[/B] [B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 697 97 25 08[/B]
  2. [quote name='malagos']Ale typ podobny do Twojej Lilki, nie? :)[/QUOTE] To samo chciałam napisać. Może z tej samej fabryki ?
  3. [B]Malagos[/B], Lilka i towarzysze dziekują bardzo za pyszne śniadanko, obiad, śniadanko....... Misek myć nie trzeba, wylizane do czysta :)
  4. [quote name='toyota']Chyba troszkę nabzdyczona po tej kąpieli ;).[/QUOTE] Rzeczywiście wygląda na obrażoną.
  5. Już wpłaciłam za sierpień i wrzesień swoje skromne 5 zł :)
  6. [quote name='__Lara']Tutaj widzę tą szczenięcą urodę: :)[/QUOTE] I tu też, tylko te bety w tle ( ubrania na ewentualny bazarek). [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4020/dscf0983s.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Toska1']przepraszam za opóźnienie, przesyłka poszła dziś listem zwykłym :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :)
  8. Hehe! Te ostatnie wcale nie ostatnie. Nic nie mówię, bo może jeszcze nowe przybędą. Według mnie najlepsze to z ubraniami po prawej stronie. Mam nadzieję, że da radę je wywalić z kadru do ogłoszeń.
  9. Dzięki [B]malagos[/B]:) To ostatnie szczególnie słodkie :)
  10. Niech się robi szybko, bo umieramy z ciekawości :)
  11. Sesja zdjęciowa odbyta. Zdjecia robione przez[B] Tomka[/B], TZ-a [B]malagos[/B] prześliczne.[B] Dziękujemy bardzo[/B] :) :) Widziałam je w aparacie. Na dogo, w powiększeniu będą jeszcze ładniejsze. Oczywiście do nowych ogłoszeń. Już nie mogę się ich (zdjęć) doczekać. Lilka dostąpiła zaszczytu poleżenia na moim małżeńskim łożu, bardzo jej się podobało :)
  12. Namiary już mam. Jeśli pies ma " właściciela " to ciężka sprawa. Może ją/go facet głodzi i przychodzi na śmietnisko pożywić się ? To już lepiej, aby pies był bezdomny. Więcej można zdziałać.
  13. [quote name='malagos']A ja dziś odwiedzę suczysko :) I kilka zdjątek porobię :) Ale że nie ma odzewu z ogłoszeń, cholerka.........[/QUOTE] O zdjęcia bardzo proszę :) Zobaczymy czy Ci się uda, bo ADHD ma chyba.
  14. Która to ? Ta większa ? Obie ładne :)
  15. Ja siedzę pod Przasnyszem teraz, ale samochód mam tylko w weekendy jak TZ przyjeżdza. Mogę w sobotę tam podjechać z wałówą. Wziąć do siebie nie bardzo mogę, bo mam trzy jazgotki, a kojca brak. Chyba, że na chwilę, aby ktoś ją ode mnie odebrał. Jeżeli da się złapać. Z okolic jest tylko [B]malagos[/B], ale ona w małych suczkach robi. Mnie się wydaje, że Przasnysz ma z Kruszewem umowę. Psina śliczna :) [B]Borysowe,[/B] odezwę się do Ciebie na PW bliżej soboty, bo jeszcze TZ-a muszę na wyjazd namówić. Podaj mi, proszę na PW swój telefon gdyby internet nie działał. A TY gdzie urzędujesz ? [B]Moje namiary: 697 97 25 08 lub 29 71 71 550[/B]
  16. Od kiedy wpłacamy? Przepraszam za pytanie, ale nie śledzę wątku na bieżąco.
  17. Rozliczam teraz bazarek, coś prześlę na pewno :)
  18. [quote name='AtaO']Lileczko, zdążyłaś pójść dzisiaj na wieczorny spacer ?....jeżeli był krótszy niż zwykle, to przepraszamy:razz: Gdybyś wiedziała co się działo na bazarku.....oj było gorąco :)[/QUOTE] Na spacer wyjść zdążyła, ale za piłeczką nie pobiegała i weekendowej sesji zdjęciowej nie miała. Ale dzisiaj nadrobimy :)
  19. Napiszcie do [B]mgie[/B]. Zrobiła dla Lilki ogłoszenia juz po skończonym bazarku. W dodatku tego samego dnia kiedy dostała PW
  20. [quote name='asiuniab']super, bo Avilia ma troszku pracy przy dziecinie, mam tego trochę, zrobię fotki, ale jak zauważysz, że coś może lepiej inaczej zezdjęciować to poprawisz wedle uznania, w takim razie od jutra zaczynam wszystko pakować i rozglądnę się za transportem, tak aby było jak najtaniej:) tylko mi potwierdź, czy do Warszawki? ps. ta suknia ślubna też jest do sprzedania, jakby się komuś to udało, to byłoby super, bo po co ma zalegać w szafie, a i mam jeszcze jedną jeśli ktoś się podejmie;)[/QUOTE] Jeśli masz na mysli transport samochodem przez kogoś to do Warszawki, TZ lub chłopaki odbiorą. A jeżeli pocztą czy kurierem to można zaryzykować na wieś, będzie mniej dzwigania. Pamiętaj, że do 2 kg jest przesyłka listowa: 6,30 lub 7,30( w zależności od gabarytu) a potem opłaca się wysłać e-przesyłką za 9,50 zł ( od 2-5 kg). Suknię jak najbardziej można spróbować sprzedać. Były na bazarkach suknie, ale kurcze nie sprawdziłam jakiego rzędu były to sumy. Tylko trzeba koniecznie zdjecie z dworca pokazać.Modelka ładna i zgrabna, świetna reklama. Można dorzucić też inne fotki, na pewno masz. I dokładny opis. Bez wysyłania do mnie, bo nie ma jej co nadwyrężać. Pewnie trzeba będzie poczekać, bo ślub to nie taka częsta okazja, ale jest na dogo sporo młodych.Pewnie jakaś się znajdzie w potrzebie.
  21. [B]asiuniab,[/B] ja bazarek mogę zrobić :) Najlepiej, abyś mi przysłała te fanty. Ja staram się robić bazarki tematyczne i wtedy dobierałabym sobie fanty według tematów. A jeśli to kłopot to proszę o zdjęcia i opisy. P.S. Zdjęcie ślubne rewelacyjne :) Też bym takie chciała, ale już za póżno.
  22. [quote name='Toska1']Adres już mam, postaram się wysłać jak najszybciej :)[/QUOTE] Dziękuję Ci z całego serca :) Odbiór potwierdzę.
  23. [quote name='Izabela124.']Wyślij mi swój adres na pw, tabletki załatwione :)[/QUOTE] Jeszcze raz serdecznie dziękuję :) Zaraz wyślę.
  24. [quote name='Izabela124.']Mazowszanko, są do oddania te tabletki o których mówiłam, zaraz napiszę do dziewczyny, która oddaje, tu masz wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994-LEKI-w%C4%85tek-zbiorczy?p=19466418#post19466418"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994-LEKI-wątek-zbiorczy?p=19466418#post19466418[/URL][/QUOTE] Dziekuję bardzo za pamięć :)
×
×
  • Create New...