-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to rzeczywiście chamstwo w tym ZOO. Ale dobrze, że wzięli, bo byście mieli kłopot. Szelka wykąpana. Ja cała mokra, bo była szarpanina i płacze. Ona z tych bojazliwych, bo przy odkleszczaniu było to samo. Teraz dosycha na moich kolanach i spodniach :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uff ! Nareszcie dorwałam sie do internetu. W przyszły weekend wracam do Warszawy, bo już mam dość tych ciagłych internetowych potyczek. Szelka ma sie dobrze, własnie leży mi na kolanach. Wpuszczona do sypialni natychmiast wskakuje na łóżko. Jak każdy pies wie co dobre :) Dlatego w trosce o malagosowa pościel przed "wydaniem" ją wykąpię. Sunia jest bardzo grzeczna, na spacer wychodzi bez smyczy. Biega jak szalona ( ma coś z whipecika), ale na gwizd natychmiast przybiega, mało co nóg nie połamie. Troche się u mnie stresuje, bo moja suczka-cholera co jakiś czas daje jej do zrozumienia, że jest w tym domu persona non grata. Nie gryzie, tylko pędzi w jej kierunku z jazgotem, aby w ostatniej chwili wyhamować. No cóż, jak w domu pojawiła się młodsza i szczuplejsza, to trzeba być czujnym ;) Mam nadzieję, że Twoje suczki, malagos mają lepsze charaktery. Nóżka wygląda lepiej niż na zdjęciu. Ciekawe co dr Ślusarz na to powie ? I oczy dzisiaj nie łzawią. [B]Malagos[/B], TZ nie zdążył nic powiedzieć, bo od razu powiedziałam, że ona Twoja :evil_lol: -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Mazowszanka13 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
To ja pędzę robić mój przelew :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[B]Dziękujemy Ci Martens za ogłoszenie, bez niego nic byśmy nie zdziałali [/B]:) Może żle się wyraziłam pisząc tak a nie inaczej o gospodarzach. [B]Ale masz rację, zwracam im honor[/B] :) Chciałam tylko powiedzieć, że [B]zawsze[/B] ( nie tylko w przypadku tej suni) razi mnie kontrast pomiędzy " luksusem" w jakim żyją ludzie a biedą samotnych zwierząt, które są [B]tuż obok.[/B] O drugą sunię trzeba zapytać malagos, ona tam była. A to byłby kłopot gdyby znalazła się i druga. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Zapisuję. PSiaki piękne. A Atos nie wygląda na złego psa.... Jeśli będzie potrzeba, poproszę Kundelkową Skarbonkę o opłacenie budy.[/QUOTE] Świetna wiadomość :) To by Ewie ulżyło, bo już bokami robi przez te psy. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy całe i zdrowe :) Jak zwykle internet zawiódł. Szelka ładnie przespała noc, wytrzymała do rana. Załatwiła co trzeba poza posesją. Po terenie chodzi luzem, krok krok za mną. Na gwizdniecie przybiega. Na zewnątrz, na wszalki wypadek trzymam ją na smyczy, chociaż myslę, że nie byłoby z nią kłopotu. Ale jak cała Polska patrzy na rece to lepiej uważać :) Na śniadanie zjadła samo miesko, kluski zostawiając na potem. Widać, że dobrzy ludzie nie żałowali jej tej zupy. Ładnie wygląda, nie jest chuda. Zdjęcia malagos otworzyły mi się dopiero dzisiaj i powiem Wam, że [B]jestem podwójnie wstrząśnieta.[/B] Po pierwsze wyglądem tej, pożal się Boże, budy. Jak ona mogła żyć w czymś takim !? Czy na wsi brakuje desek ? A po drugie dostatnim wyglądem tego gospodarstwa. Nie mają tam piwnicy, komórek, zabudowań gospodarskich? O domu nie wspominam, bo pobrudzi przecie ! [B]Tanitko[/B], u mnie mała tylko do niedzieli, z karmą wal do [B]malagos[/B] :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To ja dodam, że podobna do mojej byłej tymczasowiczki Lilki ( z sylwetki) i wyjdzie, że pies uniwersalny :) Ładnie przespała noc, nie nabrudziła w kuchni. Wstałam na wszelki wypadek o 6-ej. Załatwiła się poza posesją, na polu sąsiada :evil_lol: Potem grzecznie weszła do domu, prosto na podusię. Zjadła, ale nie wszystko, to nieciekawe zostawiła. Idealny pies, to znaczy suka :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uff ! Nareszcie udało mi się ją wciągnąć do domu. Przykleiła się do miekkiego posłanka na werandzie i nie chciała z niego wstać. Bałam się ją zostawić samą na zewnątrz. Teraz na szczęście smacznie śpi na podusi w polilkowym kąciku ( budka pojechała z Lilką). Jutro spuszczę ją ze smyczy na terenie posesji, bo to bez sensu chodzić z nią wszędzie na smyczy. A jak coś robię to linkę przywiązuję do mebli ( dobrze, że nikt z wizytą PA się do mnie nie wybiera). Na spacerze wyrywała się za moimi psami by po chwili zrezygnować.Tak jakby wiedziała, że to nic nie da. Ona chyba była wiązana, bo tak się zachowuje jakby znała ten stan uwięzienia. Może za tą biedną nóżkę na której ma bliznę ? Co do domku to Dolny Śląsk może być. Mamy już tę trasę obcykaną. Szelka puszcza straszne gazy. Siedzę obok, przywiązana kablem (internetowym) do stołu i mam przyjemność. Mam nadzieję, że nie przyozdobi mi w nocy kuchni. I to byłoby na tyle :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja mam sporo palet jakby co. Pod budę, albo i przed budę, żeby pies w błocie nie leżał. -
Zaglądam do przystojniaka. Wspomóc mogę tylko duchem :)
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To czekamy na zdjęcia, bo ja swoich nie mogę wstawić. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja tu klepię w klawiaturę, a Szelka już przeniosła się na podusię do kącika, gdzie spała Lilka. Takich rzeczy nie trzeba uczyć ! Samo się wie :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']a jakie ci do niej pasuje? :) jak udąło się Wam ja złapać, nie jest nieufna?[/QUOTE] Malagos mówi, że [B]Szelka.[/B] Nie było mnie przy tym, ale podobno bez problemu. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Suczka już u mnie. Trochę wystraszona, ogonek podkulony.Bardzo łagodna, wygląda na młodziutką. Na łapce ma bliznę po sznurku, tak jakby była do czegoś przywiązana. A może zaczepiła latając po polu o drut. Pełno tego leży na polach i łąkach. Wielkością i kształtem bardzo podobna do mojej ( byłej) tymczasowiczki Lilki. Tylko bardziej wystraszona. Trzymam ją cały czas na smyczy, bo mam ogrodzenie ażurowe, a ona tęsknie patrzy na bramę. Czyżby tęskniła za malagos ? Zjadła obiadek, nawet trochę zostawiła. Bała się wejść do domu, ale ją namówiłam, aby skorzystać z komputera. Zdjęcia robił Tomek malagosowy. Pewnie do wieczora wstawią. Myślę, że łatwo znajdzie dom, bo jest mała, młoda, spokojna i przesympatyczna :) Tylko jak mam na nią wołać ? -
Dzwoniła Mortes, która cały czas w biegu, bo w schronisku za kierowcę robi. Była u Morka krótko. Morek wpatrzony w opiekunkę jak w obraz, na jej widok tańczy z radości, przywołuje ją. Na Mortes powarkiwał, niewdzięcznik jeden :cool3: Jeszcze nie opuszcza boksu, dopiero po szczepieniu. W przyszłym tygodniu ma mieć powtórzone badania. Jądra wyglądają znacznie lepiej, nie są już duże ani czerwone. Mortes robiła zdjęcia, jak wróci wieczorem do domu to z pomocą córki je wstawi.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jest na dogo takie podforum: oddam za darmo. Może tam akurat ktoś ma budę ? Pozdrawiam kluseczki :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do gromadki :) Maluchy umaszczenie po mamusi mają. Jak to się nazywa fachowo ? Buda Atosa to skandal ! Jak on biedak w niej przeżył zimę ? A Perełka to okrąglutka na tych Twoich śniadankach Ewo :) Na razie wspomogę Cię duchem, a potem czymś materialnym. -
Dziekujemy za wieści o Lilce :) Cieszę się, że wszystko w porządku. Może ona chciała tego żółwia zjeść ? U mnie polowała na myszy. [B]Świdniczanko,[/B] do adresówki dołóż ksero umowy ( tak na pamiątkę ), a Klaudus wyślij oryginał. Udało się ją zaczipować ? Adresatka też nie zaszkodzi, bo nie wszyscy ludzie wiedzą o istnieniu czipa. No to czekamy na zdjęcia ślicznotki :)
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Mazowszanko, czy Ty w tym tygodniu dysponujesz samochodem, czy dopiero w weekend? Kombinuję, jak to jutro rozegrać.[/QUOTE] Od jutra do końca tygodnia.