-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie mi się nie otwiera. No nic, obejrzę innym razem. Ale pamiętam tamte, jesienne. Psy zwinięte w kłębek i w perspektywie zbliżająca się zima. [B]Uratowałaś im życie, Mortes. I chwała Ci za to ![/B] -
[SIZE=3][B]Zgłosiłam Lilkę do Akcji Sterylizacja, post.4465,str.179[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=19516661#post19516661[/url] Trzeba wysłać oryginał faktury i imię suczki. Adres podałam w poście 270, str 11 wątku Lilki Resztę "pouczeń" wysłałam Lobarii w związku ze zgłoszoną przeze mnie Zuzią z jej wątku. Nie mam siły teraz tego szukać po wątkach.
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']To czekam, doddy, na telefon z adresem ludzi i opisem psa :) a przy okazji zajrzymy na to Leszno..........[/QUOTE] Właśnie miałam Ci to zaproponować :) -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Pojadę tam jeszcze :) -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[B]Przepraszam bardzo jeśli kogoś uraziłam [/B]:) Wiem, że nie należy uogólniać i ludzie są rózni. Ale tak się składa, że na wsi takich psich nieszczęść widać więcej. Wystarczy poczytać wątki dogo albo pojeżdzić po polskiej wsi. A wielkie psy, w tym dogi uwiązane na łańcuchu lub w małym kojcu też widziałam parę razy. To się na szczęście bardzo powoli zmienia :) -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mortes']Osoba z która mailowałam w spr Nikusia juz wiecej się nie odezwała :( Zapraszam na ekologiczny bazarek dla Nikusia :) Mój pierwszy w życiu :) [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230564-Ekologiczne-torby-handmade-dla-zad%C5%82u%C5%BConego-Niko%21-Do-20-08-godz-22%21%21%21"]Ekologiczne torby handmade dla zadłużonego Niko! Do 20 .08 godz.22!!![/URL][/B] Dziękuje serdecznie Inci za czas i cierpliwośc w edukowaniu mnie ;) No i oczywiście za pomoc w zrobieniu bazarku ;) Smiechu miała ze mnie co nie miara ;););)[/QUOTE] [B]To ja podam link:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230564-Ekologiczne-torby-handmade-dla-zad%C5%82u%C5%BConego-Niko%21-Do-20-08-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230564-Ekologiczne-torby-handmade-dla-zadłużonego-Niko!-Do-20-08-godz-22[/URL]!!! -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Chłopi lubią takie duże psy, bo głośno szczekają. Nie muszą ich specjalnie żywić, bo chude też głośno szczekają :-( -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Byłam przed chwilą na wysypisku. Brawo,[B] Borysowe[/B] za jasny opis drogi. Kręciłam się po okolicy, gwizdałam, ale suczki nie było. Zostawiłam jedzenie i wodę. Na pewno jedzenie zniknie, bo w takich miejscach kreci się dużo głodnych stworzeń. Nawet nie będzie wiadomo kto to zjadł. Wokół pola kukurydzy wysokiej na chłopa, nic nie widać. Jeśli ona jest głodna to pewnie wędruje po okolicy w poszukiwaniu jedzenia i na wysypisku jest przelotem. Nie widziałam tam jedzenia tylko opony, jakieś graty. Powiem Wam, że ciężka sprawa będzie trafić na nią. A jak trafię to co ? Zajrzę jeszcze około czwartku, bo wtedy będę miała samochód. [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2673/1003808e.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8350/img1702e.jpg[/IMG] -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Czekamy na rozwój sytuacji :) A jak nauki, Mortes ? -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='tu_ania_tu']nie wiem czy Mazowszanka pojechała na miejsce[/QUOTE] Napisałąm dzisiaj SMS-a do Borysowe do kiedy jest w Przasnyszu. Bo najchętniej pojechałabym z nią, bo zna drogę. Ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Dlatego jutro spróbuje pojechać sama, to znaczy z TZ-em dla kurażu. Wezmę jedzenie i wodę na wszelki wypadek. Wiem, że dogi łatwo dostają skrętu kiszek, więc nie dam jej za dużo. Jeżeli odnajdę drogę i ją spotkam, oczywiście. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Nie denerwuj się Mortes. Najlepiej zapisuj wszystko w kajeciku, krok po kroku. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest wstawianie zdjeć, ale jak sobie zapiszesz to będziesz wiedziała co po czym. Zanim się obejrzysz ściągawka nie bedzie potrzebna. -
[quote name='malagos']a jak z chodzeniem na smyczy? Mazowszanko, Ziutka zrobi pakiecik ogłoszeń :)[/QUOTE] Kiepsko. Próbuje w ramach zabawy podgryzać smycz. Ziutka kochana jest :) A zdjęcia wybrała z tomkowych ? [quote name='Izabela124.']Doszły Mazowszanko już te tabletki?[/QUOTE] Jeszcze nie doszły, ale zostałam uprzedzona, że jest poślizg. Tak więc czekam cierpliwie.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mortes']No...jeszcze trochę pobiegam za Maszulą po lesie to wcisnę sie w swoja kieckę sprzed 15-stu lat ;););) Po co ludziska wyjeżdżają na drogie wczasy odchudzające??? Do schroniska i pobiegac z psiakami i juz waga spada... za darmo :)[/QUOTE] Ja też tak myślę, dlatego lubię spacerować ze swoimi psami. Dziwię się, że ludzie traktują wychodzenie ze swoimi pupilami jako odrabianie pańszczyzny. -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się oprzeć i pokażę jeszcze jedno zdjecie Lilki, na którym wygląda jak szczeniaczek.:) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3293/dscf0981q.jpg[/IMG] -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']super, przeslij mi adres, posle tak we wtorek / srode,moge porobic fotki tez fantow i poslac mailem.[/QUOTE] Za moment podam dane. To może na poczatek fotki podeślij.:) [quote name='Emiś']BAZAREK OGŁOSZENIOWY DLA RUMBY! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230488[/URL] Podrzucajcie proszę[/QUOTE] Już biegnę podrzucać :) -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
Tylko mój trochę pózniej, bo właśnie kończę dwa duże bazarki i klientki spłukane. -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Anioł, nie kobieta - dziękujemy:)[/QUOTE] Jak tu odmówić jak sunia taka biedna :-( Tyle nieszczęść na raz ją spotkało, i jeszcze ten rak jakby było mało. -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
Najlepiej będzie Moniko jak fanty przyślesz do mnie. Ja robię bazarki tematyczne i coś sobie dobiorę, coś dołożę, bo swoich mam też sporo