-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Mazowszanka13 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że cała sprawa zakończyła się szczęsliwie :) [B]Korzystając z tego, że na wątek zaglądają dogomaniaczki z Wrocławia mam ogromną prośbę o pomoc logistyczną.[/B] Mała suczka, która przebywa u mnie w BDT znalazła DS w Świdnicy. DS nie ma samochodu. Mamy załatwiony transport dla suczki do Wrocławia ( carpooling) , piatek wieczór, Krzyki. Suczka ma własny, płócienny transporterek. Chodzi o odebranie jej od kierowcy, który nie jest dogomaniakiem i przerzucenie jej do Świdnicy. Możemy zwrócić za benzynę. [B][SIZE=3]Pomóżcie proszę, bo nie wiem już do kogo się zwrócić :) :)[/SIZE][/B] -
Nic na razie nie wiem. Pani nie bardzo ma kogo poprosić. Napisałam PW z prośbą o pomoc do [B]docha, Nikaragua, Poker i ulvhedinn[/B] (aby odetkała skrzynkę ) [B]Rotek_[/B] będzie w tygodniu jechać z Wrocławia do Świdnicy, ale na razie nie wie kiedy. Ale ja też potrzebuję czasu, aby dojechać do Warszawy i załatwić carpooling, więc nie wiem czy to wyjdzie. Pan z godziny 10-ej, który najbardziej by nam pasował, zapadł się pod ziemię. A swoją drogą ciekawe jak bez prawa jazdy dojedzie na miejsce zbiórki ? :crazyeye:
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']ja tam widziałam tylko "psiaki"(dla nie wtajemniczonych, tato tak mówił o grzybach takich na cienkich nóżkach, co rosną na trawniku, ogólnie wiem, że nie jadalne, ale Lobaria, może ja o czym nie wiem;) ) szczerze to zazdroszczę Ci tych przygód z grzybami:)[/QUOTE] Jeśli te "psiaki" rosły w kregu to były jadalne i bardzo smaczne :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
W sprzedawanie przepisów idę :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Mam pomysł na fajny bazarek dla Pszczyniaków - na najlepsze, sprawdzone przepisy na grzyby, dostarczone przez prawdziwych znawców i koneserów:) A sezon trwa :) Jednak ani nie umiem robić bazarków, ani nie mam czasu :( [B] Mazowszanka[/B] podjęłabyś się ??? Jak mi wytłumaczysz o co chodzi. Bo można sprzedawać przepisy tak jak malagos sprzedaje przepisy na nalewki czy potrawy świąteczne. A można też, co jest bardziej skomplikowane zrobić konkurs na przepisy. [quote name='asiuniab']a ja mam jeszcze lepszy pomysł, żeby były też przetwory z grzybów, mniam:)[/QUOTE] Niestety, regulamin bazarków zabrania handlowania alkoholem ( biedne dogomaniackie nalewki) oraz grzybami. Co prawda widziałam niedawno na bazarku marynowane grzybki, ale były ukryte w natłoku innych słoiczków. -
[quote name='Lobaria']Rozsądna propozycja - 50 zł. a nie np. 350... Reszte można przenaczyć na inne Pszczyniaki / Ikara np. bo tam zaczyna byc kiepsko / Z tego, co pisałaś, to ds tez jest w stanie dołozyć sie. We Wrocłwawiu zapewne znajdzie się ktoś.[/QUOTE] Ja będę umawiać się z facetem dopiero jak będzie pewność, że ktoś Lilkę odbierze.
-
[quote name='paula_t']Tutaj też w większości znamy się przez internet, też czasem powierzamy psiaki osobom jadącym gdzieś, ale będącym akurat na dogo. Ja myślę, że zależy to tylko od człowieka. Trzeba zadzwonić, porozmawiać i spróbować zaufać intuicji.[/QUOTE] Intuicja mówi mi, że ten z 15-ej jest lepszy. Tylko organizacyjnie jak to ogarnąć ? Bo jeszcze pozostaje dowóz do Świdnicy.
-
[B]Zarejestrowałam się na tym autostopowym portalu.[/B] Rozmawiałam przez telefon z drugim facetem. Brzmi dobrze. Wyjeżdża z Warszawy o 15-ej w piątek. Jedzie z kobietą jako pilotem, do dzielnicy Krzyki (ul.Armii Krajowej ? ). Klimatyzacja, przejazd ok.4 godzin bez postoju. Psa może zabrać, wie co to kontenerek, bo wozi koty. Koszt 50 zł. Powiedziałąm, że jeszcze zadzwonię. Bo nie wiem co dalej. Pani Anna nie ma samochodu i po Lilkę nie wyjedzie ze Świdnicy. Trzeba ją od ludzi odebrać i dowieżć do Świdnicy, ale dopiero następnego chyba, bo dojadą na wieczór. Oferta michelle04 dotyczy 15.30 -16-ej. Jeśli pojedzie o 10-ej rano z tym facetem do którego mam zadzwonić wieczorem to też będzie problem, bo przyjadą przed 15.30. Z tego co doczytałam on nie ma prawa jazdy, bo mu zabrali i szuka pasażera z prawkiem. Na razie nie znalazł. Prawdę mówiąc ten z 15-ej brzmi lepiej. No i ta kobieta gwarancją włączonego rozsądku. Tylko co z tym odbiorem ?
-
[quote name='asiuniab']chciałabym pomóc i we Wrocławiu odebrać Lilkę, ale boję się składać takie deklarację, bo nie zgadnę dnia ani godziny i może się u mnie zacząć:( ale jeśli Lilka dojechałaby między tymi godzinami co podała michell to może to byłoby jakieś rozwiązanie?[/QUOTE] Dziękujemy bardzo, ale może nie ryzykuj :) Zadzwoniłam do faceta z linku Lobarii. Teraz nie miał czasu rozmawiać. Zadzwonię do niego wieczorem. Nie miał nic przeciwko psu. Wyrusza z Warszawy o 10 rano w ten piątek. Nie zdążyłam dopytać o której godzinie będzie we Wrocławiu i gdzie. Ale to trochę ryzykowne.Czy będzie miał kto ją odebrać ?
-
Mam wiadomość o Morku z drugiej ręki. [B]Mortes[/B] rozmawiała dzisiaj ze [B]słodkokwaśną [/B]przez telefon. Morka widział lekarz i powiedział, żeby z badaniami wstrzymać się troszkę, bo pies jest teraz w strasznym stanie psychicznym i żle reaguje na każde dotknięcie. Nie da się dotknąć, warczy na wszystkich oprócz słodkokwaśnej, więc wolontariusze nie wchodzą do niego do boksu, bo się boją. On się boi ludzkiego dotyku, może go nie zna, albo raczej zna go z najgorszej strony :angryy: Morek prawie cały czas leży, jest jeszcze bardzo słaby, ale ma apetyt i wreszcie robi normalne kupy bez plastików i śmieci. Na razie lekarz zalecił obserwacje, bo puchną mu tylnie kostki i dyszy. Powiedział, że to puchnięcie może mieć związek z ciągłym leżeniem lub nadmiernym piciem. Mam nadzieję dziewczyny, że niczego nie przekręciłam. Mortes jest teraz w schronisku i nie może wejść na dogo. Jutro jedzie do hoteliku i zda relację z pierwszej ręki. Jeśli macie jakieś sugestie i pytanie walcie do niej.
-
[quote name='ewu']Rozmawiałam z Mortes, z TVN mam się wstrzymać. Dzisiaj wieczorem mamy pogadać.Gdybym się nie pojawiała to sorki ale mój mąż spadł z krzesełka( a prosiłam żeby nie właził...)i złamam łokieć, jutro operacja.....:([/QUOTE] O mój Boże, ewu :-( Oby wszystko przebiegło dobrze :) Facetów w pewnym wieku nie należy dopuszczać do krzeseł, stołów, stołków a przede wszystkim drabin. Znam osobiście paru poszkodowanych naprawiaczy rynien.
-
[quote name='Lobaria']Takie coś znalazłam... [URL="http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Wroc%C5%82aw.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=date&day=29&month=08&year=2012&tolerance=4&"]http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Wrocław.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=date&day=29&month=08&year=2012&tolerance=4&[/URL][/QUOTE] O kurcze, ja się na tym nie wyznaję. Czy ci co będą psa wieżć zadbają o niego ? Czy wypuszczą z klatki po drodze na siusiu ? Czy nie zgubią ? Tysiące pytań. Pewnie jestem panikarą. A do kogo we Wrocławiu dostarczą ? [B]Witaj, Klaudus :)[/B]
-
[SIZE=4]Na konto Mortes wpłynęły wpłaty od :[/SIZE] [B]RUTA93-[/B] [COLOR=#006400][B]30 zł [/B][/COLOR]:loveu: [B]ewu- [COLOR=#006400]40 zł [/COLOR][/B]:loveu: [B]AtaO[/B] -[COLOR=#006400][B]50 zł[/B] [/COLOR]:loveu: [B]Rozliczenia w poście #3[/B] Mortes jedzie jutro do hoteliku i wszystkiego się dowie, porobi zdjęcia. Relację na wątku zda jutro wieczorem.
-
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']bede w weekend w polsce, wysle fanty na bazarek Mazowszance ,trche nazbieralam .[/QUOTE] To czekam w takim razie :) -
Założyłam wątek na transportowym. Nigdy tego nie robiłam, więc jeśli coś nie tak skorygujcie mnie :) I podnoście, proszę, żeby nas widzieli. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231252-Szukamy-transportu-okazyjnego-warszawa-wrocław-świdnica"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231252-Szukamy-transportu-okazyjnego-warszawa-wrocław-świdnica [SIZE=3][COLOR=#000000]A tak przy okazji należałoby zmienić tytuł, bo tą ciążą wszystkich straszy.[/COLOR][/SIZE] [/URL]
-
[quote name='Lobaria']Ale się cieszę, poszukamy transportu okazyjnego, bez kosztów, to uczęszczana trasa :)[/QUOTE] Ja bym chciała wysłać Lilkę w tym tygodniu, kiedy nie ma szkoły i córki Pani są w domu lub w weekend kiedy nie ma pracy. Lilka nie jest przyzwyczajona do zostawania samej w domu i może to przeżywać czyli coś zbroić ze stresu. Ja mejluję z [B]jubu [/B]na temat płatnego transportu, we wtorek wieczór będzie znał wolne terminy. Plusem tej oferty jest bezpośredni dojazd z Warszawy do Świdnicy. A minusem oczywiście pieniądze. Lilka ma odpowiednią kwotę ( bazarek+ wpłata Pani ), ale jeśli znajdzie się coś darmowego wtedy pieniądze Lilki trafią do innych psów w potrzebie. Czy coś zrobiłaś w kierunku poszukiwań, [B]Lobario[/B] ? Nie chciałabym Cię dublować.
-
[B]jotesko, [/B]wpłacam Ci połowę mojego bazarkowego utargu na Dinę czyli [SIZE=3][B]315 zł[/B][/SIZE] Jeżeli Niko, który znalazł DS zostanie w nim na 100 % to jego działkę dostanie również Dina. Potwierdz, proszę wpływ na wątku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczam[/url]