-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Ja też z wątku Blunia. Miał szczęście mały, że do Was trafił :) A strzyżenie- rewelacja !
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borysowe']Troche mi glupio ze tak zniknelam, ale w sumie niewiele wiecej moge zrobic - od jakiegos czasu jestem na lodzkim wiec psa raczej nie znajde... watek jednak sledze kiedy moge a z netem w tych okolicach ciezko :/ caly czas jednak mam nadzieje ze sunia sie znajdzie[/QUOTE] Bardzo dużo zrobiłaś alarmując dogomanię o psie ( znaczy suce) :) Ci faceci przez nas zagadnięci pamiętali Waszą ekipę. -
Już jestem z powrotem :) Złożyłam reklamację w Cyfrowym Polsacie i wygląda na to, że mam zasięg 100 % :multi: Czy nie mogli tak zrobić od razu ? [B]Dzięki AtaO [/B]za usprawiedliwienie nieobecności :) Czekam na ostatnią wpłatę z bazarku i wychodzi mi ponad 400 zł. Tak że podróży nie musimy się bać. Tylko Lilki trochę szkoda, że będzie znów taki kawał jechać. Ja Lilkę do Warszawy odstawię, chyba że malagosy będą akurat jechać w tamtym kierunku ;)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz obejrzałąm zdjęcia Niko. To rewelacja, widać, że jest u siebie:) I zwróćcie uwagę, że ma na szyi normalną obrożę. Myślę, że można już się cieszyć z jego szczęścia :multi: Trzymam kciuki za domek Viniego ( Dobcia) :) On najdłużej z całej bandy czekał. -
Narobiłam Lilce długów. Doszczepiłam ją na wirusówki ([B] 30 zł[/B] ) i odkleszczyłam Sabunolem ( [B]18,70 [/B]). Miesiąc temu ( tak, tak !) robiła to Magda, u której Lilka była przed przyjazdem do mnie. Wybaczcie rachunki do góry nogami, nie zauważyłam wcześniej, że trzeba je odwrócić. [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3097/1003847b.jpg[/IMG] Pierwszy rachunek jest z czerwca, bo kupiłam Sabunol przed wyjazdem na wieś, gdy Lilka miałą do mnie przyjechać. Lilka przyjechała do mnie odkleszczona, dlatego ten Sabunol użyłam dopiero teraz, po miesiącu. Na drugim rachunku jest 50 zł, bo wet wpisał do niego również wściekliznę mojego psa za 20 zł. [B]Szczepienie Lilki to tylko 30 zł.[/B] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9053/1003850q.jpg[/IMG] Zaraz wpłynie utarg z bazarku, czekam na dwie ostatnie wpłaty. Nie wiem jak podzielić zarobioną sumę. Bo jeśli Lilka ma jechać do Świdnicy na Dolny Śląsk to potrzebuje trochę pieniędzy na podróż. No, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
-
Wyładniała nam Dina :)
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przeczytałam cały wątek. To ja bardzo proszę o taką Lobarię dla mojej Lilki :) -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Skoro będą zdjęcia to znaczy, że wyszedł z budy :) Pierwszy krok zrobiony. -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz dotarłam na wątek, bo zasięg mi dzisiaj wcięło. Pewnie majstrują przy nadajniku, albo go wyłączyli. Korzystam a gościnnego internetu. Nic nie dodam, bo malagos wszystko dokładnie i wiernie opisała. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ewentualny sygnał od miłych Panów. Prawdziwy problem będzie jak pies się pojawi i trzeba będzie podjąć decyzję co z nim zrobić. -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Poczytam o Bluniu w wolnej chwili :) -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Nie martw się na zapas.To co napisałaś brzmi bardzo dobrze :) Trzeba próbować. -
[SIZE=3][B]Znalazłam ![/B][/SIZE] [B]Post #4338, str.174[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174[/url] Dokładny opis co i jak, do pobrania wzór karteczki z opisem. Przeczytajcie to dokładnie, dziewczyny, żeby mnie znowu do kąta nie wysyłali i kijem w łeb nie walili. I proszą, aby banerek pobrać do umieszczenia na wątku ciachniętej suni.
-
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martens']Jeśli jakaś pomoc tam albo w Przasnyszu potrzebna to ja mam stosunkowo blisko, tyle że aktualnie mam ograniczony dostęp do auta i nie mam możliwości wziąć psa do siebie - ale służę moją osobą, aparatem foto, itd.[/QUOTE] Dziękujemy :) Jak będzie trzeba odezwiemy się :) Podaj, proszę na PW numer telefonu, tak na wszelki wypadek. -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Mazowszanka13 replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś na wysypisku. Psa nie było. I co ciekawe moich misek też. Jak widać w gospodarstwie wszystko się przyda. Ciekawe czy wzieli puste czy pełne? Jedyne pocieszenie, że jakiś wiejski Burek będzie jadł z ładnych misek a nie z kubełków po farbie. Jedzenie (zawartość puszki) zostawiłam na desce. Jeszcze tam wrócę, rozpracowałam krótszą drogę z ominięciem Przasnysza. -
[quote name='malagos']A Ziutka i ogłoszenia...... cisza?..............[/QUOTE] Nadal cisza. Niektóre ogłoszenia robione przez mgie sa jeszcze aktualne, tylko zdjęcia mają słabsze niż te ziutkowe (tomkowe). Zanim nauczę Lilkę chodzić na smyczy muszę oduczyć ją piszczenia pod drzwiami sypialni o 5.30 każdego ranka. Tutaj to nie problem, jest lato, widno. Na galoty od piżamy zakładam kalosze, na górę zimową kurteczkę i wychodzę. Ale w mieście będzie kłopot. Na szczęście TZ przyjechał na urlop i dziś ją pogonił do domku. Grzecznie poczekała godzinę. 6.30 to już coś.